Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Bájitaltan terem - Page 4 Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Bájitaltan terem - Page 4 Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Bájitaltan terem - Page 4 Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Kate Wilson
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Bájitaltan terem - Page 4 I_vote_lcapBájitaltan terem - Page 4 I_voting_barBájitaltan terem - Page 4 I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Bájitaltan terem

Go down 
+12
Narcissus Wilhelm Decart
Cartina Shawna
Iaszón D'or
Heszperída D'or
Nathen Dewayney
Emett Remus Bacan
Dana Coleridge
Drake Coleridge
Kate Wilson
Brill Taylor
Radoszka Vasilovij
Seanachaid Ney'marath
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
sok Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
6 db Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 2:46 pm

First topic message reminder :

Itt tartják a bájitaltanos órákat.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 3:48 pm

*Elkezd jegyzetelni, csak írja amit a tanár mond. Per pillanat, hogy őszinte legyen nem sokat fog fel az egészből...
Amint a férfi befejezi az elméletet, ős is abbahagyja a jegyzetelést. Gyorsan átfutja szemeivel a sorokat, most próbálja észben is tartani a hozzávalókat és a mennyiséget. Mikor már nagyjából megértette, mit is kell csináljon szó nélkül áll fel és sétál oda a szertárhoz, hogy kivegye a megszokott helyén lévő üstjét. Nah meg a főzet hozzávalóit. Aztán csak vissza megy a helyére és belekezd a bájital készítésébe. Épp végez az acsalapu gyökerek felaprításával, mikor professzora megszólítja.*
- Öhm... elnézést. Melyik háziról is van pontosan szó? *Néz fel zavartan a férfira. Ugyebár múltórán nem volt itt, az az előttire meg már nem emlékszik pontosan.*

//még egy kicsit tudok maradni, viszont 5kor próbára kell menjek. bocsi. :S //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 4:00 pm

-Az altató bájital receptjét kellett leírni és elküldeni nekem. És sajnos senki nem vette a fáradozást és senki nem küldte el.*mondja a lánynak.*
-Na, hogy haladsz? Ha jól tudom ez az első órád amikor bájitalt kell készítened.*mosolyog Katere.*
-A bálra elmész holnap?*egy újabb kérdés a prof.-tól.*


A hozzászólást Robert Saron összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 17, 2010 7:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 6:05 pm

- Hát... utána néztem, meg éppenséggel találtam is róla valamit. Olyat, hogy méz kell bele, rozmaring meg valami gyökér aminek a nevét sem tudom kimondani. *Magyarázza, miközben az acsalapu gyökeret a köröm virággal együtt beledobja a forrásban lévő vízbe. Majd csak kissé szégyenkezve így szól.* - Sajnálom, nem tudom miért nem küldtem el. Valószínűleg miután feladtam a keresést teljesen kiment a fejemből. Tudom, kicsit szétszórt vagyok. *Mondja, és lesüti szemeit. Egy idő után úgy dönt, hogy a kínos némaság helyett inkább folytatja a bájital főzést. Próbál ügyeskedni, pontosan csinálni mindent... több kevesebb sikerrel.*
- Azt hiszem egész tűrhetően. Csak hát ez a kaki barna szín, valahogy nem túl bizalom gerjesztő. *Húzza fanyar fintorra száját és 13-jára is megkeveri a löttyit az üstben.* - Most jobbra vagy balra...? *Hezitál majd anélkül, hogy belenézne jegyzeteibe dönt, és kever rajta egyet a jobb oldali irányba. Ám fél percre rá, ős is rájön, hogy rosszul emlékezett, és fulladozva lép hátrébb a hirtelen felcsapó gőztől. Remélhetően a professzor gyorsan kezd valamit főzetével, mert már attól tart, hogy menten itt robban fel mellette. Aztán ha sikerül mindent helyrehozni, és ő is megnyugszik, hogy még mind ketten épségben vannak válaszol az újabb kérdésre.*
- Igen, szeretnék elmenni. Ha nem jelenek meg a bálon akkor vagy elraboltak, vagy valami súlyos bajom van és nem tehetem ki a lábam a gyengélkedőről.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 7:14 pm

-Akkor te valamelyik teának az elkészítési módját olvastad, mert a rendes altató bájitalba 15 gramm őrölt macskagyökér; 2 szirom golgotavirág, 4 kamilla sziromlevél, 2 cl. citromlé szükséges, de ezt a tankönyvben is megtalálható vagy a könyvtárnak adtam egy olyan könyvet amibe azoknak a bájitaloknak a receptjét találhatod amit az éven fogunk tanulni.*mondja a lánynak, komoly tekintettel, nem mérges rá.*
-Sok ilyen színű bájitalt fogsz még tanulni.*mosolyog Katere, majd mikor füst felhő jön elő diákja üstjéből, akkor benyúl a szekrényéből egy fiolát vesz ki, melyben átlátszó folyadék van. A folyadék felét beleönti az üstbe, mire a füst eltűnik és tovább folytathatja Kate az ügyeskedést.*
-Rendben, a gyengélkedőt ne is mond, valamelyik nap kísértem fel Cartinát oda.*mondja a lánynak.*
-Na, hogy alakul még mi hiányzik belőle?*kérdezi Katet.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 7:42 pm

- Akkor vagy én vagyok a túl szerencsétlen, vagy nem tudom... de ha a könyvet nem rágtam át vagy kétszer akkor egyszer sem a bájital miatt. És nem találtam. *Mondja, végül elhúzza a száját.* - De az én hibám. Többet kellet volna keresgéljek utána. Na mindegy. Elnézést professzor. *Hangjából enyhe bűntudat hallatszódig ki, de ugye ezután történik, hogy elkezd füstölni a főzete. Fintorogva legyezi el kezével a kellemetlen szagot maga elől. Figyeli amint amint a férfi nyugodtan sétál a szekrényhez, majd lazán az elrontott főzetébe önt valamit. A hatás nem marad el, bájitala pont olyan lesz, mint két perccel ezelőtt volt. Nem mintha az tökéletes lenne... na mindegy, ő mindenesetre próbálkozik. Visszalép az asztalhoz, és ismét az üst fölé hajol. Egy fél perc sem telik el, és felkapva fejét kérdőn néz tanárára.*
- Cartinát? Miért... mi történt vele? *Kérdi aggódóan. Nem ismeri rég óta a lányt, viszont szaktársa, és e mellet még kedveli is.*
- Ha minden igaz, akkor már csak kavargatni kell. De most balra.... *Feleli, és úgy is tesz ahogy mond.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 7:49 pm

-Nem baj, de azért a többit kollégánál csináld meg a házit.*mondja a lánynak.*
-Mert rosszul lett a szobámban és felkísértem őt, azóta gondolom már jobban van.*mondja egy megnyugtató mosoly kíséretében.*
-Akkor jó, mert már kíváncsi vagyok mit alkottál.*mosolyog a lányra.*
-És találtál párt a bálra?*egy újabb kérdés a professzortól.*
Vissza az elejére Go down
Iaszón D'or
Elsőéves diák
Iaszón D'or


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 57
Csatlakozott : 2010. Aug. 09.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Anyagtan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Faun háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 2:44 pm

*A bájital tanterem ajtaján egy manó rontott be.Iaszón utána ment,egy ugrással ellőtte termett,és egy mozdulattal elkapta.*
-Megvagy!
*Kiáltott Iaszón.De a manó elugrott a kezei útjából,és felugrott a csillárra.*
-A fenébe!
*Kiáltott Iaszón.Pár percig gondolkozott aztán felnézett.*
-Ictum!
*Mondta és karjával a manó felé suhintott.A manó hátra esett és beverte a fejét egy asztalba.Iaszón látva,hogy a manó elájul gyorsan megkötözte és kivitte.*
-Bocsánat a zavarást!
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 7:40 pm

- Rendben, a többi tanárnak megcsinálom a házit. *Mondja mosolyogva, a harmadik szót direkt kiemelve. De amúgy nem szándékozik több házi írást elhalasztani.*
- Ohh... szegény. Majd meglátogatom. Remélem már jobban van. *Mondja mikor a professzor Tináról mesél. Közben a bájital már majdnem kész. Már csak egy utolsó kavarás.*
- Nos, ha minden igaz, akkor kész van. Nem a legtökéletesebb, de ennyi telt tőlem. *Mondja szerényen, és száj húzva figyeli az alkotását. Majd a következő kérdés hallatán felpillant a tanerőre.*
- Mondhatni. Ma hívott el Nathen. *Mondja, aztán még hozzáteszi.* - Remélem tényleg ott fog lenni, és nem csak hülyéskedni volt kedve. Mondjuk nem is ilyennek ismertem meg... *Magyarázza, és ugye ekkor kivágódik az ajtó, és először egy manó, utána pedig egy "harcias" fiú rohan be. Kate csak nagyokat pislogva nézi a jelenetet. Ugye most szakvezetője is itt van, aki jóval magasabb posztot tölt be mint ő. Ebből kifolyólag úgy gondolja, hogy nem az ő feladata rászólni a srácra.*


//blööö... *nyelvnyújtás a legszigorúbb tanár felé* xD //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 7:52 pm

-Helyes*mosolyog a lánykára.*
-Ahogy ismerem a csajszit, már biztos jobban van. Szerintem már a bálra készül és csinosítja magát.*egy újabb mosoly.*
-Kész van? Nos, akkor megnézem.*odasétál a lány üstjéhez. Megnézi az üst tartalmát, majd utána Katehez fordul.*
-Remek munka! Látod, nem is olyan nehéz ez! 15 pontot kapsz.*mondja mosolyogva, majd betör hozzájuk Iaszón és a manó. Egy pár percig nézi, ahogy a manó és Iaszon hülyéskednek, majd megunja és felemelt hanggal beszél a D'or hapekhoz.*
-December 19.-én tehát a bál után egy nappal fáradjon fel a rezidenciámba, Mr. D'or és megkapja a büntetőmunkáját!*majd mikor a srác kimegy, Kate felé fordul.*
-Te pedig most elmehetsz! Ennyi volt az óra! Legközelebb a szünet után lesz bájitaltan, és a bálon majd találkozunk! Van valami kérdésed?*ha nincs kérdése a lánynak, akkor elköszön tőle és miután Kate elment ő is távozik.*

//Szégyeld őssze-vissza magad! Razz//
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 9:03 pm

- Hát van benne valami. *Nevet fel a lány. És komolyan kinézi Tinából, hogy nem törődve a betegségével cicomázza magát a bálra. Aztán ugye a professzor megnézi a bájitalt, mire kicsit hátrébb húzódik, hogy elég teret adjon a férfinak. Érdeklődve figyeli, amint tanára megszemléli a főzetet. Aztán leeseik az álla... *
- Öh.. köszönöm. De azért annyira nem vagyok jó... *Mondja nagy pislogások közepette. És természetesen a hatás nem marad el. Két orcáján félreérthetetlen piros folt jelenik meg, mire lesüti a szemét. Utálja mikor elpirul. Mindenesetre a pontoknak nagyon örül. Legalább viszi felfele a szakot.*
- Komolyan, néha nem értem az embereket. Jó, hogy manó vadászat meg minden, de azért ez mégiscsak... ahelyett, hogy inkább itt lenne. *Mondja szánakozva.., miután a férfi közli a sráccal a "következményeket". Lemondóan ingatja meg a fejét.*
- Renben. És nincs kérdésem. *Mondja, és miután eltünteti a bájitalt az üstből, a kellékeket visszateszi a szertárba. *
- Viszlát professzor! További kellemes délutánt! *Köszön el szelíden, miután összeszedi dolgait. Aztán már el is tűnt.*

//megvolt. Wink //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 9:06 pm

//miért ingatja meg a fejét lemondóan Kate? Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 3:04 pm

*Kivágódik az ajtó, és egy hevesen ziláló lány esik be rajta. Vörös haja csapzottan tapad arcához, arca színe hajszínével vetekedik. Ugye szokott edzeni, futni, ám ez a táv most még is csak fárasztó volt számára... A tótól szaladt idáig, és a vállán lógó táska sem könnyítette meg helyzetét. Kiegyenesedik, és félve körülnéz. Ábrázata hirtelen vált megdöbbenté... a terem szinte kong az ürességtől.* ~Ennyire béna nem lehetek... összetévesztettem az órarendet?~ *Gondolja magában, mindenesetre beljebb lép, és a szokott asztalhoz lépkedve leteszi a táskáját.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 3:13 pm

*Halkan oson be a terembe hátha már elkésett, de meglepődve tapasztalja, hogy csak Kate van bent. Beszalad, és leül mellé.*
-Szia! Most elkéstünk, vagy mi történt? Elmarad az óra?
*Előpakol, és feszülten vár. Sehol senki. A tegnapi óra után nem is csodálja, hogy páran hiányoznak, de ez azért túlzás. Rajzolgatni kezd unalmában, s még a "firkálmányairól" is lerí, hogy profi művész csinálja őket. Tolla alatt mintha életre kelnének a nonfiguratív tintacsíkok, mintha élne, lüktetne az egész lap.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 3:35 pm

*Nyílik az ajtó és ő reménykedve pillant fel... éppenséggel nem pont az akire számított, de arcán halvány mosollyal köszönti a lányt.* - Szia. Nem tudom... *Kezdi, miközben leül az egyik székre.* Először azt hittem, hogy félrenéztem az órarendet. De ketten már csak nem vagyunk ennyire bénák. Szóval most nem tudom mi van. *Mondja, és zöld íriszeivel figyelmen követi amint iskolatársnője elkezd rajzolni. Tehetséges... *
- Mindenesetre szerintem még várjunk egy kicsit, és ha 15 percen belül nem érkezik senki nyugodt szívvel megyek dolgomra.
*Unalmában előveszi a bájitaltan könyvét és monoton módon kezdi lapozgatni. Túl sok érdekességet már nem nyújthat neki. Minimum háromszor végignyálazta már az egészet. Pár perc néma csend után megelégeli a helyzetet, és a könyvet becsapva fordul Elizabethez.* - Mesélj valamit. Mi van veled mostanság? Tényleg, még el is felejtettem gratulálni nektek a bagolymedvés akcióhoz. Ügyesek vagytok!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 3:43 pm

*Akár csak Kate, ő maga is csaknem halálra unja magát. Az első bájitaltan órája lenne, egy olyan tanárral, akivel messzire elkerülik egymást, tehát alapvetően borongós hangulatban érkezett, várakozni pedig végképp utál. Amikor Kate beszélgetést kezdeményez, egészen felvillanyozódik.*
-Köszönjük, bár azt hiszem a legnagyobb köszönet az igazgatónőt illeti, hiszen ha ő nem ad olyan csodálatos karácsonyi ajándékot nekem és Tinának, valószínűleg mindkettőnket felfalt volna. Egyébként megvagyok. Hallottam, hogy új szakvezetőnk van, de még nem találkoztam vele. Te tudsz róla valamit?
*Nagyon foglalkoztatja az új nő, főleg azért, mert úgy hírlik, amióta megjött, ki sem tette a lábát a szobájából. Mi lehet olyan titkolnivaló benne?*
-És te hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 3:51 pm

*Mosolyogva hallgatja a lányt, majd a szakvezetős témán kissé elgondolkozik.*
- Hm... nem nagyon. Csak annyit tudok róla, hogy az igazgatónő jó barátja. Na meg, hogy egy hatysa... ami valljuk be, nem egy mindennapi faj. *Mondja, és őszintén szólva már ő is kíváncsi lenne a nőre.* - De te jársz a Nefariusba. Gondolom majd rendez valamiféle szaktalálkozót... *Feltételezi, majd a kezében tartott könyvet leteszi az asztalra. Igazából túl sok kedve nincs várakozni, de még nem akar elmenni. Nem úgy ismeri szakvezetőjét mint aki csak úgy lemondaná az óráját, és nekik még nem is szól. Biztos hamarosan megérkezik. Ilyen, és ehhez hasonló gondolattokkal fejében néz az órára. Kezd eltelni az a pár perc...*
- Köszi, egész jól vagyok. *Feleli egyszerűen. Nem igazán van most mit meséljen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 3:54 pm

*Robert prof. sietve lép be a terembe, nem nézz körül, ha a két lány még ott van akkor köszön neki, ha nem akkor leül az asztalához és elkezdi megtartani az órát.*
-Nos, tudom, hogy késtem és bocsánat, de mivel ma érkeztem meg, és a vonatom is késet, meg minden, ezért elég fura lett volna, ha ideérek időben. Ez a 7. óra és gyorsan elmondom amit tudni kell a Bezoárról! a kérődzők gyomrában és beleiben előforduló konkrementum, mely részint kicsapódott sókból, részint szőrből, nyálkából, növényi részletekből stb. keletkezik. Leginkább a bendőben és a recésben fordulnak elő s összeszövődött növényi rostokból, vagy szőrből állanak, amelyek közé foszforsavas mész rakódik le s nem egyszer barna vagy feketés fényes bevonattal borítottak. Régebben hathatós gyógyszer hírében állottak s különösen a keleti B-kat, melyek az ú. n. B-kecske (Capra aegagrus és Antilope cervicapra) gyomrából származtak, biztos óvszernek tartották a mérgezés ellen. Említett szerves anyagokon kivül még litofellinsavat (az epesavhoz hasonló) és ellegsavat (hasadási terméke a gallussavnak is tartalmaznak. Ebből sok gyógyító bájitalt készítenek. Nos, ennyi lett volna az óra anyaga, csak ezt sokkal több mondattal fejeztem volna ki, de a Bezoár kőrről lenne szó. Házi dolgozatként írjátok össze azon bájitalok nevét, amelyeket bezoár kőből készül. Rendben? És még egyszer elnézést kérek a késésért, de én is ember vagyok, hibázhattok. Akinek problémája van a házival kapcsolatban annak örömmel segítek. A házit jövő hét pénteken az asztalomra kérem!*mondja a diákoknak, majd elbúcsúzik tőlük és visszaül a helyére.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 4:01 pm

*A professzor meg is jön, de nem igazán ereszti hosszú lére mondanivalóját. Amit elmondott, már tegnap megtanulták gyógynövénytanon, így tulajdonképpen csak a házidolgozat témájáért jöttek be. Egy percig még ül a padba, mered maga elé, majd lassan feljegyzi magának a dolgozattémát. Amikor úrrá lett megdöbbenésén, fúj egy nagyot, feláll, vet egy pillantást a tanár felé.*
-Semmi gond, köszönjük, hogy itt volt és leadta az óra anyagát.
*Ezek után gépiesen kimegy a teremből.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
nincs Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 4:19 pm

*Ismét nyílik az ajtó, és végre megérkezik a tanár. Kate egy "Jó napot Professzor!" -ral köszönti, majd kicsit helyezkedik a széken, és figyelmesen kezdi el hallgatni szakvezetőjét.* ~Tényleg, a családjánál volt... ~ *Ugrik be neki hirtelen, de több másodpercet nem is szán eme gondolatra, inkább elkezdi jegyzetelni a leckét. Mindenesetre örül, hogy nem maradt el az óra, de ez... áh, hagyjuk. Zöld szemeiben az enyhe csalódottság játszik, amit bár próbál elnyomni, de nem igazán sikerül neki. Még feljegyzi a házi feladatott, aztán ő is feláll a székről. Összeszedi cuccait és kis habozás után a tanár felé fordul.* - Örülök, hogy sikeresen visszaérkezett az iskolába. *Mondja halkan, arcán kicsiny kis halvány mosollyal. Végül csak fogja a táskáját, vállára veszi és távozni készül. De még mielőtt kimenne, egy "Viszlát professzor"-ra visszafordul. Minden esetre Elizabeth viselkedése feltűnt neki. Egyáltalán nem hibáztatja. *
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
20db Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:05 pm

*Nem mondhatni, hogy nagyon, de várja élete első Bájitaltanját. Pár perccel korábban érkezik, így kiválaszt egy üres padot, kipakolja a szükséges holmit, és vár. Az utóbbi időben olyan pörgős volt körülötte az élet, hogy jól esik neki egy kicsit leülni, és végiggondolni a dolgait. Reméli, nem fog nagyon beégni már rögtön az első órán. Ezért tett is: átolvasta az eddigi anyagot, így mondhatni nem maradt ki semmiből eddig.*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
15db Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:11 pm

*Pennával és füzetével a kezében lép be az ajtón. Shadow ott tekereg a lábánál. Mikor megpillantja Tinát elmosolyodik, és a lány mellé sétál majd vidáman megszólítja.
-Szia Tina! Leülhetek melléd?-mutat az üres székre, és ha a lány igent mond helyet foglal, és várja a tanárt. Még kinyitja a könyvet és átnézi az anyagot, biztos ami biztos, nagyjából tudja, de nem mondhatná, hogy vág az esze, mint például Narcissusnak.~Istenem, Narcissus most akkor a pasim?~-kérdi magától mosolyogva, ahogy felidézi a féldémon srác angyali arcát, és hangját.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
20db Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:15 pm

- Persze, ülj le. *Mondja mosolyogva, és kíváncsian néz körül a teremben. Vajon hol lehet a többi diák?*
- Hogy vagy? *Kérdi, hogy múlassa az időt valamivel. Rá kell jönnie, hogy kevés közeli barátja van, így ha közösségi ember akar lenni, bele kell húznia az ismerkedésbe. Azért nem viszi túlzásba, így első nekifutásban. Csak figyelmesen hallgatja, mit mond a lány, és várja, hogy jöjjön Saron, és essenek túl a nehezén.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:16 pm

*Robert professzor lép be az ajtón, meglepődik, hogy Cartina is eljött az órára, aki még sosem volt Bájitaltanon. Miután bezárta maga után az ajtót. Köszön a diákoknak.*
-Isten hozott titeket! Hogy vagytok?*teszi fel a kérdést vidáman, majd leül székére és rápillant a diákok.*
-Ki készítette el a házit?*kérdezi mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
15db Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:21 pm

*Mosolyogva leül a lány mellé, és a kérdésre vidáman ránéz.
-Hááát...-mosolyog-Jól...sőőt!-vigyorog.-Te, te, mit gondolsz Narcissusról?-kérdi kíváncsian és mosolygása alább hagy. kíváncsi msá véleményére is, hogy csak ő ilyen megszállott -e a srác iránt, vagy más szerint is rendes, meg helyes, meg..áhhh. Kíváncsian hallgatja Tina válaszát, és elgondolkodik rajta. Közbe Shadow felugrik az ölébe és hangosan dorombolva helyet foglal.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Bájitaltan terem - Page 4 Ametis12
20db Bájitaltan terem - Page 4 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:26 pm

- Sejtettem, hogy valamikor meg fogod kérdezni! *Mondja mosolyogva.* - Szerintem klassz srác, szerencsés vagy. Bár meg kell hagyni, néha túl önfeláldozó. *Suttogja, mivel közben megérkezik a professzor. Úgy tűnik, a férfinak jó napja van, így ő is próbálja hasonló rajongással köszönteni, mintha minden vágya lenne ez az óra. Az idő előrehaladtával egyre kevésbé akar itt lenni.*
- Jó napot Professzor! *Mondja csilingelő hangon, viszont a háziról hallgat, mivel azt se tudta, mi volt az.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bájitaltan terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan terem   Bájitaltan terem - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bájitaltan terem
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Energiatan terem
» Előadó Terem
» Gyakorló Terem
» Pengemágia terem
» Lakoma Terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Földszint :: Kazamaták-
Ugrás: