Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Benjamin Grey rezidenciája Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Benjamin Grey rezidenciája Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Benjamin Grey rezidenciája Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Kate Wilson
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Benjamin Grey rezidenciája I_vote_lcapBenjamin Grey rezidenciája I_voting_barBenjamin Grey rezidenciája I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Benjamin Grey rezidenciája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 10:55 pm

Pont a Látszat Terme mellett található a rezidencia. Az ajtó sötét ébenfából készül, melyet keresztben vaspántok erősítenek meg. Rajta egy kovácsoltvas kopogtató, mely alatt egy kis tábla hirdeti, kié ez a szoba. Ha bekopogsz, és türelmesen vársz, a bent elhelyezett, nehéz reteszek csikorgása után bebocsátást nyerhetsz.

Benjamin Grey rezidenciája Kalsszikus_haloszobabutor_1

A vártnál sokkal tágasabb helyiségbe érkezel. Lakosztály igen széles, a falakat polcok borítják, és mindenhol különféle könyvek, papírok, és műszerek pihennek. Az ágyat egy térelválasztó takarja az ajtón bejövők elől. A bútorok többsége fából készült, és a szoba minden tartozéka a föld színeiben pompázik. A szemközti fal helyén szó szerint bejön a természet: a tátongó lyukon fák lombos ágai hajlanak be, néhányon még gyümölcs is terem - persze ez csak szemkápráztató varázslat, amit a professzor bocsátott a falra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 5:58 pm

*Robert professzor új kollégája ajtaja elé érkezik kezében egy üveg borral. Megáll az ajtó előtt és kopog rajta. Türelmesen vár, míg Benjamin professzor be nem szólítja, vagy ki nem nyitja előtte az ajtót. A bort egy fajta "Üdv az iskolában!" képen hozta. Nem biztos benne, hogy a kolléga szereti-e a bort, de hát rózsacsokrot nem hozhatott neki. És örül, hogy ide nem időre jön, hisz ahogy az órájáról, innen is elkésett volna. Csak reménykedik benne, hogy a keresett illető az irodájában található.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 6:05 pm

*Az ajtó felől kopogás visszhangzik be. Benjamin félreteszi a könyvet, melyet épp olvas, és az ajtóhoz siet.*
- Nyitom! *Mondja fennhangon, inkább csak megszokásból, és félretolja a reteszeket, majd szélesre tárja a masszív faajtót.*
- Szép estét, professzor! Fáradjon beljebb. Hogy van?
*Mondja, ahogy bekíséri a vendégét.*
- Kérem, foglaljon helyet, érezze otthon magát. Hozok valamit, amivel kibonthatjuk az üveget. Bizonyára kíváncsi, milyen lehet.
*Ellépdel a szekrényei felé, és egy kis kutatás után egy dugóhúzóval és két pohárral tér vissza.*
- Mi szél hozta?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 6:21 pm

*Robert várakozik és kíváncsi, hogy milyen az új professzor, hisz még nem találkoztak. És egyszer csak nyílik az ajtó és meglátja az új kollégát.*
-Köszönöm szépen.*majd belép a szobába.*
-Én hoztam egy kis köszöntő ajándékot és egyben Isten hozta iskolánkban! Hallottam, hogy két új kollégát köszönhettek a tanári karban és őszintén szólva kíváncsi voltam a két új tanárra. Robert Saron professzor vagyok és Bájitaltant tanítok, másod állásban pedig Venatoris szakvezető vagyok, tehát ha bármi probléma lenen diákjaimmal nyugodtan keressen fel.*mondja, majd bemutatkozás képen kezét nyújtja és mosolyogva helyet foglal.*
-És ha szabad kérdeznem, honnan érkezett iskolánkba?*kérdezi a kollégájától.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 6:36 pm

~ Szóval ő az. Igaz, hogy akiket keresünk, megtalálnak minket. No de legalább nem kell lépcsőznöm.
*Egy pillanatnyi habozás után viszonozza a kézfogást.*
- Benjamin Grey. A mentálmágiát vállaltam fel, és remélem, kifogástalan munkát fogok végezni. *Mondja mosolyogva, majd leül, és meghallgatja, amit a professzor még mond neki.*
- A legutóbbi küldetésem után rögtön idejöttem Cryonathból, de földi születésű vagyok. Mivel kevés időt töltöttem ott, a mágia világát jobban ismerem.
*Itt egy kicsit habozik, amíg kinyitja a bort, és felkínálja Robertnek. Ha a férfi bólint, tölt neki is, és magának is egy keveset, majd mély lélegzet után belekezd a fontosabb mondanivalójába.*
- Igazság szerint nagyon örülök, hogy felkeresett. Lenne egy kérésem Önhöz.
*Mivel még mindig nem szokta meg, hogy ilyen témában bárkire is számíthat, inkább megvárja, hogy a professzor rákérdezzen, mit szeretne. Heveny idegességéről csak kéztördelése árulkodik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 6:41 pm

*A bor kitöltésére bólint, hisz megszeretné kóstolni, hogy milyen borral lepte meg az új tanárt.*
-Tessék! És mi lenne a kérése?*kérdezi mosolyogva a férfit, még nem tudja, hogy mit szeretne tőle, de amit kér abban segít neki, ah tud.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 6:52 pm

- Nos, sose lehetek biztos abban, ki mennyit tud az előmenetelemről, de mivel Ney'marath igazgatónő azt mondta, nem kell titkolóznom, igyekszem az arra érdemrsekkel őszinte lenni. Továbbá az igazgató nő tanácsolta, hogy forduljak Önhöz ezzel a problémámmal. Természetesen, cska ha nem túl nagy teher.
*Hirtelen összeszorul a torka, így mgköszörüli, és kortyol a borból.*
~ Finom... egész jó... na de nem akarom szegényt halálra rémíteni még azzal is, hogy megváratom.
- Már elég hosszú ideje vérfarkas vagyok, így természetesen nem kérhetem arra, hogy gyógyítson meg, viszont ha akadna bármilyen főzete, ami enyhíthetné a dolog körülményes részét, azt szeretném, ha készítene nekem belőle. Vállalom a költségeket és a beszerzést is, ha kéri. Igazán lekötelezne, ha vállalná.
*Mondja zavartan, majd elnyom magában egy-két káromkodást, hogy milyen kis megalázkodóan behízelgős és félős lesz, ha erről a témáról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 7:07 pm

*Figyelmesen hallgatja a kollégát és ő is megkóstolja borát.*
-Természetesen tudok segíteni a "Farkasölőfűfőzet" segíti Önt teliholdkor normális életet élni. Én ezt elkészítem Önnek és ezt ingyen fogom adni. Rendben?*kérdezi mosolyogva a professzort, hogy megnyugtassa, hogy nála jó kezekben van.*
-Már páran kértek tőlem ilyenfajta főzetet és még egyikük se halt meg, tehát megnyugodhat használ a bájital.*mondja a tanárnak, majd egy újabbat kortyol a borból.*
-És eddig senki nem segített Önnek?*kérdezi a férfitól.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 7:24 pm

- És miben nyilvánul meg a főzet hatása? Remélem megérti, hogy nem akarom magam beleélni olyan dolgokba, amik nem válnak valóra, de már az is nagyon ígéretes, amit eddig említett.
*A szívét melegség tölti el. Ez az ember segít neki megküzdeni az életét megkeserítő kórsággal, és nem kér ellenszolgáltatást - egyelőre. Gyermeki énje fel-alá ugrál, de lecsillapítja, és mégegyet kortyol a borból, mielőtt a professzor újabb kérsésére válaszolna. Arcáról azonnal eltűnik az átmeneti boldogság.*
- Nem, sőt, épp ellenkezőleg. Eddigi munkaadóim, ha rájöttek a rendellenességemre, vagy nevezzük akárhogy, nos, legjobb esetben elküldtek. Voltak olyanok, akik direkt azért alkalmaztak, hogy holdtölte idején lemészárolhassanak. Én... én próbáltam nem megölni őket, de...
*Hirtelen megborzong a véres emlékképre. Megrázza a fejét, hogy összeszedje szétszaladt elméjét, és újat kortyol a pohárból. Amikor felnéz Robertre, tekintete egész üres, és a legmélyén szinte megbocsátásért könyörög.*
- Még úgy is bűntudatom van, hogy csak önvédelemből tettem. Amikor ez... rendszeressé vált, elvesztettem a bizalmam szinte... szinte mindenki iránt. Az igazság az, hogy nagyon nehezemre esik beszélni az ilyen dolgokról, de mivel itt még senki nem tört az életemre értük, egyben jó érzés is, hogy... végre nem kell visszafognom magam...
*A pohár alján maradt utolsó kortyot lögymöli körbe-körbe, és közben emlékképek gyötrik. Néhányat elhesseget, majd mikor megelégeli az önsajnálatot, megrázza magát, és felegyenesedik. Mosolyt erőltet az arcára, és udvariasan szól a kollégájához.*
- No de ne csak én meséljek, Ön honnan jött ide?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 7:39 pm

-Annyiban, hogy átfog változni, de már csak farkas lesz, tudd uralkodni magán. Nem kellesz senkit se bántania.*mosolyog a kollégájára. Majd hallgatja a történetét, hogy milyen szomorú életet volt, amíg nem érkezett meg az iskolába.*
-Sajnálom! Sajnos vannak olyan emberek! És nyugodjon meg nem az Ön hibája! Egy vérfarkas miután átváltozik elveszti uralmát magafelett és ezért olyan dolgokra képes amire emberként sose tenne meg, és ezért nem is okolható. De mivel itt biztonságban van és segítek is a problémáján, így kívánom, hogy sokáig maradjon!*mondja a tanárnak.*
-Én Londonból érkeztem mágus családból, egyetemet végeztem és már három iskolába tanítottam bájitaltant. Sokan hülyeségnek tartják ezt a tantárgyat, de nekem az életem. Van egy feleségem és egy kislányom. Szigorú tanárnak tartom magam és a diákok is így vélekednek rólam. Ennyit tudok mesélni.*mondja a professzornak.*

Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 7:48 pm

- És milyen volt a többi iskola ehhez képest? *Kapja el a témalehetőséget.* - Nekem ez a legelső tanári állásom, tehát nem hiszem, hogy jogerősen tudnám mondani bármilyen iskolára, hogy jó.
*A család hallatán kicsit ismét elszontyolodik... neki még a gondolat írmajdát is el kellett temetnie, mivel már ő is született vérfarkas. Nem érti a mai napig sem, a szülei hogy beszélhették rá magukat végül a gyermekvállalásra.*
- És szeret szigorú lenni? Megkívánja a környezete, hogy az legyen? Ilye rakoncátlanok a szakjára járók talán?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 8:44 pm

-Volt ahol több diák volt és ott sokan jártak órára, volt ahol 1 évig én voltam egyedül aki elment a saját órámra. Tehát ilyen változó, de ezt az iskolát szerettem. Bár már ajánlottak jobb állást, de ott nem kell tanítanom. És én tanítani is szeretek. Nem szeretek szigorú lenni, de muszáj, mert ha nem lennék szigorú a házammal szemben akkor itt elszabadulna a pokol.*mondja mosolyogva.*
-És Önnek hogy tetszik az iskola? Találkozott már a diákokkal?*kérdezi kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 8:55 pm

- Még eggyel sem. Ön a harmadik, akivel személyesen találkozom. Fellina professzotr és az igazgatónőt sikerült eddig megismernem. Eddig tetszik az iskola. Szeretem a régi, robosztus épületeket, amikben könnyű elveszni. *Mondja, és tölt még magának a borból, majd úgy teszi le a palackot, hogy Robertnek nyilvánvaló legyen, bármikor tölthet magának ő is.*
- Már kíváncsi vagyok a diákjaimra. A Visus szak tanára leszek, ha jól tudom. Azt mondják róluk, hogy szeretik az illúziókat és az ábrándokat. Remélem, egyik sem jár a felhők között, mert akkor nagyot fogunk csalódni egymásban. Az illúziókeltéssel nagy felelősség jár. Ön mit kedvel a bájitalkészítésben?
*A mágiáról való beszélgetés mindig megnyugtatja. Szereti annak a világnak a részekét tudni magát, ami lehetővé teszi legkedvesebb időtöltését.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:15 pm

-A professzornőt is köszöntenem kéne, hisz megköveteli az illem, de őt majd holnap. A visusok nem tudok róluk se jót se rosszat mondani, mindenki más milyen. Majd megismeri őket és akkor mindenkiről kialakíthat egy saját véleményt.*mosolyog kollégájára, majd tölt egy kevés bort poharába.*
-Amúgy nem szoktam megkérdezni, hogy ki mit gondol egyes diákokról, mert van aki kedveli a diákot, van aki meg nem komálja.*mondja majd belekortyol frissen kitöltött borába.*
-A bájitalok nekem új ismereteket adnak, mindig új bájitalt ismerhetek meg és vannak olyan bájitalok ami azért van, hogy meggyógyuljunk. Én mégis azért szeretek bájitalokat készíteni, mert elmegy vele a napom és megragad, kíváncsivá tesz, hogy mi születik ennek és ennek az összeöntéséből és mellette meg tanít pontosan számolni, mert ha rosszul számolunk, mérünk valamit akkor a bájital elveszíti erejét. Egy szóval szeretek kísérletezni és ezért a legjobb tantárgy a bájitaltan.*mondja kollégájának.*
-És Ön mit kedvel a Mentálmágiában?*kérdez vissza a tanártól.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:34 pm

- Ez érdekes... a kísérletezési vágy igen becses tulajdonság. Nos, ami a mentálmágiát illeti, a varázslatokat használva hatni tudok az emberek tudatára, és így kevesebb feszültséggel jár a szociális érintkezés. Természetesen csak végső esetben folyamodok ilyen eszközökhöz, de hasznosak, ha menekülni kell. Természetesen másfajta értelemben is menedéket találok ebben a fajta mágiában. Leköt az illúziók, tudatirányító varázslatok, és egyebek alkotása, fejlesztése. Amikor ezzel foglalkozok, minden más megszűnik létezni. Csodálatos érzés, azt hiszem, ez az elhivatottság. Bár már nem tudnám megmondani, honnan kezdődött az egész, de az biztos, hogy egy szerencsés esemény volt.
*Feláll az asztaltól, és a külső fal helyén benyúló délibábok felé fordul. Elmormol az orra alatt pár szót, mire a növények levelei színt váltanak. Megrázkódik a teste egy visszafojtott kuncogástól, de ezt alig látni. Újabb szavak után a fák levelei sárga pöttyössé válnak. Benjamin végigsétál a fal mentén, majd visszatér a kollégájához.*
- Mint láthatja, a saját illúzióim kezes bárányként engedelmeskednek. A Látszat termével volt egy kis nézeteltérésem. Elődöm nyilván nem akarta, hogy valaki belepiszkáljon az ott felállított illúziók szerkezetébe, így a terem visszatámadott, amikor megbontottam a rendszert. Nem számítottam védelemre, ezért egy kissé meglepett a dolog. Legfőképp azért nem, mert nem értem, miért akarna tönkretenni egy termet valaki az iskola bentlakói közül. Mindenesetre miután úgymond megszelidítettem a szobát, már nem volt vele semmi gond. Jó tapasztalat volt. A többi teremben is találkozhatok hasonló védelemmel? Bár előrebocsátom, nem áll szándékomban más területét háborgatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:48 pm

*Hallgatja a professzor mondandóját, majd figyelmesen nézi ahogy színt visz szobájába. Mikor kollégája végzett megtapsolja.*
-Bámulatos!*mondja mosolyogva, majd tovább hallgatja kollégáját.*
-Úgy tudom, hogy minden terem védve van. És manapság különböző diákok vannak az iskolába akik képesek rongálni is, tisztelet a kivételnek.*mondata után egy nagyot ásít, így megissza borát, majd feláll.*
-Nos jól elbeszélgettünk, de már elég fáradt vagyok, mivel ma jöttem haza családomtól. Nos, akkor a főzetért, majd jövőhéten valamikor ugorjon be. Rendben?*kérdezi mosolyogva a tanártól, majd elbúcsúzik kollégájától és elindul rezidenciája felé.*

//Köszi a játékot!!//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:57 pm

*Kissé melgepi a taps, nem is igazán veszi észre, mit csinált. Mindenesetre a csattogó zaj visszazökkenti. Jól esik neki a dícséret, mégis szabadkozni kezd.*
- Azt hiszem, kissé elkalandoztam. *Pillant a tarka növényekre.* -Köszönöm a beszélgetést, és a sok információt, amit megosztott velem, Professzor! Természetesen felkeresem majd a főzetért, ebben biztos lehet. Hálásan köszönöm, hogy segít! Aludjon jól!
*Miután a férfi távozik, visszareteszeli az ajtót, és nyugovóra tér. Az illúziónövények mögött lévő valós ablakon át besüt a növő hold fénye.*
- Nem fogsz ki rajtam többet! *Jelenti ki merészen maga elé, majd lehunyja a szemeit, és álomba merül.*


//Bármikor szívesen! Én is köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 12:14 am

*Miután Monic elment a szobája felé, ő feloszlatta a pajzsokat, és a hosszú nap után rázúdulú fáradtságtól szinte hullaként zuhan be az ágyába.*
~ Milyen törékeny kis lány... rajta fogom tartani a szemem. Rajta fogom...
*Hatalmas ásítás némítja el minden próbálkozását az ébren maradásra, így fel is adja, és a Holdra vetett utolsó pillantás után mély álomba merül.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 3:50 pm

*Egész nap ki sem mozdult a szobájából. A bájital hatásait lattolgatva járkált fel-alá a tágas lakosztályban, míg végül arra jutott, hogy csak ki kéne menni. A rohamosan sötétedő égboltot figyelve vett fel valami ócska ruhát, ami úgyis szétszakad majd rajta. Gyomra már előre görcsbe rándul, és emlékezvén Robert tanácsára, azonnal fel is hajtja az egyik fiola tartalmát. Még nem érzi a különbséget, de ez így is van jól. Még a saját testében van. Gyorsan összepakol; nem szeret rendetlenséget hagyni a vackában.
Nem pazarolja az időt váltásruha cipelésére, elvégre mire valók az illúziók? A szobájában egyébként is felöltözne. Még egy utolsó pillantást vet a szobára, majd az ajtón kilép az oszlopcsarnokba, bezárva azt maga után. Egy cetlit varázsol névtáblája alá, melyen ez áll: "22-éig csak a nappali órákban!" Sietős léptekkel halad át a csarnokon, közben paranoid módon szemlélődve.*
~ Miért kell ilyen korán sötétednie? Miért borít mindent térdig érő hó? És legfőképp miért ilyen gomolyagos az ég? Ha ez így megy egész héten, nagyon vicces éjjeleim lesznek. Kellett volna... egy frászt, melák. Ne tespedj be. Már az is előrelépés, hogy a magad ura leszel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:06 pm

*Robert újdonsült ajándéka, a csontváz. Egy levélel a kezében jön Benjamin ajataja elé. A levelet leteszi az ajtó elé, majd visszamegy Robert rezidenciájába. Ha Benjamin professzor megnézi a levelet a következőket olvashatja benne:
Tisztelt Benjamin Grey!
Szeretnék Önnel beszélni rezidenciámon minél hamarabb!
Tisztelettel:
Robert Saron
*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 11:20 am

*Amikor korán reggel beesik a szobájába, csak felmarkolja a levelet, és azzal a kezében dől el az ágyon. Nem tudja semmi érdekelni, csak az, hogy aludjon végre egy jót. Amikor felkel, furcsállóan veszi szemügyre a kezében maradt papírmócsingot, melyben aligha, de fel tud ismertni egy levelet. Gyorsan az asztalához sétál, hogy kisimítsa, és sikerül elolvasnia a rövid üzenetet.*
~ Vajon mit akarhat tőlem? Visszajelzést? Beszámolót? Megöltem valakiét? Meglátott egy diák?
*Mivel egyre depresszívebb ötletek férkőznek a fejébe, gyorsan zsebrevágja a levelet, és elindul a második emelet felé.*
Vissza az elejére Go down
Beluramor Mortes Fellina
Igazgatónő
Igazgatónő
Beluramor Mortes Fellina


Évfolyam/Poszt :
Igazgatónő

Hozzászólások száma : 275
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 111
Titulusok :
- Élőhalott ismeret professzor
- Demonológia professzor

Rangok :
- Mor'gorugh Szája
- Kristálybotos Idéző
- A Hetedik Légió Parancsnoka

Beszélt nyelvek :
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek

Kristályok :
sok
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
sok Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :

Kalandlap : üres
Faj : hatysa

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 4:41 pm

*Nagyon sokáig áll az ajtó előtt. Úgy jött, mint egy kísértet, és sokszor úgy is tervezte, hogy távozik, ahogyan jött. Mindig megmakacsolta magát, akár erről, akár arról volt szó, így nagyon sokáig cövekelt ugyan abban a meredt pózban. Még szerencse, hogy a teste nem él. Hatalmas levegőt vesz, csak hogy sípolva ki tudja fújni azt, majd erőt véve magán hangosan bekopog. Kezében egy üveg ajándék vér, amit gondosan átkötött egy hófehér szalaggal. Ha a férfi ajtót nyit, azonnal a kezébe nyomja, és kimondja azt a három mondatot, amit az elmúlt két órában folyamatosan átköltött.*
-Szépséges napot Benjamin! Ez egy ajándék emberi szokások szerint annak, aki fontos. Szeretném elmondani, hogy szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 5:36 pm

*Gondolataiba mélyedve vonatoztatja a jegyzeteit a szobában, fel se figyelve az ajtó alatt beáradó árulkodó illatra. Ha nem épp Beluramoron gondolkodna, lehet, hogy azonnal észrevenné, hogy a nő épp kopogni készül. Az éles zajra azonnal felkapja a fejét, és a papírok szétrepülnek a szobában. Ekkor jut el az agyáig az ismerős illat, és rögtön az egekbe ugrik a pulzusa. Egy pillanatig elgondolkodik, hogy eltüntesse-e a rendetlenséget, vagy ne, elvégre a nő először jár nála, illene jó benyomást tennie. Egy gyors legyintéssel besöpri a lapokat az ágya alá, majd hasonló gyorsasággal magára kapja a "biztonsági felszerelést" is, mielőtt kinyitja az ajtót.
Szája azonnal mosolyra húzódik, ahogy a nő elé áll. Az ajándék szinte könnyekig hatja, hát még a köszöntő, amit mellé kap.*
- Máris szép napom van, mert láthatlak, Bell. *Mondja, ahogy átöleli a nőt, és óvatos puszit nyom a szájára.* - Szeretlek.
*Ahogy beljebb invitálja vendégét a lakosztályába, és leülteti az egyik gyékényfotelbe, csak egy gondolat jár a fejében.*
~ Csak ne legyen "De..."...
- Milyen volt a hétvégéd?
*Magában épp a saját válaszán gondolkodik. Valahogy nem akaródzik neki bevallani, hogy alapvető létszükségleteiről is elfeledkezett, annyit agyalt a fennálló helyzeten. Így már két napja alig evett, és a szoba tartalékai is eléggé a nulla közelében állnak.*
Vissza az elejére Go down
Beluramor Mortes Fellina
Igazgatónő
Igazgatónő
Beluramor Mortes Fellina


Évfolyam/Poszt :
Igazgatónő

Hozzászólások száma : 275
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 111
Titulusok :
- Élőhalott ismeret professzor
- Demonológia professzor

Rangok :
- Mor'gorugh Szája
- Kristálybotos Idéző
- A Hetedik Légió Parancsnoka

Beszélt nyelvek :
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek

Kristályok :
sok
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
sok Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :

Kalandlap : üres
Faj : hatysa

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 1:09 pm

*Kicsiny önbizalommal telítődik el. Nem bukott el a szociális kapcsolatainak építésében. Megenged magának egy halovány mosolyt, majd lehuppan a fotelba. Azt, hogy kényelmes e, nem nagyon tudja megállapítani, hiszen sehol sem érez kényelmetlenséget. Még éreznie sem sikerül gyakran, hiszen nem érzi a hőt, a fagyot, a fájdalmat. Az érintéseket is inkább mágikus érzékei, sem mint holt bőrének receptorai fogják fel. A kérdésen sokat gondolkodik.*
-Sokat gondolkodtam. *Böki ki végül, s most különösen örül, hogy a férfi nem lát a fejébe.* -Úgy döntöttem, nem árt, ha elkezdem kiépíteni a földi kapcsolataimat. Apropó kapcsolatok. Te sem láttad Seanat, amióta... Nos, amióta megjöttünk?
*Aggódik a vénséges boszorkányért. Tudja, hogy egyszerre sebezhető és legyőzhetetlen. A sebezhető része miatt aggódik jobban.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Benjamin Grey rezidenciája Ametis12
6db Benjamin Grey rezidenciája Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 2:09 pm

*Miután sikeresen összeszed két egyforma poharat, visszatér Beluramorhoz. Leteszi az üveget a dohányzóasztalra, mellé a két poharat, majd leül a szemben lévő fotelbe.*
- Most, hogy mondod, nekem is feltűnt, hogy nincs itt. Persze ti közelebbi barátok vagytok, de ha te se tudod hol van... *Itt elgondolkodik egy pillanatra, majd folytatja.* - Nagy valószínűséggel valami igazgatónős dolgot intéz. Elvégre, mekkora lehet ez az iskola?
*Természetesen ő is tudja, hogy léteznek nagyon is valós veszélyek a falakon kívül és belül is, de a rossz hangoztatásával nem ér el semmit.*
- Hiányzik neked? *Kérdi tétován, mivel nem tudja, a nekromanta milyen érzelmeket enged meg magának.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Benjamin Grey rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Grey rezidenciája   Benjamin Grey rezidenciája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Benjamin Grey rezidenciája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Földszint-
Ugrás: