Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Igazgatói Iroda I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Igazgatói Iroda Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Igazgatói Iroda Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Igazgatói Iroda Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Kate Wilson
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Igazgatói Iroda I_vote_lcapIgazgatói Iroda I_voting_barIgazgatói Iroda I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Igazgatói Iroda

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 2:46 pm

Ha az igazgatónő hívat akkor idáig kell felmásznod,ebben a széles toronyba,hogy az irodájába érj.De vigyázz!
Az igazgatónő legtöbbször csak akkor hívat valakit,ha annak vaj van a fején.Ezért ne akarj ide feljutni!
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Morth Wimador

Morth Wimador


Évfolyam/Poszt :
Visus szakvezető

Hozzászólások száma : 82
Csatlakozott : 2010. May. 12.
A karakter kora : 53
Titulusok :
- Legendárium professzor
-
-

Rangok :
- Az Electus Fővédője
-
-

Kristályok :
1db
Igazgatói Iroda Ametis12
nincs Igazgatói Iroda Kvarcg11

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:44 pm

*kopog
-Üdvözlöm Igazgatónő! Azért kerestem fel kegyedet mert a tantervről szeretnék önnel egyeztetni.
-Szeretném tisztázni azt a tényt, hogy én most pontosan a végzősöknek mit tanítsak. Ugyanis tanácstalan vagyok hogy most azokat az anyagokat tanítsam nekik amik még maradtak de ugyanakkor nem annyira fontosak, vagy ismételtessem a nebulókat ezen-tanév alatt.
*Válaszra várva
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:05 pm

*Seanachaid éppen az íróasztalától készül felállni,hogy miután a szükséges papírokat megcsinálta,végre nyugovóra térjen.
Összehúzza fekete köntösét,és épp az olajlámpához lép,hogy eloltsa amikor valaki hirtelen kopog az igazgatói iroda ajtaján.
Felvont szemöldökkel néz az ajtó felé,majd kisvártatva megszólal szokásos lágy,nyugodt hangján.*
-Tessék!
*Nyílik az ajtó,s a Visus szakvezetője jelenik meg benne.Sea összébb húzza a köntösét,és úgy néz a férfira amikor az odasétál az asztalához.*
-Jó estét Wimador professzor. *köszön a férfinek.*-Miben segíthetek ilyen késői órán?
*Meghallgatja a férfit,majd sóhajtva támaszkodik meg székének támláján.*
-Tudja mennyi az idő? *kérdezi meg végül.*-Úgy vélem az ilyen dolgokat nem ilyenkor szokás megvitatni.Miért volt ez most annyira fontos önnek? *érdeklődik a szigorú tekintetű boszorkány.*

// Fagyunk //
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Morth Wimador

Morth Wimador


Évfolyam/Poszt :
Visus szakvezető

Hozzászólások száma : 82
Csatlakozott : 2010. May. 12.
A karakter kora : 53
Titulusok :
- Legendárium professzor
-
-

Rangok :
- Az Electus Fővédője
-
-

Kristályok :
1db
Igazgatói Iroda Ametis12
nincs Igazgatói Iroda Kvarcg11

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 12:34 pm

//Olvad//

*A professzor lenéz, majd felhajtja a fejét

-Elnézését kérem asszonyom, de ezt a kérdést haladéktalanul tisztáznom kellett, elnézést a zavarásért, további szép estét jó éjszakát önnek!
-Viszont Látásra!

*Megfordul majd elhagyja az irodát
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:34 pm

*Robert lép fel ide, hamarabb itt lenne, de még sok más dolga is volt, ezért csak most tudja idehozni a tanmenetet, mivel már elég késő van, ezért csak leteszi az ajtó elé, és elmegy, holnap reggel, úgyis megtalálja az igazgatónő a tanmenetet és biztos, hogy fogja tudni, hogy ő adta neki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 6:55 pm

*Mérgesen közeledik az igazgatói iroda felé. A mai napon egy fekete pulóver, alatta fehér póló, fekete farmer és fehér cipőben van. A tanárral most nem lenne jó találkozni, hisz nagyon dühös. Megáll az ajtó előtt és bekopog. Arra vár, hogy behívja őt az iskola vezetője.*
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 1:29 pm

* Ney'marath igazgatónő éppen gondterhelt tekintettel nézegeti az előtte felgyülemlett papírhalmokat,amikor kopognak az ajtaján.
A fal mellett álló,hatalmas ingaórára pillant,ami épp most kezd el mélyen kongani,jelezve,hogy este 8 óra.
Jellemző... mindig ilyen későn keresik... nem gondolnak arra,hogy neki ilyenkor van csak igazán sok dolga?
Fel kel az asztaltól,s suhogó,fekete köpennyel az ajtóhoz siet,majd lenyomja a kilincset,és kitárja azt.
Robert.Ő még nem is látogatta meg itt,ezért igencsak meglepetten pillant rá.*
-Ó,jó estét Saron professzor. * köszönti.Látja rajta,hogy eléggé felpaprikázott a hangulata.*-Valami baj van talán? *kérdezi,majd mivel úgy érzi,hogy lehetséges,hogy ez nem két peres beszélgetés lesz,inkább eláll az ajtóból,hogy a férfi be tudjon lépni az igazgatói irodába.*
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 1:50 pm

*Egy kis várakozás után nyílik az ajtó és a professzor mérges hangulata most se múlt el.*
-Jó estét, igazgatónő! Elnézést, hogy ilyenkor zavarom.*mikor az igazgatónő arrébb áll a tanár belép a szobába, majd az igazgatónő felé fordul és már mondja is amiért ma idejött.*
-Csak azon gondolkozom, hogy rossz tanár vagyok, vagy valamivel megbántottam a diákságot vagy nem jó tantárgyat tanítok vagy a diákok hibája, de én adtam nekik egy házid dolgozatot, ami elismerem, hogy nagyon nehéz lehet, bár minden bájitalokkal foglalkozó könyvnek az előszava az altató bájital receptje. S engedelmével segítséget szeretnék Öntők kérni, hisz olyan sok házi dolgozatot adtak be a diákok, hogy egyedül nem is tudom kijavítani a sok házit. Leteszem az asztalára a papírmunkákat.**majd zsebébe nyúl és semmit nem vesz ki onnan, majd leteszi a "láthatatlan dolgozatokat" az igazgatónő asztalára, ezzel is mutatva, hogy a diákok nem csináltak házit.*
-Most már Ön is látja, hogy milyen sok a beadott házi. Nem csak ez az egy bajom, a másik, hogy múlt órán a nem tudom hány iskolába tartozó diák közül egy ember jelent meg. Én szeretem, ah elmondják a hibáimat, de ezt sértésnek veszem. Nem azért tanultam annyi évet bájitaltant, hogy a falnak tanítsam. Mind a ketten tudjuk, hogy mi a tanár és mi a diák kötelessége, a tanár tanít, a diák tanul. Az én részemről okés a dolog, de a diákok nem tudom mi okból be se lépnek a bájitaltan terembe. Az én időmbe ezért a tanár mikor nem mentek az órájára, megtartotta a falnak az órát és úgy vette, mintha arról az anyagról már vettünk volna, s olyan szép vizsgákat írtunk, hogy a tanárnak könnyű volt javítani, hisz a névért egy pont se jár, válaszokat meg nem adtunk, de nekünk meg újra kellett járnunk azt az évet és megtanultuk, hogy nem jó ezzel hülyéskednünk és azon gondolkozom, hogy nekem is ilyen módszereket kellesz alkalmaznom, de akkor meg már megint én vagyok a rossz ember, akármit csinálok én vagyok a rossz, pedig én csak azt szeretném, hogy a diákok jól vizsgázzanak ebből az anyagból. Nekem akkor se lesz több a fizetésem, hogy ha megbuknak és akkor se ha kitűnő vizsgát tesznek.*mondja el mondandóját, majd figyelmesen várja az igazgatónő reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 2:11 pm

*Seanachaid meglepetten pislogva nézi amint a tanár berobban az irodájába,majd még szinte be sem zárta az ajtót,máris dühösen hozzákezd a mondandójához.
A nő lassan követi,és figyelmesen hallgatja miközben Robert arra próbál rávilágítani,nem kevés szóval összegezve,hogy a diákok nem járnak órára.
Szép lassan sétál el a tanár mellett,majd az asztal másik oldalán leül az igazgatói székbe,majd arrébb tolja az irathalmokat,hogy láthassa a professzort.
Mikor aztán úgy látszik Robert befejezte a mondandóját,egy kézlegyintéssel odavarázsol egy kényelmes karosszéket a professzor mellé,és int neki,hogy foglaljon helyet.*
-Kérlek Robert,csillapodj. *mondja neki nyugodt,bizalomgerjesztő hangon,majd kedvesen elmosolyodik,és megvárja,hogy a tanár leüljön,aztán folytatja csak.*
-Értesültem róla,hogy az elsőévesek gyakorta kihagyják az órákat.Emeryl és Croxford professzor is megfordult már nálam,pedig Electra a türelem netovábbja,Alec pedig nem szokott panaszkodni.Tudom,hogy Te az egyik legjobb tanárunk vagy,és az idén is ott lóg a levegőben az Év Legjobb Bájital Mestere cím,és lám,most Te is itt ülsz.Ez ellen nem tudok mit tenni Robert. *kulcsolja össze a kezeit,és ugyanolyan nyugodt és kedves marad.*
-Megbuktathatjuk őket,ha nem térnek észhez eléggé,de a vizsgát egyébként is csak úgy tudják letenni ha tanulnak.És hamar rá fognak jönni,hogy ez nem egy átlagos gimnázium.Itt nem csak tanulgatnak,és nem csak lebzselhetnek,ha nem járnak órákra,akkor otthagyhatják a fogukat.Hamarosan lesz a Pensum is amin kötelező mindenkinek megjelennie.Mint tudod több napos is lehet egy ilyen küldetés,és ekkor majd alaposan meg fogják tanulni,hogy tudás hiányában mennyit veszthetnek.Robert,Téged nagyon szeretnek a diákok,ezt Te is észrevehetted.De nézd csak Alec,hogy csinálta!Őt is nagyon szeretik,de az előző óráján senki nem jelent meg,és az azt követőn bedobta őket a mély vízbe,és megízleltette velük,hogy milyen amikor egy szörnyeteg előtt állnak,és csak magukra számíthatnak.Lehet,hogy neked is ilyet kellene tenned.Tudod ők még nem értik ennek az egésznek a lényegét.Azt hiszik,hogy nagyszerű dolog ilyen képességekkel rendelkezni,de meg kell velük értetnünk,hogy ez nem csak mókázás,hanem életre halálra szól.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 2:32 pm

*Miután a karosszék előkerült, leül rá. És úgy hallgatja az igazgatónő mondatait. Majd mikor az iskola vezetője befejezte a mondanivalóját, nyugodt hangon beszél. Már nem mérges a professzor.*
-Nem vagyok rájuk mérges, mert szeretem a diákokat, de tanítani is szeretek, ezért csak elkeseredett voltam. Mérges egy diákra se tudnék lenni, hisz minden diákban magamat látom, meg azért lettem tanár, hogy tanítsam őket, de kérdem én, hogy lehet olyan embereket tanítani akik nem szeretnék. A tanításhoz kell egy kölcsönös szimpátia. Lehet, hogy én hibáztam akkor amikor büntiből feladtam egy házit, amit remélem, hogy szomorú okok miatt nem csináltak meg. Amit ajánlott, hogy dobjam a mélyvízbe őket, szívesen megtenném, de egy altató bájitallal nem tudnának sok mindent csinálni, meg ahogy kezdtem csak egy ember jelent meg az órán, így én nem találom az értelmét annak, hogy veszélyes helyekre vigyem a diákot. Majd mikor már több bájitalt fogok tanítani a falnak, tehát a 4. vagy 5. órán viszem ki őket terepre és majd akkor büszkélkedhetnek tudásukkal, de addig csak ülnöm kell és várnom, hogy legyenek oly kedvesek órára járni.*mondja komoly, de mégis szomorú tekintettel a tanár.*
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 2:51 pm

* Seanachaid ismét elmosolyodik.*
-Tudom,hogy szereted a diákokat,és ők is szeretnek Téged Robert.De miért nem viszed ki őket terepre?Ha jól tudom a következő órád anyaga a gyógyfőzeteken alapul.Megmutathatnád nekik,hogy mennyit is ér,ha van kéznél egy jó kis gyógyfőzet.Tudok neked ajánlani egy kis erdei részt a környéken,ahol pár csintalan kobold ütött tanyát.Amilyen kicsik,olyan alattomosak,és az őrületbe kergetnék a diákokat.Nem halálos ellenfelek,de jócskán okozhatnak sérüléseket.De ez csak egy ötlet volt. *kacsint a férfire.*
-A főzet feladása házifeladatként pedig szerintem roppant jó ötlet volt,s lehet,hogy még nem érkeztek házi dolgozatok de biztosra veszem,hogy érkezni fognak,ne vedd a szívedre. * áll fel a székből,majd lassan az ajtóhoz sétál.*
-És ne aggódj,nem hiszem,hogy Croxford órája után meg mernék tenni,hogy kihagynak valamilyen másik órát. * áll meg az ajtó mellett.*-Van még valami kérdésed,vagy problémád?Mert nem szeretnék illetlen lenni,de mint látod,az a halom irat ott az asztalon mind rám vár.És egy ilyesfajta randevút sajnos nem lehet elhalasztani.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 3:06 pm

*Robert picit elgondolkozik, amit az igazgatónő mond.*
-Nem is olyan rossz ötlet lehet, hogy kiviszem őket. Pontosan hol is van ez a tisztás?*kérdezi kíváncsian az igazgatónőt.*
-Remélem, hogy érkezik, mert akkor megint felkellesz adnom egy házit, bár az sokkal könnyebb lesz.*mondja a professzor. Majd ő is feláll a székből és az ajtóhoz sétál.*
-Reménykedem, hogy pénteken több diákot láthatok majd az órámon. Köszönöm, de nincs több kérdésem! Jó éjszakát!*köszön el, s ha nyílik az ajtó távozik a szobából és az ő szobájába megy aludni.*
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 3:58 pm

*Ney'marath még szélesebb mosolyt ereszt a férfi felé,mikor látja,hogy érdekli az ötlete.*
-A Sziklás Fenyvesben van.A Nagy Emelkedő előtt.Manómezsgyének hívjuk csak itt az iskolában.Épp a kis rosszaságok miatt. *mondja kedvesen,majd biccent a férfi felé.*
-Ne aggódj annyit kedves Robert,csak élvezd a munkádat! * mondja végül a férfinak.*-És ha gondolod kérd ki Croxford tanácsát,ő tudja mikor mivel jó bosszantani a diákokat,ha azok engedetlenek.És nyugodtan keress fel bármikor!Neked is jó éjszakát Robert!
* Elköszön a férfitól,majd mikor az már kilépett a szobából,és elindult a saját rezidenciája felé,ő visszatér az asztalhoz,és folytatja a sok papírmunkát,amivel minden bizonnyal még hajnalig bajlódni fog.*
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Igazgatói Iroda Ametis12
nincs Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 1:00 pm

*Egy iskolai bagoly röppen be az igazgatói iroda ablakán, és egy fehér borítékba bújtatott levelet ejt le az igazgatónő asztalára. Majd amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozik is. A levélben szép, cikornyás betűkkel ennyi áll:

"Csillag száll az esti égen, utat mutat sötét éjben.
A szeretet ma újra éled, halkan szól most minden ének.
Körülölel, mint egy bársony, legyen boldog a Karácsony!

Ezzel a kis versikével kívánok önnek áldott, békés karácsonyt, és boldogságban gazdag új évet!

Tisztelettel,
Kate Wilson, Venatoris prefektus"

Vissza az elejére Go down
Beluramor Mortes Fellina
Igazgatónő
Igazgatónő
Beluramor Mortes Fellina


Évfolyam/Poszt :
Igazgatónő

Hozzászólások száma : 275
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 111
Titulusok :
- Élőhalott ismeret professzor
- Demonológia professzor

Rangok :
- Mor'gorugh Szája
- Kristálybotos Idéző
- A Hetedik Légió Parancsnoka

Beszélt nyelvek :
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :

Kalandlap : üres
Faj : hatysa

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 5:55 pm

*Kísértetiesen érkezik, ami nála cseppet sem ironikus, hiszen kísértet, csupán ember testben. Arca beesett, szemei tompák, és inden élőre élesen felvillannak. Amióta elhagyta Mor'gorugh világát, egyre gyengébb. Éhezik. Három napon és éjen át suhant a kastély felé, s mikor átlépte a birtok kapuját, és meglátta a nyüzsgő élőket, pánikba esett. Félt, hogy éhsége elragadja, s meg talál érinteni valakit, hogy minden csepp életesszenciájától megfossza. Azonnal felmenekült a kastély tetejére, egy elhagyatott toronyba, s amíg Sienna meg nem látogatta, nem is találkozott senkivel. Barátnője meghívásának úgy örült, mint egy falat életesszenciának. Ha meg nem is vendégeli, -s ugyan ki is várhatná el tőle, hogy végignézze, amint akár egy kisállat, akár bármi más élőlény elfonnyad a nő érintése nyomán- kijelölheti, merre kereshet magának élelmet.
Szerencséje volt, hogy ennyire közel költözött hozzá, így nem kellett a kastély nyüzsgését elviselnie, amíg felért. Kezei a kopogtató után kapnak, először kettőt, majd egyet koppant, s türelmesen vár.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Igazgatói Iroda Ametis12
6db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 6:01 pm

*Új tanárként egy kissé bizonytalanul lépked a folyosókon. Hosszú az út ide a földszintről, de megéri. Örül, hogy szívélyes fogadtatásban részesül. Mindig szeretett volna tanítani, és most, hogy megvan rá az esélye, nem akarja elszúrni a dolgot.
Az iroda elé érve megpillant egy nőt az ajtóban. Nem ismeri, de mintha látta volna valahol tegnap... nem biztos. Óvatosan közelíti meg, de vigyáz rá, hogy ne legyen túl csendes. Nem szeretné megijeszteni.*
- Szép estét. Csak nem vacsorapartnerek leszünk?
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 6:13 pm

*S nem is kell sokáig várnia a nőnek!
Az ajtó hamarosan kitárul,s Seanachaid széles mosollyal pillant régen látott barátjára.*
-Beluramor! *mondja kitörő örömmel,s nem foglalkozván vele,hogy mik lehetnek a következményei,átöleli a nőt.Bár tudja,hogy ez kockázatos,és tisztában van mindennel,mégsem tudja kihagyni ezt a fajta értinkezést.Ám gyorsan el is lép az új szakvezetőtől.*
-Ne haragudj.Érzelgőssé váltam kissé.A korral jár. *mosolyog kedvesen a nőre,majd eláll az útból,hogy beengedje.*
-Gyere,kerülj beljebb!Ha minden igaz lesz még egy vacsora bendégünk,de ez majd kiderül.
*Amint a nő belépett a rezidenciára Seanachaid bezárja az ajtót,majd beljebb invitálja a nőt.Az igazgatói iroda sokszínűsége tárul a szemük elé.Zümmögő,ketyegő tárgyak,gőzgépek,kalickákba zárt különös madarak,a plafonról lelógó csont,és papír díszek,a falakon ülű pajzsok,címerek,zászlók,melyekből az egyiknek megpezselődött a sarka ( még egy csatából fenn maradt emlékként ),valamint a régmúlt igazgatók mozgó festményei.
Ám a nő nem áll meg itt,hanem áthaladva a nagy irodán egy felfelé vezető,kanyargós lépcsőhöz sétál,s felmutat.*
-Csak utánad drágám. *mondja a nőnek.
A márvány lépcsőn felhaladva az arany korlát mentén egy szép,mahagóni ajtón át a vöröses arany árnyalatokban úszó,nagy nappaliba érnek,amely felülmúlja az iroda pompáját,csupán kevesebb a furcsaság.
A nappaliban lévő kényelmes kárpit előtt egy piciny fenyőasztalon gőzölgő tea,s már finom illatok terjjengenek mindenütt.*
-Van számodra is egy meglepetésem a vacsorát illetően. *teszi még hozzá a nő,miközben belépnek a tényleges lakosztályba.Ám ekkor ismét kopogás hallatszik,s Sea bocsánatot kérve lesiet az ajtóhoz,s széles mosollyal köszönti az ott talált férfit.*
-Áh,Grey professzor!Jöjjön csak! *hívja be a férfit is,s őt is felinvitálja a lakosztályába.*

// nagyon szar a net,a hsz írás közben is vagy 3szor kilépett.... meg most más jön a géphez,addig írj,sietek vissza ahogy tudok,é remélem lesz net... :S //
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Beluramor Mortes Fellina
Igazgatónő
Igazgatónő
Beluramor Mortes Fellina


Évfolyam/Poszt :
Igazgatónő

Hozzászólások száma : 275
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 111
Titulusok :
- Élőhalott ismeret professzor
- Demonológia professzor

Rangok :
- Mor'gorugh Szája
- Kristálybotos Idéző
- A Hetedik Légió Parancsnoka

Beszélt nyelvek :
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :

Kalandlap : üres
Faj : hatysa

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 6:28 pm

*A várakozás feltölti emlékekkel és beidegződésekkel, ezért elővigyázatosságból felhúz egy hosszú kesztyűt, majd hosszú blúzának ujját is ráengedi. Nem csalódik barátnőjében. Az ölelés egy részről megmelengeti a szívét, egy részről halálra rémíti, ám az idők során megtanulták nem érinteni egymás bőrét, így az ölelés sem válik veszélyessé. Kesztyűs kezével megsimítja a nő hátát, majd szelíden eltolja magától.*
-Nekem sincs szerencsém fiatalabbá válni.
*Mondja kedvesen, s belibben az irodába.*
-Vendég? Kicsoda? Ismerem?
*A kérdések lassú egymásutánban szaladnak ki száján, miközben felmennek a lépcsőn. Elhaladtukban integet a lelógó csontoknak. Nem kizárt, hogy ismerik egymást valahonnan. Az illatok kellemesen megnyugtatják, a színek pedig bársonyosan ölelik körbe ezüstös arcát, fehér ruháját.*
-Szeretem a bíbort. Élénkebbnek tűnik mellette a bőröm.
*A szalon hangulata emlékezteti ajándékára. Egy nagy dobozt varázsol elő, gótikus szalagokkal és barokk csomagolópapírral bevonva.*
-Boldog ünnepet Seana!
*Ha a nő kinyitja, azonnal megcsapja orrát az az illat, amit 70 év alatt alig-alig lehetett alkalma érezni. Beluramor híresen titkos, sötétkék házi krémesei mocorognak egymás mellett, majd ahogy Seana föléjük hajol, mázos kalapjukkal integetnek neki.*
-Most kifejezetten udvariasra sikerültek.
*Mondja, miközben helyet foglal. A kopogásra felkapja fejét, és feláll. Nem illendő ülve fogadni más vendégét sem. Igazán kíváncsi rá, ki is lehet a jövevény.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Igazgatói Iroda Ametis12
6db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 6:40 pm

- Szép estét, Hölgyem. Köszönöm a meghívást. *Mondja udvariasan, hisz úgy véli, nincsenek elég közvetlen viszonyban ahhoz, hogy egyszerűen a nevén hívja őt. Kisgyerekhez mérhető izgalommal mássza meg az újabb lépcsősort, bár ebből aligha látszik valami. Talán csak a ruganyos léptei árulják el, hogy már várja a vacsorát. Beengedi a nappaliba maga előtt az igazgatónőt, majd ő is az asztalhoz lép. A másik nő felé nézve szólal meg újra.*
- Önnek is szép estét. Benjamin Grey vagyok. Önt milyen néven szólíthatom?
*Egyhelyben állva várja a választ, s ha társai leülnek, ő is így tesz, de szigorúan csak utánuk.*
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 9:11 pm

* Seana - régen hívták már így - kíváncsian veszi el a kis csomagot a nőtől miközben szórakozottan,mint egy karácsonyi ajándékát bontogató kisgyerek,válaszol a nő kérdésére.*
-Ááá,csak az új tanár. *mondja,majd sejtelmes mosollyal arcán felpillant a már félig kibontott csomagtól.*-Mármint rajtad kívül szakvezető professzor. *mondja viccelődve egy kicsit.Tudja,hogy ha bár barátnője sosem volt afféle diákcentrikus,jobbat nem is találhatott volna nála.Meglepte,hogy Belur elfogadta az ajánlatot,és nagyon örült,hogy maga mellett tudhatja a nőt.Főleg egy ilyen vészterhesen közelgő jövőben.
Igaz,különös barátság volt az ővék.Hiszen amikor Belur világra jött,Seana már elmúlt háromszáz éves is.Mégis a két nő valahogy akarva akaratlan is összekovácsolódott,és amikor Sea magába nézett,az élete során oly sok megismert ember közül Belur és Phil volt az a két ember,aki a legközelebb állt hozzá.
Kinyitja végre az ajándékot,s a finom és mókás sütemény láttán elneveti magát.*
-Ó,Istenem,Belur!Annyira köszönöm! *mondja meghatottan,majd gyorsan egy polchoz lép,és leemel onnan egy kisebb csomagot.*
-Ezt pedig Te kapod tőlem! *mondja át nyújtva a nőnek.S a díszes ezüst-kék csomagoló papír rejtekében egy pár,gyönyörű,hálós fekete kesztyű található,amely éppen megfelelő arra,hogy a nő úgy érintkezhessen benne bárkivel,mintha tényleg a bőrét érintené.*
-Boldog Karácsonyt!
*Eztán érkezik a kopogást,és a nő máris lent van a férfinál,majd a gyors szobába sétálás után már ott vannak mind a hárman,s Seana széles mosollyal szorongatja meg a jóképű férfi kezét.*
-El sem tudom mondani,hogy mennyire örülök neki,hogy elvállalta az állást Mr.Benjamin! *mondja büszkén a férfinak,majd Belur felé fordul.*
-Belur,az illető úr Benjamin Grey,a Mentálmágia professzorunk!Ifjú,de roppant tehetséges,és máris Aranyfokozatú Illúziókeltő,ami bizony már több tucat évtized után is szinte elérhetetlen fokozat! *dícséri a férfit,majd Benjaminnak is bemutatja barátnőjét.*
-A hölgy pedig Beluramor Mortes Fellina,egy nagyon régi,és nagyon jó barátnőm!Ő vállalta el a Nefarius szak vezetését amíg Airie von Nandori professzor távol van... bár köztünk legyen szólva nem hiszem,hogy visszatér.Azt is csak remélni tudom,hogy sikerrel jár a küldetésében....
*Néhány pillanatig csend,majd Sea gyorsan széles mosollyal arcán ismét megtöri a némaságot.*
-Nos akkor.... csináltam egy kis teát!Gondoltam jól esne a vacsora előtt!Na meg különlegességeket szántam,és nem akarom rögtön leleplezni a dolgokat. *mondja az igazgatónő vidáman.Mintha legalább 200 évet fiatalodott volna a két új tanár jelenlététől.A kanapéra invitálja őket,ahol már a kis asztalon három csésze tea,és egy nagy gőzölgő teáskanna foglal helyet.*

// bocs,eddig nem volt net,még TV se nagyon xD //
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Beluramor Mortes Fellina
Igazgatónő
Igazgatónő
Beluramor Mortes Fellina


Évfolyam/Poszt :
Igazgatónő

Hozzászólások száma : 275
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 111
Titulusok :
- Élőhalott ismeret professzor
- Demonológia professzor

Rangok :
- Mor'gorugh Szája
- Kristálybotos Idéző
- A Hetedik Légió Parancsnoka

Beszélt nyelvek :
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :

Kalandlap : üres
Faj : hatysa

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 9:32 pm

*A kesztyű láttán megdobban a szíve. Egy pillanatra megrémül, de aztán észleli, hogy a háló alatt hártyavékony mágia tartja távol tőle az érintéseket. Hálásan pillant fel, és azonnal át is veszi. Nagyszerűen illik fekete fűzőjéhez, így megkockáztatja, hogy leveszi hófehér köntösét. Seana észreveheti, hogy imádott nyaklánca, a kezet fogó csontkarok füzére eltűnt. Hová tűnhetett az ékszer, melyet még mesterétől kapott, és úgy imádott, mint a halált? Lesétál, és biztos távolságból szemléli a férfit.*
-Lord Gray, igazán örvendésre késztet jelenléte.
*Tekintete sima tükör, beszéde zavaros.*
-A kinevezéséhez fogadja őszinte gratulációm, megtiszteltetés Lordságoddal megosztani e estét.
*Végigméri a férfit, és megállapítja, hogy igen jó tanár lehet. A férfit, mint olyat nem is látja benne. Másban sem.*
-Had adjak választ: Nevezze úgy, ahogy neveztetni akarja magát nyelvén a szó.
*A zavaros, ködös, már-már értelmetlen mondat valószínűleg összezavarja majd a férfit, bár nem ez a célja. Újra felsétálnak a lépcsőn, leülnek, s mindenki elé kerül egy csésze tea. Illemből emeli csupán a szájához, de semmit sem érzékel belőle. Sem az ízt, sem a nedvességet, sem az energiát. Csak úgy történik valami, amiből ő ki lett zárva. Nem zavartatja magát, főként nem említi, hiszen halál óvja attól, hogy megbántsa szeretett barátnőjét. Tekintetét a sütikre szegezi, melyeket neki készített, s azok azonnal el is kezdenek vékony hangjukon kiabálni.*
-Engem! Engem! Engem válassz!!!
*Lengetik kis mázsapkájukat, a leleményesebbek, még ugrálnak is. Ha ők az "udvarias" brigád, milyenek lehetnek az udvariatlanabbak?*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Igazgatói Iroda Ametis12
6db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 9:46 pm

*Örömmel tölti el, hogy az igazgatónő hasznát veszi. Illedelmességből megérinti a nő szorongató kezeit, és mosolyog. A gratulációkra csak szerényen bólint. Amikor meghallja új kollégája nevét, hirtelen hasít bele a felismerés.*
- Enyém a szerencse, Szép Hölgy, hisz ha nem tévedek, Ön Mor'gorugh Szája! Úg hiszem, nekem is van mihez gratulálnom.
*Magában be kell ismernie, hogy a nő szava járása igen csak eltér a hétköznapitól. Nem tudja, hova tegye a kérést, miszerint nevezze annak, aminek akarja. Igyekszik az illemhez hűen megnyilvánulni minden pillanatban, hogy ne is kelljen emlékeznie, mi vár rá, ha eljő a telihold.
Gondolatmenetét megszakítják a sütemények. Nem lepődik meg túlzottan, hisz saját mágiájával cifrábbakat is teremtett már, na de igazi sütemények... mosolyognivaló kis fickók.
A teát igen kellemesnek találja, és el is felejti, miért görcsölt pár pillanattal ezelőtt.*
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Igazgatói Iroda Ametis12
6 db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 9:58 pm

* Seana jót mosolyog barátnője ködös beszédén.Nehéz hozzászokni,de ő már kiismerte Belurt,és az igazat megvallva hiányzott is neki a nő beszéde,és selymes,fátyolos hangja.*
-Beluramor,most is uigyanolyan rébuszokban beszélsz,mint mindig. *jegyzi is meg mosolyogva,s látván,hogy a férfi és a nő beszédbe elegyednek nem szól közbe,csak somolyogva hallgatja.Tudja,hogy Benjamin nem oldódik fel egykönnyen,de szemlátomást ízlik neki a tea,és tetszik neki,hogy a nő akivel most találkozott már hallatott magáról.Eddig minden könnyen ment,és reméli,hogy könnyen fog menni ezután is.
Nem kerüli el a figyelmét,hogy Belur kedvességből tesz úgy mintha inna a teából.Talán a férfit sem akarja megrémiszteni azzal,hogy közli ő ilyet nem iszik,és még csak nem is úgy táplálkozik mint mások.
Na de nem is ez a lényeg,inkább a gesztus maga.
Végül Sea szakítja meg a beszélgetés menetét amikor a sütemények vígan ugrálni kezdenek,hogy egyen belőlük.Bár sosem volt szíve megenni őket,akkor sem ha épp mogorvára sikerültek,de tudja,hogy az íz amit Belur ki tud hozni belőlük,egyszerűen fenomenális.*
-Oly régen ettem ilyet,azt hiszem meg kóstolom. *mondja megfogva a süteményes dobozt,majd hirtelen elhatározással Benjamin felé nyújtja azt.*
-Kér egyet professzor?Isteni finomak,nekem elhiheti!Belur főző tudománya mindig is egyedi volt. *mondja,majd ha a férfi vesz egyet belőle ő is kivesz egyet,s bár fájó szívvel,de beleharap.S az ízek nyomban kárpótolják is!
Élvezettel majszolja el,majd jólesően a nőre mosolyog.*
-A többit majd vacsora után! *majd ismét Benjaminhoz fordul,hogy ne érezze magát kirekesztve a két régen látott barát egymásnak való örömében.*
-Na és merre járt mielőtt ide jött hozzánk Bejnamin?Bizonyára Belurt is érdekli,hogy merre,és,hogyan folytatta tanulmányait,milyen kalandokban volt része!
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Beluramor Mortes Fellina
Igazgatónő
Igazgatónő
Beluramor Mortes Fellina


Évfolyam/Poszt :
Igazgatónő

Hozzászólások száma : 275
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 111
Titulusok :
- Élőhalott ismeret professzor
- Demonológia professzor

Rangok :
- Mor'gorugh Szája
- Kristálybotos Idéző
- A Hetedik Légió Parancsnoka

Beszélt nyelvek :
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek

Kristályok :
sok
Igazgatói Iroda Ametis12
sok Igazgatói Iroda Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :

Kalandlap : üres
Faj : hatysa

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 10:11 pm

*Ő maga örömmel és kipréselhetetlen belső mosollyal nyugtázza a sütemények sikerét. Csaknem egy évszázad alatt sikerült rájönnie, a mocsány jótékony hatásaira, amellett, hogy a növény erősen mérgező. Ha rosszul készítik el. Talán ezért is lett belőle nekromanta és nem szakács. A gondolatra elköhhenti magát. Seana már tapasztalatból tudja, hogy ez nála a nevetés, Gray szemében viszont legfeljebb göthösnek, vagy erősen megfázottnak tűnhet. Kedvesen érzelemmentes arccal néz a férfire.*
-Valóban hatalmas figyelmet van szerencsém kalandjai felé fordítani.
*Addig sem gondol arra, hogy e jóképű testben mennyi ízletes életenergia lapulhat. Igazán kedveli az intelligens, illedelmes társaságot, s egyenlőre elképzelni sem tudja hogyan fog kijönni a diákokkal. Lehet, hogy ő lesz az első tanár Electuson, akit gyűlölnek? Lehet. De jól kiképzett, használható, sikeres varázslókká válnak majd, és csak ez számít.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Grey
Professzor
Professzor
Benjamin Grey


Évfolyam/Poszt : Professzor
Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2011. Jan. 03.
A karakter kora : 47
Titulusok :
- Mentálmágia professzor

Rangok :
- Aranyfokozatú Illúziókeltő

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Bestia nyelvek
Ork nyelvezetek


Kristályok :
1db
Igazgatói Iroda Ametis12
6db Igazgatói Iroda Kvarcg11
Kalandlap : - Áldott bőrvért
Faj : Vérfarkas
Tartózkodási hely : Electus Birtok

Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 10:36 pm

*Tétován elvesz egy süteményt, és kissé melepődik, amikor látja, hogy a teremtmény nem ellenkezik a felfalás ellen. Fantasztikusnak találja az ízét. Belur köhintésének nem tulajdonít túl nagy jelentőséget, viszont amikor már a nő is csatlakozik a kíváncsiak csoportjához, félrenyel egy kisebb falatot. Diszkréten tűri a légcsövét kaparó kínt, csak erősebb torokköszörüléseket hallat, majd mikor úgy ítéli, hogy nem fog fuldoklásban kitörni, ha kinyitja a száját, belekezd a mondókába. Érzi, hogy homlokán apró izzadságcseppek kezdenek gyöngyözni, de azzal nyugtatja magát, hogy itt nincs senki olyan, aki elítélné őt kilétéért. Mindenesetre úgy dönt, a lehető legdiszkrétebb lesz.*
- Nos, ha a Hölgyek ennyire kíváncsiak, akkor nincs más választásom. Az eddigiekben nem nyílt alkalmam hosszabb expedíciókban részt venni. Nem találkoztam túl sok neves mágussal, de a munkaadóim mindig meg voltak elégedve velem. Egy ponton lehetőségem nyílt egy cirkusszal turnézni Cryonath városain át. A tömeges érzékmegtévesztő képességgel bíró személyek igencsak felkapottak ebben a műfajban... *Kicsit elkalandozik, ahogy eszébe jut elbocsátásának oka. Nem volt egy kellemes nap.*
- Legutóbbi munkám során egy notórius fosztogató orkbandától szereztem vissza egy ereklyét. Érdekes volt, mivel kiderült, hogy ők másként reagálnak a mágiára, mint a hétköznapi emberek. Azelőtt nem volt dolgom velük, bár feltételeztem, hogy lesznek komplikációk. Mindenesetre találtam megoldást a problémára, így be tudtam épüni, és visszaszereztem a tárgyat a Mágiatörténeti Nagytanács Tárgyfelmérő Részlegének. Sajnálatos módon a tárgy mibenléte bizalmas a teljes kivizsgálás elvégeztéig, de már csak pár hónap, és tele lesz vele minden újság, azt garantálom. Az hiszem, ez a munka nagyban besegített a kitüntetésem elnyerésében.
*Mondja, és örömmel nyugtázza, hogy nem kavarta bele magát ordítóan nagy kételyekbe.*


//Alvás esete áll fenn, szóval részemről fagyunk. Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Igazgatói Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói Iroda   Igazgatói Iroda I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Igazgatói Iroda
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Harmadik emelet :: Kastély tornyok-
Ugrás: