Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Electus Fürdőző - Page 2 Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Electus Fürdőző - Page 2 Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Electus Fürdőző - Page 2 Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Kate Wilson
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Electus Fürdőző - Page 2 I_vote_lcapElectus Fürdőző - Page 2 I_voting_barElectus Fürdőző - Page 2 I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Electus Fürdőző

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
sok Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
6 db Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 11:50 am

First topic message reminder :

Egy hatalmas, hangulatosan megvilágított terem, melynek közepén egy kis betonszigeten ahová úszva vagy félköríves hidakon lehet bejutni jakuzzi, házimanók által elvégzett masszázs, szauna, és gőzfürdő található.
A körmedencét be lehet állítani, hogy körbe körbe hullámoztassa a fürdőzőket, ezzel növelve a szórakozási lehetőséget, valamint számos kisebb nagyobb csúszda, ugródeszka, vagy fémlétra vezet a vízbe.
A parton pálmákra erősített függőágyak, és kis asztalok találhatóak, melyeken rendelésre, egyetlen szó kiejtésére megjelenik a kívánt ital.
Egy kisebb medencében pedig habfürdőtől kezdve fürdősóig, vagy repkedő buborékokat kibocsátó ezerszínű, illatú csapokig mindenféle varázslatos dolog megtalálható. Akárcsak egy wellness hotelban.
Aki ide jön kikapcsolódni, az biztos, hogy tényleg jól fogja magát érezni.
És a kellemes zene ami szólni szokott a teremben, mindig az ott lévők hangulatát tükrözni. Persze ha több a jókedvű ember, akkor a zene is vidámabb pörgősebb, esetleg kicsit hangosabb is lesz. Ez pedig természetesen az esetlegesen mélabús ott tartózkodókra is kihat. Bár aligha érezheti bárki is rosszul magát aki megtalálja ezt a csodálatos helyet az Electus Kastélyban.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 8:01 pm

- Nem is mondtam, hogy velünk egykorú. *Vigyorog a tanárra, majd ugye kiúszik a széléhez. Hátát neki veti, két kezét felemelvén, feje mellet megkapaszkodik.*
- Nos, igen. Élég érdekes egy szak. Őszintén nem vagyok biztos abban, hogy ha egyszer választani kéne, a legtöbbjük a jót választaná. De ne legyen igazam... *Jegyzi meg, és lábát szórakozottan jártatja a vízben. Néha- néha kiemeli, mintha csak balett mozdulatot tenne. Pedig nem balettezett ő soha életében... ehhez egy kis sportosság is elég, aki meg atletizált arról nem is beszélve.*
- Nem, nem beszéltem velük. Szerintem minden rendben van velük, ha nem lenne már írtak volna. Nem azok a típusúak, akik eltitkolják a bajt, csak, hogy egyetlen kis csemetéjüket megóvják a kellemetlenségektől. *Válaszol, majd a következő kérdésre a szíve kihagy egy dobbanást. Kényes téma... főleg ha Robert kérdezi. Még mielőtt bármit is mondana, nagy levegőt vesz és amennyire csak tud lemerül a víz alá. Lábai már majdnem a medence alját súrolják. Fentről pedig nem látszik más, csak egy vörös folt, mely a víz jótékony hatására kissé átszíneződik. Így talán sokkal szebb.
Végül mikor már nem bírja levegő nélkül feljön a felszínre. Tincseit eltolja a szemeiből, majd a férfi felé fordul.*
- Ha Nathenre kíváncsi, akkor... semmi. Jó ideje a színét sem láttam. És amúgy meg mi soha nem alkottunk egy párt. Csak alakulóban volt... *Mondja rossz szájízzel, valamilyen szinten kötődik a fiúhoz. De mindegy is... *
- És ön? Mikor fogja meglátogatni a családját? *Hát ha az előbbit kedvetlenül mondta, akkor erre már szavakat se találok...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 9:35 pm

-Ja, kösz.*mosolyog Katera.*
-Hát az, de szerencsére nem az én szakom.*mondja a lánynak.*-elég vagytok nekem ti is, olyan rosszak vagytok mint egy tinihadsereg.*neveti el magát természetesen nem gondolja komolyan mondanivalóját, de azért kíváncsi, hogy Kate mit szól hozzá.*
-Akkor jó szüleid vannak.*mosolyog, majd a kérdésére, Kate lebukik a víz alá pár percig nézi, utána ismét megpillanthatja a lányt és választ is kap.*
-Ez nem jó.*mondja szomorúan.*
-Tegezz! A családom jól van, vagyis nem tudom, amit nem mondtam el, hogy én elváltam a feleségemtől és ezért látom ritkán őt is meg a gyerekemet is, de ez egy másik történet.*mondja a lánynak, közben a víz felszínét nézi.*
-Ugye tudod, hogy nekem bármit elmondhatsz és megbízhatsz bennem!*nézz Katera.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 9:52 pm

*A szak megjegyzésére csilingelve felkacag.* - Mint egy tinihadsereg? Hát talán mert azok is vagyunk. *Rávigyorog a férfira, aztán nem tudja megállni, hogy még hozzá ne fűzzön valamit.* - És amit kifelejtettem... azért harcolunk, hogy a te idegeidet tönkretegyük. És ahogy látom kezd meggyengülni a védekezésed. *Élvezettel mondja, és két ujját összeérintve, körmével vizet pöcköl Robert felé.*
- Ez nézőpont kérdése... mindenesetre szeretem a szüleimet. *Mosolyog, majd ugye az a bizonyos kérdés, és rögtön le is fagy arcáról a szépséges mosoly. vízalábukás, stb, majd ugye a mellette lévő kifejezi sajnálatát. Ajkait beletörődött mosolyra húzza, aztán egyszerűen megvonja vállát.*
- Ez van. Emiatt már rég nem szomorkodom. A mai napig kedvelem a fiút, de lehet, hogy minket nem egymásnak szánt a sors. *Válaszol tárgyilagosan, majd arcán őszinte megdöbbenéssel mered a férfire.*
- Sajnálom, erről nem tudtam. *Mondja együtt érzően, és bár mintha a remény kis szikrája gyulladt volna benne, senkinek sem kívánja azt, hogy tönkremenjen a házassága.*
- Tudom Robert, és hálás vagyok érte. Viszont azt hiszem velem mióta itt vagyok nem történt ilyen komolyságú dolog, mint ami nem rég veled. *Közelebb úszik tanárához.*
- Mi volt a gond, akarsz róla beszélni? *Hangja most lágyan cseng, őszinte megértéssel pillant a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:07 pm

-Rosszul láttad a védelem még mindig erős és nem adja fel.*mondja nevetve.*
-A szülőket szeretni is kell, hisz nekik köszönheted, hogy itt lehetsz.*mondja mosolyogva.*
-Semmi baj, és majd egyszer elmondom, de most ne a lényeg az, hogy mivel utazgattam és elég ritkán voltam otthon, ezt a feleségem megunta és elhagyott.*mondja szomorú hangnemben a lánykának.
~ezt pont neked mondom~*gondolja magában.*
-De most nekem tetszik valaki, csak az a baj, hogy az illető a saját diákom.*mondja ismét szomorúan.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:25 pm

- Biztos vagy te ebben? *Kérdi sejtelmes mosollyal, és még közelebb úszik. Nem akar ő semmit... legalább is nem szándékozik nyíltani kimutatni, csak kíváncsi a reakcióra. Úgy tűnik tanára elérte, hogy szinte pont olyan felszabadultan tud most már vele beszélni, mint bármelyik más évfolyamtársával. Az a tegeződés egész sokat lökött a dolgon... *
- Hát a szüleim kicsi koromtól kezdve belém nevelték a tisztelet tudást. Érdekes lenne, ha ezt pont nem nekik adnám meg. *Jegyzi meg, nála a tisztelet, és a szeretet akár egy helyen is lehet. Van akit nem szerethet, ezért tisztelttel mutatja ki érzelmeit... * ~Asszem élő példa vagy... ~ *Gondolja magában, majd ugye jön kérdésére a válasz.*
- Gondolom a sajnálatommal nem érek semmit, de hidd el, remélem, hogy könnyen kihevered, és megoldódnak a dolgok. *Mondata utolsó részével Robert gyermekére céloz. Ám a férfi még nem fejezi be... És ezen a nap már kitudja hanyadjára, szíve kihagy egy dobbanást, gyomra pedig vág egy hátra szaltót. Egy pillanatig megfordul a fejébe, hogy esetleg... de nem, ez biztos nem így van. Jobb ha ilyenről inkább nem is álmodik.*
- Ööö... hát. Nem tudom mit mondhatnék. Kegyetlen érzés lehet... *Szólal meg, hangjából eltűnik a vidámság.* - És... és szerinted ő nem viszonozza ezt az érzelmet? *kérdi óvatosan, nem bírja elnyomni magában azt az izgatottságot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:35 pm

-Igen, biztos vagyok*mosolyog a lányra.*
-A tisztelet a mai világban nagyon fontos.*mondja Katenak.*
-Bajok után mindig jön egy nagyobb baj. Azt, hogy a lány viszonozza-e én nem tudom, ha viszonozza is nem meri kimutatni, meg milyen rossz érzés lehet neki, hogyha megtudja, hogy tetszik nekem. Ez nem olyan tiniszerelem, amire a lány azt mondja, hogy menjek már innen, hanem ez egy tanár-diák szerelem és ha a lánynak nem tetszek, akkor mehet az igazgatóhoz, aki eltanácsolhat. Borzalmas.*mondja szomorúan, majd beszáll a vízbe és elkezd úszni.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:48 pm

- Ezt vártam. *Mosolyog elismerően a tanárára. határozott egyéniség, mely igen imponál a leányzónak. "Szereti" azokat akik két lábbal állnak a földön, és még szilárdan állnak is azokon. Majd jön a kisebb monológ... És... és fáj neki végighallgatni. Kezd megbizonyosodni róla, hogy még véletlenül sincs köze ehhez az egészhez. De ha még lenne is... a másik biztosan nem vállalná a kockázatot.*
- És... soha nem is akarja megmondani neki? Vagy mihez kezd, elfelejti? *Kérdi gyomorgörccsel, majd csak figyeli smaragdzöld szemeivel amint a férfi eltávolodik tőle és úszni kezd. Tanára ezzel a bejelentésével olyan érzéseket indított el benne, amivel úgy érzi, hogy már képtelen megbirkózni. Csoda, hogy nem sírja el magát. Ő ennél azért erősebb... legalább is annyira, hogy nem más előtt enged utat a könnyeinek. Mondjuk az ellenkezőjére is volt már példa. Csak üresen bámul maga elé, majd egy hirtelen ötletből felfekszik a vízre. Hason, amolyan hulla pózban. És ameddig csak bírja úgy marad, élvezi amint a víz zúg a füleiben. Megnyugtató.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:56 pm

*Robert megvárja míg Kate háton fekszik és csak akkor vallja be az érzéseit.*
-Kate, te vagy az a lány akiről beszéltem!*most már csak a lányon múlik, hogy meghallja-e a tanára mondatát, vagy csak a víz hangjaként fogja fel és elengedi a füle mellett a mondatot. Reméli Saron, hogy a lány meghallotta. És ha hallotta, akkor hogyan tovább, hisz a prefektus most könnyen elmehet az igazgatónőhöz és Saron pályafutása ezzel véget is érhet az iskolában.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 11:02 pm

*Egy jó ideig így fekszik, szemeit is kinyitja, és csak bámul le a medence aljára. Aztán megunja, és a hátára fordul. Mellkasa kiemelkedik a vízből, szinte érzi a hűvös levegőt, mely ugye a víz hőmérsékleténél valamivel alacsonyabb. Aztán mintha megszólítanák... vagy tíz másodpercig marad ugyan abban a pozícióban, és magában próbálj értelmezni a férfi szavait. Nem néz rá... Végül mikor leesik neki, hogy az mit is mondott, szemei kipattantak, hirtelen akar felegyenesedni, de a nagy kapkodásban egy jó adag vizet lenyel, és kissé el is merül. Köhögve, szinte már fulladozva kapaszkodik meg Robert karjában, és jön a felszínre.*
- Mi... mit mondtál?? *Mered rá hüledezve, szíve a torkában dobog... képtelenség.*

//és akkor... fagyunk xD//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 8:00 pm

//olvadunk//
*Robert nézi a lány reakcióját, arra amit mondott neki. Szerencsére Kate túl élte a vizes akciót.*
-Igen, jól hallottad, te vagy az a lány. És tudom, hogy most ez megdöbbent és megértem, ah most igazgatónőhöz akarsz futni, de kérlek ne tedd. Már elég régóta tetszel nekem és kedvelek, mikor beszélsz, a hangod, az arcod minden jó benned szemeid olyanok, mint a tiszta jáspis, mint a tenger legféltettebb gyöngye, arcod akár az aranyló búzaföld, melyet beragyognak a nap sugarai, hajad akár a juharlevél, gyönyörű fürtök. Szép vagy, és nem érdemlem meg, a te kedvességed, a te szeretetedet.*kiszáll a vízből és leül a medence egyik sarkára.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 8:11 pm

*Mintha megállna körülötte az idő, semmit nem érzékel maga körül a férfi szavain kívül. leírhatatlan amit most érez, félő, hogy szíve kirobban a mellkasából olyan intenzitással ver. Teljesen lesokkolva, kétségbeesetten áll a másik előtt.*
- Ugye... ugye ez most csak vicc?? *Kérdi, hangja erősen megremeg... Nem, egyszerűen nem tudja elhinni, hogy ez vele történik. Ám mégis... minden egyes szó tisztán eljut agyáig. Robert utolsó mondatánál pedig már nem bírja tovább, feltör belőle a hangos zokogás. Ott áll a medencénél mint egy rakás szerencsétlenség, gyengén, és igen, ismét sír a tanára előtt... És, hogy ezek a boldogság könnyei-e vagy talán valami másé még talán ő sem tudja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 8:50 pm

-Ez nem vicc, ezt komolyan gondoltam, és mondtam el neked.*mondj a lánynak, teljesen őszintén, nem viccelt, ez nem a kész átverés, és nincsenek kandi-kamerák se elrejtve, Vagyis nagyon reméli, hogy nincsen sehol se kamera, mert ebből most nagy balhé lenne. Mikor Kate elkezd sírni Robert odamegy hozzá és megöleli a lányt.*
-Bocsánat, nem akartam ilyen reakciót kiváltani belőled! Kérlek mondj valamit! Mond azt, hogy te nem szeretsz vagy valami csak ne kínozz a hallgatásodal Kérlek!*mondja könnyes szemmel a lánynak, és kíváncsian várja Kate reakcióját vagy feleletét.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 9:03 pm

*Választ kap a kérdésére, mire vesz egy hatalmas levegőt, majd lassan kifújja... Na most mi lesz? És ugye ezután jön rá a síróroham, majd Robert magához öleli, és ő enged neki. Hallja a kérlelő szavakat, de a pityergéstől alig tud megszólalni.*
- Nem... én.. *Kezdi, de hangja folyamatosan elcsuklik. Kicsit elhúzódik, majd lesz ami lesz alapon engedi, hogy az ösztönök vezéreljék. Apró kezeit a férfi vizes mellkasára teszi, száját a másik szájára tapasztja, és remegő ajkakkal kezdi el óvatos csókolni.
Ha eme mozdulat viszonzatlanul marad, akkor bizony nagyot fog koppanni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 9:48 pm

-Mit nem?*kérdez vissza a lánytól, hisz nem tudja mit akart neki mondani. Mikor Kate megcsókolja ő viszonozza a csókot.*
-Most már tudom mit érzel irántam és köszönöm!*mondja mosolyogva, s most ő kezdeményezi a csókot. Boldog, hisz a lány akibe szerelmes, ugyan azokat az érzéseket táplálja iránta, és ez örömmel tölti el, csak sajnos a szabályok amik miatt még se lehet, ez a kapcsolat olyan felhőtlen.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 10:02 pm

*Megkönnyebbüléssel tapasztalja, hogy nem hagyják "fájdalmasat koppanni a padlón". Gerincén a hideg végigfut a viszonzásra.*
- Ezen mégis mit köszönsz? *Húzódik hátrébb kissé, és már majdnem hozzáteszi, hogy legalább kettőnk közül valaki tudja, de inkább ne mond semmit, hanem karjait Robert nyaka köré fonja, egy kicsit ágaskodnia kell, hogy kényelmesen elérje a másikat. De hát ez a legkevesebb... Egyik kezével beletúr a másik rövid fürtjeibe, és most rajta a sor, hogy viszonozza a csókot. Még mindig alig tudja elhinni, hogy ez valóság... .*
- Mihez kezdünk ezután? Gondolom senki nem tudhat erről az egészről... *Kérdi tanácstalanul, miután megszakítja a "romantikázást", amibe amúgy is kezdett már kissé túlságosan belemelegedni.*
- Alig tudom felfogni... *Jegyzi meg, és arcán végre megjelenik egy mosoly. A könnyei is elapadtak mostanra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 2:37 pm

-Miért ne? Tudja meg az egész világ, rúgjanak ki, ha az kell ahhoz, hogy együtt lehessünk.*mondja a lány szemébe.*
-De inkább tartsuk titokban, sőt ha van a közelben egy diák vagy egy tanár, akkor te prefektus vagy én pedig a szakvezető, érted?*mondja a lánynak, majd beletúr vörös fürtjeibe.*
-Ilyen boldog még sosem voltam, mint most veled ebben a percben. Tudod, hogy milyen régóta vártam már erre a pillanatra?*kérdezi mosolyogva a lánytól.-
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 3:25 pm

*Már ellenkezésre nyitná ajkait, hogy ilyet ne csináljon, mert semmi értelme nem lenne... de aztán Robert helyesbít, ő meg beletörődötten bólint. Ő is belátja, más megoldás nincs.*
- Igen... mindenkinek így lesz a legjobb. Viszont tartok a legközelebbi órádtól. Fogalmam sincs, hogy mennyire fogom tudni tartani magam, soha nem volt jó színész... de majd megteszem ami tőlem telik. *Mondja félhangosan, majd mikor beletúrnak hajába csak halványan elmosolyodik. Aztán ellép a férfitől és leül a medence szélére, karjait térdeire helyezve dől kissé előre.*
- Fogalmam sincs... *Feleli az utolsó "kérdésre", és csak néz maga elé.* ~Mi a baj? Megkaptam amire vágytam... Akkor mégis mi ez a szorongás bennem??~ *Nem néz vissza, úgy teszi fel a következő kérdését: *
- Robert... van bármi közöm ahhoz, hogy tönkrement a házasságod? *Váratlanul szólal meg, és feszülten vár a válaszra. Talán nem csak ő maga, de a lelkiismeret is megszólalt benne.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 7:34 pm

-Ne tarts tőle, minden rendben lesz.*mondja majd megöleli a lányt.*
-Csak bízz bennem én nem hagylak el! Lesz erőm, lesz hitem, bátran áldoznám fel most mindenem, te érted! Folyjon vérem, s ha kell veszek el, hisz végzetem szeretni téged! Kate!*mondja a lánynak, mosolyogva, majd megcsókolja őt.*
-Nem, nem miattad ment szét a házasságom, nyugi!*mondja a lánynak, majd leül mellé a medence szélére és megfogja a kezét.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 9:04 pm

- Ha te mondod. *Mosolyog vissza erőtlenül, majd ugye leül a medence szélére, ahova nem sokkal később a férfi is követi. Megkapja a kérdésére a választ, mire valamennyire megnyugszik. Smaragd szemei lesiklanak kezeikre. Tűnődő mosollyal nézi Robert kezében sajátját, majd felemeli azokat és egymás mellé pászítja.*
- Milyen kicsi az én kezem a tiéd mellet. *Mondja halkan, aztán kezét visszaejti maga mellé. Arcán még mindig az a nyugodt mosoly pihen. Pedig elképzelése sincs, hogy mi lesz ezután... *
- Olyan abszurd ez az egész... Álmomban sem hittem volna, hogy ez valaha megtörténik. *lábait szórakozottan lóbálja a vízben, ha kicsit előrébb dől látja enyhén zavaros tükörképét.*
- Mi lenne ha ma nem is mennénk aludni? *Nevet fel halkan, valahol ős is tudja, hogy ez elég nagy butaság, de egy próbát megér.* Nincs kedvem visszamenni a szobámba. Akkor én megint csak egy diák vagyok, te pedig nem más csak a tanárom és a szakvezetőm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 9:07 pm

-Kicsi a kéz, de erős.*mondja nevetve. hisz ezzel egy ismert közmondást írt át és reméli, hogy a lány is észrevette, és így együtt tudnak nevetni Robert első viccén a fürdőzőben.*
-Amúgy én se hittem, nem is álmodtam ilyenről. És most úgy érzem magam, mintha belefulladtam volna a vízbe és ez a Mennyország.*mondja mosolyogva.*
-Én se akarok aludni menni. Olyan jó itt veled, de gondolom nem sokára jönnek járőrözni a prefik meg a kollégák és nem lenne szép, ha itt meglátnának minket. De még van időnk.*mondja mosolyogva, közben azon gondolkodik, hogy ki ügyel ma a tanárok közül.*
-És a szüleid mit szólnak, ha megtudják?*kérdezi kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 9:33 pm

*Halkan felnevet, ám nem azért mert hú de jó poén volt, hanem mert már rég hallott ehhez hasonló marhaságot. Mindenesetre ezt Robertel nem közli, de a lényeg, hogy nevet.*
- Azért a Mennyország remélem nem ilyen. *Vigyorog, és kislányosan nyom egy cuppanós puszit a férfi arcára.*
- Ahh, tényleg. Francba! Éés... nincs olyan, hely ahol nem járnak a tanárok meg prefektusok? *Pislog reménykedve a másikra. Mondjuk nem mintha ő nem prefektus lenne, de ma nem ő van szolgálatban, és attól még, hogy ő bizonyos helyekre nem néz be, más megteheti.*
- Semmit, ugyan is nem fogják megtudni. Legalább is még biztos nem. *Válaszol a kérdésre.*
- Ezt még nekünk is meg kell emészteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 9:52 pm

-Miért nem, én úgy tudtam, hogy a mennyben boldogságot kapunk és én most boldog vagyok.*mondja mosolyogva.*
-Hát a hálószobákba, meg a rezidenciákba, tantermekbe nem néznek be. Miért?*kérdezi a lánytól.*
-Nem tudják meg? Mondjuk igaz, nem lenen jó, ha kiderülne.*mondja közben elgondolkodik, hogy mi a helyes lépés.*
-Ez igaz!*majd megcsókolja a lányt.*
-Most szerintem öltözzünk át, utána kitaláljuk, hogy hova menjünk.*mondja mosollyal az arcán, majd elmegy átöltözni.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 10:05 pm

- Szerintem a mennyországban nincsenek olyan zavaró tényezők, hogy gyereke - felnőtt, diák - tanár ellenvetések, meg rangok, és stb. *Mondja, majd a kérdésre csak sejtelmesen elmosolyodik.*
- Hmm... Nem is tudom. Mondjuk mert ki akarom használni azt az időt, amit veled tölthetek el kettesben. De ehhez először egy alkalmas helyszín kell, ahol nyugalom van, és senki nem zavar. *Szórakozottan kacsint rá a férfira, majd viszonozza a csókot.*
- Ahogy óhajtja professzor! *Vigyorog a másikra, aztán csak elnézi amint az a paraván mögé sétál - gondolom nem előtte öltözik át - és vissza veszi ruháit. Elmosolyodik, majd úgy gondolván, hogy még gyorsan kihasználja ezt a kis időt, beleugrik a vízbe, és úszik pár kört. Aztán kimászik, és a törölközőt elvéve, megtörli magát. Legalább is próbálkozik.*
- Kész vagy? *kérdi kissé emelt hangon, így biztos, hogy meghallja a férfi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 10:23 pm

-Ilyenek nincsen, de ott boldog mindenki.*mondja a lánynak.*
-Menjünk fel a szobámba? Oda úgy se nézz be senki.*mosoly Katera, majd ad egy puszit az arcára.*
-Robert, professzor az órákon.*nevet a lányra, majd gyorsan átöltözik, hogy Katenak, ne kelljen megfagynia. Alulról felöltözik, de a pólót és a pulcsit már a lány előtt veszi fel.*
-Kész vagyok, tiéd a pálya. Látom úsztál még egy kört, sose gondoltam volna, hogy egy medence mellett fogok szerelmes lenni egy olyan lányba aki régóta tetszik nekem.*mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Fürdőző - Page 2 Ametis12
nincs Electus Fürdőző - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 10:48 pm

- Nekem tökéletesen megfelel. *Válaszol, mikor Robert a szobáját ajánlja.*
- Mi az, talán csak nem zavar? B*ssza a füledet? *Vigyorogva kérdezi, kiélvezi a helyzetet, hogy most elsősorban nem úgy állnak egymás előtt, mint tanár - diák. Remélhetőleg büntetőmunkát sem fog kapni. Ha meg igen... még jobb, csak lehetőleg Saron professzor irodájában kerüljön elvégzésre.*
- Csodás. *Mondja, és eloldalaz a férfi mellet, majd már a paraván mögül hallgatja annak szavait.*
- Nehogy azt mond, hogy most "estél belém", mert menten lehidalok. *Kiált ki - jobban mondva inkább csak felemeli hangját - miközben ledobja magáról a vizes bikinit. Tulajdonképpen ő azt sem bánná, csak nem sok esélyt lát az ilyen hirtelen jövő szerelemre. Gyors tempóban magára kapja a fehérneműket, majd nadrág, cipő, eféle, végül pedig fehér ingét gombolgatva lép elő.*
- Azt hiszem kész vagyok. *Mondja, fel sem nézve a gombokról, aztán hirtelen kapja fel fejét.* - Nah, a fürdőruhám mindjárt itt hagyom. *Két lépéssel az említett ruhadarab mellet is terem, és most már távozásra kész. Csak dekoltázsánál kéne még begombolni azt a fránya három gombot...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Electus Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Fürdőző   Electus Fürdőző - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Electus Fürdőző
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Electus Klubhelyiség
» Electus Kávéház
» Electus Aréna
» ELECTUS TALÁLKOZÓK
» Electus Hitvilága

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Földszint-
Ugrás: