Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Electus Kávéház I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Electus Kávéház I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Electus Kávéház I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Electus Kávéház I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Electus Kávéház I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Electus Kávéház I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Electus Kávéház I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Electus Kávéház I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Electus Kávéház I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Electus Kávéház Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Electus Kávéház Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Electus Kávéház Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Kate Wilson
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Electus Kávéház I_vote_lcapElectus Kávéház I_voting_barElectus Kávéház I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Electus Kávéház

Go down 
+5
Heszperída D'or
Larae Nightwine
Kate Wilson
Percy Cade
Seanachaid Ney'marath
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Electus Kávéház Ametis12
sok Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Electus Kávéház Ametis12
6 db Electus Kávéház Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 11:56 am

Az Electus Kávéház nem messze az Étkezőtől helyezkedik el. Ajtaja mindig nyitva áll diákok és tanárok számára egyaránt. Amint belép az ember, hangulatos fényben találja magát. Az orrát megcsapja a teafű és a kávé illatának keveredése. Sok-sok kis asztal, kényelmes szék kapott itt helyet, de vannak itt puffok, pokrócok, babzsákok az oldottabb beszélgetésekhez.
Nincs itt pincérnő, csapos, pultos, itt, ha kérni szeretnél valamit, csak ki kell mondanod hangosan, és pár pillanat, de legkésőbb pár perc múlva máris a kezedben tarthatod a hűsítő vagy épp felmelegítő italodat.
Nem csak kávék, hanem teák, koktélok, üdítők és akár még vajsör közül is válogathatsz – amihez éppen kedved van.


Az Eclectus Kávéházban a diákok este 10 óra után is találkozhatnak.

// Lynette Beawer //


A hozzászólást Seanachaid Ney'marath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 30, 2010 12:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 1:39 pm

*Percy lassan és csendben járkál a folyosókon. Szép dús barna halya most félre van fésülve. Füleiben két fülhalgató amiben bömböl a zene. Egy fekete ing van rajta meg egy sótétszínű farmer. Így megy el a Kávéház mellet, mikor megérzi a kávé illatát és ügy dönt betér ide és iszik egy kávét. Belépve a kávéházba ülőhelyet keres. Zöldes kék szemével átkutatja a helységet. Találva egy kis eldugott helyet a terem sarkába, ami szimpatikus volt neki. Lassan elindul oda és leül egy székbe. Hangosan kér egy kávét és nem sokára az asztalon látja gőzölögni a fekete löttyöt. Belekortyol majd jól esően hátra dől és elővesz egy szál cigit és rágyújt. Érzi, hogy teste megkönnyebbül, ahogy a nikotin szétárad a testébe az erein keresztül, ahogy az felszívódva a vérben eltűnik. Percy nagyon jól tudja, hogy ez menyire káros a szervezetére de nem érdekli ő úgy gondolja nem szív olyan sokat, hogy hú de nagyon károsítsa a szervezetét. Tényleg nem szív annyit, nappont két-három szálat. Különleges alkalmakor akár ötöt is. Még egyet kortyol a kávéból és közbe kiveszi a füléből a fülhalgatót majd megint hátradől és úgy szemléli az embereket*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 2:02 pm

* Nyílik az ajtó és egy, a vidámságtól viruló lány könnyed léptei hallatszanak. Haja lágyan omlik vállai alá. Egy világoskék nyári ruhát visel, egy szintén kék magasított talpú szandálall, mely kiemeli csinos alakját. Kate érdeklődve tekint körbe a termeben, mikor egy ismerős arcot pillant meg egy félreeső asztalnál. Kedves mosollyal az arcán oda sétál hozzá.*
- Szia Percy!* köszönti és meg sem kérdezve, hogy esetleg zavarja-e leül mellé.*
- Áfonyás tea.* ejti ki a száján a rendelést és pár másodpercen belül a gőzölgő ital már ott is terem előtte. Szájához emeli és miközben megfújja tűnik csak fel neki, hogy a másik szívja a nikotint magába mellette. Éppen hogy belekortyol a gyümölcsteába és letéve a csészét megcsóválja a fejét.*
- Már megint ezt a ... szívod? Nem sok ez egy kicsit?* kérdi és választ sem várva kiveszi a fiú szájából a cigit, mélyen beleszív, majd nagy nyugodtan elnyomja az asztal sarkában- ha nincs hamuzó-. *
- Így már mindjárt más. Egyébként sem hiszem, hogy itt megengedett az ilyesmi. Zavarhatja a többieket.*mondja egy bájos mosoly kiséretében. Meg van rá az esély, hogy most a fiú kivágja a díszhisztit, de ez a legkevésbé sem foglalkoztatja. Bár néha ő is szív de nem ilyen rendszerességgel. Kényelmesen hátradől a székben, lábait keresztbe helyezi majd ismét Per.re pillant.*
- Hogy vagy? Rég nem találkoztunk.* kérdi úgy mintha az előbb semmi sem történt volna. Nem tudni mi nála ez a hatalmas jókedv, mindenesetre ő a mostanában kissé unalmas napok ellenére is vidám.*
Vissza az elejére Go down
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 2:16 pm

-Szia Kate! * köszön a fiú a lánynak. Örül, hogy láthatja Katetet. Ha jól emlékszik mióta megérkeztek nem találkoztak. Egyáltalán nem zavarja, hogy a lány csatlakozik, hozzá. Viszont a annak már nem örül, hogy a lány elveszi a cigijét és eloltja.* - Ne már. Legalább óvatosan nyomtad volna el. Akkor legalább mikor nem látja senki elszívhattam volna. De így. Na de most már mindegy. * Nem azért húzta fel magát, mert eloltotta a cigijét, hanem mert pocsékol.* ~Válság van nem szabad pocsékolni. Főleg nem a cigit, mert az drága mulatság.~
-Hát igen. Tényleg rég találkoztunk. * csendben felsóhajt, majd megszólal* - Már hiányzott a szépséged. * elmosolyodik majd folytatja.* - Köszi kérdésed, megvagyok valahogy. Jókedvvel és unalommal. De milyen lehet egy suli ha nem unalmas. Mondjuk ha nem órán vagyok és ilyen jó társaságom van akkor ez nem érvényes. * magyarázza a fiú * - És te hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 2:29 pm

- Egyszerű! Le kell szokni a dohányzásról és akkor nem költesz ré pénzt. Az egész csak egy hatalmas pénz kidobás és még káros is. *magyarázza a fiúnak, az már mellékes, hogy neki sem áll szándékában leszokni róla, viszont, hogy nem fog rá naponta pénzt költeni az is biztos. Legfeljebb egy héten egyszer. *
- Kösz a bókot!* nevet fel. Hát igen, Kate nem a tipikus szégyellős kislány, a nyelve is kissé fel van vágva és e mellet még szép is. Nem igazán vannak rá nagy hatással a fiú szavai, de azért kedves tőle. *
- Én jól vagyok kösz! Csak kissé unalmasan teltek az utóbbi napjaim. Legtöbbet a könyvtárban meg a szobámban voltam, nem volt kedvem menni semerre. Nah, de most rászántam magam, hogy felfedezem az iskolát. Vagy valmi olyasmi..* húzza meg a vállát, majd belekortyol teájába.*
- Egyébként én birom az órákat. Bár kissé kemények de nagyon izgalmasak szoktak lenni.* jegyzi meg a fiú utolsó előtti kijelentésére.*
Vissza az elejére Go down
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 2:43 pm

-Hát biza nem akarok leszokni. És ha jól tudom te is cigizel, úgy hogy nem kell azt mondani, hogy szokjak le. * Nem szereti mikor azt mondják neki, hogy szokjon le. Majd ha le akar majd le szokik de addig meg hagyják békén evvel. Belekortyol a kávéjába majd méj levegőt vesz. *
-Izgalmasak? Hát nekem kín szenvedés. Maga a dög unalom. * mondja a fiú és ezt mind komolyan is gondolja. Rühelli az órákat, alszik el rajtuk. Látszik is rajta nem is tanul valami hú de jól. De ez mindig is így volt nála. *
-És milyen zenét szeretsz? * kérdi a fiú a lánytól* - Vagy tudsz valamilyen hangszeren játszani?
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 7:58 pm

- Oké, tényleg cigizek, de Én veled ellentétben csak néha. És amúgyse költenék rá minden nap, az is biztos! De ahogy gondolod.* húzza meg vállát és belekortyol a frissítő lötyibe. Kicsit meglepődik mikor a fiú azt mondja, hogy majd elalszik rajtuk. De végül is... lehet, hogy az ő érdeklődését más kelti fel mint a lányét. Kate is majd szét unja a fejét egy olyan órán ahol a téma nem érdekli. De eddig még szerencsére ilyen nem történt.*
- Hát sajnálom, hogy így vagy vele, de biztos lesz majd olyan óra amit élvezni fogsz.* mosolyog rá miközben a csészét leteszi az asztalra. A "zene" szó hallatán izgatottan csillanak meg gyönyörű szemei.*
- Rock forever!* kiáltja kissé túl hangosan- úgyse tartózkodik per pillanat itt rajtuk kívül senki- és villantja ki 100 karátos mosolyát Percyre.*
- De egyébként mindent elhallgatok ami jó.* kacsint rá szórakozottan és kényelmesen hátradől a székben...vagyis csak dőlne, ha nem egy puffon ülne. Kapálózva próbálja elkapni az asztalsarkát, hogy megfogózkodva benne elkerülje a hatlamas hátrafelé vágódást. Mikor nagy nehézségek árán sikerül elérnie megnyugodva fújja ki a levegőt.*
- Huhh! Ez meleg volt! Majdnem akkorát estem mint egy ólajtó..* néz hátamögé a földre és ha lehet még közeleb üll az asztalhoz. Amilyen szeleburdi tud néha lenni, megtörténhet, hogy a "majdnemesés" ellenére megint elfelejti, hogy nem széken üll és most tényleg hatalmasatt puffan a földön. Megcsóválja fejét és ismét a barna hajú srácra pillant.*
- Hol is tartottunk?* kérdi.* Jah, igen. A hangszernél. Hegedűlni tudok. Fogjuk ráá..*húzza el a száját.* Még csak három éve tanulok és nem valmi nagy szám. Nagyon nem is szeretem, csak apáék akarták, hogy játszak valmin én meg a lökött fejemmel ezt választottam a gitár helyet. Mert, hogy "az olyan megszokott"* mondja gúnyos hangon, három évvel ezelőtti önmagát utánozva. * Nah, de így jártam. Nem is igazán szoktam reklámozni, hogy hegedülök. Most is ott csücsül az egyik bőröndöm legalján. * nem, tényleg nem szokta hangoztatni. Őszintén szólva játszani se nagyon szeret rajta. De ha már egyszer azt mondta, hogy ő azon játszik, akkor aztán nem fog vissza lépni. Nem engedi meg az a fene nagy büszkesége. Na meg a makacs természete.*
- És te? Milyen zenét kedvelsz? Játszol valmin?* érdeklődik ő is a fiú felöl ;karjaival az asztalra támaszkodva várja annak válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 8:45 pm

*Percy csendben ül. Halgatja, ahogy a lány beszél és érdeklődve figyeli. Mikor látja, hogy a lány majdnem hátraesik utána kap a bal kezével de nem elég gyors így nem tudja megfogni Katet. Örömmel veszi észre, hogy a lány megkapaszkodik és újra egyensúlyba hozza magát.*
- Hát ez tényleg az volt! * válaszol a fiú közben egy izzadság cseppek jelennek meg a homlokán* - A frászt hoztad rám, hogy hátraesel és megütöd valamidet. Még jó, hogy sikerült megkapaszkodnod. * ekkor elvigyorodik és így folytatja.* - Ha már az idétlen kezeimmel nem tudtalak elkapni. * Hát igen Percynek általában jók a reflexei és ezt számtalanszor bebizonyította, de mostanság kezd elpuhulni, amit őszintén megvallva nem tetszik a fiúnak. Ezután halgatta tovább a lány ahogy az elmeséli, hogy milyen hangszeren játszik és miért? A hegedü hallatán elképed majd ezt egy kisebb mosoly váltja fel.*
-Hegedü?! * kérdi hitetlenkedve.* - Én hát őszintén megvallva utálom a hegedűt, pedig elméletileg két hónapig próbáltam megtanulni játszani rajta de aztán rájöttem, hogy nem nekem való. * ennek meg is volt az oka hisz anno a haverjaival határozták el, hogy alakítanak egy rock bandát és átért a gitár tanulásra.* - Amúgy gitáron tudok játszani meg elektromos gitáron. Az utóbi a kedvencem, mert régen a barátaimmal akartunk egy rock bandát alapítani és én lettem volna a gitáros meg az egyik vokál is. Mindannyian éltünk meg haltunk a rockért én még most is. * Tekintetét a gyűrűére fordítja ami a jobb kezén van. Egy nem túl cicomás gyürü látható. Szürke színű és egy halál fejet ábrázol. Hirtelen megszünik nei létezni a külvilág egy csomó emlék rohanja le jók rosszak egyaránt. A gyürüjét a másik kezével forgatja és közben nézi. Majd hirtelen rájön, hogy nincs egyedül és a lányra szegezi a tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 9:03 pm

- Akkor legalább nem vagyok egyedül.*nevet fel a lány arra a mondatra, hogy "...utálom a hegedűt,..". Bár ő éppen nem utálja, csak nem kedveli annyira. Na meg ami kötelező azt álltalában senki se csinálja szívesen. És neki kötelező egy hangszeren játszani, ami az ő esetében történetesen a hegedű.*
- Elektromos gitár?*ámul el a lány* Az nagyon jó lehet. Igazából az én szívem is legjobban a gitár felé húz. Nah meg a zongora. Hogy miért nem a gitárt választottam, azt már az előbb említettem, a zongora pedig nagyon szép, csak az a baj vele, hogy nem veheted a hátadra és viheted magaddal akkor mikor kedved tartja. * egy pillanatig elgondolkozik valmin.* Hm.. dob. Az is tetszik. Nagyon is. Tulajdonképpen mért is nem dobolok én? * nézi értetlenül az asztalt és magával beszélget. Elég szomorú..*~ Mert hülye vagy!~* Jön a válasz gondolatban. Már megint az az idegesítő hang a fejében. Ezt szokták belsőhangnak hívni, vagy mi a szösznek. *~ Kuss!~* Rival rá magára, aztán megrózza fejét, ezzel próbálva kiverni belőlle a zavaros gondolatokat. Kissé elbambult..
Mikor ismét Percyre pillant, az az ujján lévő gyűrűt nézegeti. Eddig Katenek fel sem túnt az egyszerű kis ékszer. Szótlanul figyeli a fiút, nem akarja kizökkenteni gondaoltai közül. De nincs szükség az ő kizökkentésére, Per magától is felkapja fejét, valószínüleg észlelve, hogy nem egyedül van.*
- Szép gyűrű.* jegyzi meg halkan az említet tárgyat nézve.*
- Biztos szép emlékek fűződnek hozzá* Pillant fel a barna szemekbe és egy halvány mosoly átsuhan arcán. Nem akar túl tolakodónak tűnni, csak hát az emberi kiváncsiság...*
Vissza az elejére Go down
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 9:39 pm

- El sem tudod képzelni menyire szépek azok az emlékek. * válaszolja a fiú, és közben a lány feje fölött elnéz ás úgy mondja tovább.* - Tán életem legjobb nyara főződik ehhez a gyűrűhöz. Meg hát nem csak ez hanem a szmélyekhez akikhez fűződik. De ez hosszú történet biztos nem érdekel. * mondja a fiú. Hisz kit érdekelné a részletek, hogy miért volt neki olyan jó meg ilyesmi.* - De ha érdekel elmesélem? * reménykedve pillant fel hisz szívesen megosztaná valakivel ezeket a szép emlékeket. Ha a lány belegyezik elkezdi mesélni.*
- Tudod én nem valami gazdag családból származok. Ami van nekem azt nagyrészt ónerőből vettem meg jó sok munka révén. Azt is, hogy megtanulhattam gitározni annak köszönhetem, hogy volt egy nagyon jó ismerősöm és annak volt egy idősebb lány testvére, És hát megkérte szépen, hogy tanítson meg valamilyen hangszeren játszani. Mikor ezt közölte velem, majd kicsattantam az örömtől. Egyszerűen nem tudtam elhíni, hogy ez lehetséges. Így ingyen tanultam meg gitározni mind a klasszikuson mind az elektromoson. De nem ez a lényeg csak azért mondtam el, hogy könnyebb legyen megérteni a folytatást. * Most a fejét lehjtja és újra a gyűrűt kezdi bidizgálni és úgy folytatja a történetet.*
- Na szóval. Azon a bizonyos nyáron elhatároztuk, a haverokkal, hogy alapítunk egy rock bandát. Ez meg is volt. Az egyik srác akit Márknak hívtak, hát.... hogy is mondja a szülei eléggé el voltak eresztve zsével és persze ők minden áron a fiúk kedvében akartak járni így lett nekünk felszerelésünk. Persze a szülei mindent elintéztek amit csak akartunk még egy koncertet is szerveztek nekünk egy suliba. Igaz 15 nél többen nem voltak de nagyon élveztük. * Itt megál sé elgondolkodik* -Képzelheted milyennek lehetünk. * elmosolyodik.* - Na jó ez sem a lényeg volt csak na jól esik egy kicsit felvágni az ilyeneken. ~Legalább enyivel tudok~ - Na jó de rátérek most a lényegre de komolyan. Tehát és megismerkedtem egy lánnyal aki ezt a gyürüt vette a szülinapomra. Azóta is ez a kedvenc gyürü, pedig meg van egy ideje. * megint elgondolkodik, majd mosolyogva néz fel a lányra.* - Kb ennyi gondolom halálra untad magad?
Vissza az elejére Go down
Larae Nightwine
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Larae Nightwine


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2010. May. 12.
Titulusok :
- Custodis Prefektus
-
-

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap : A Tudás hatalom gyűrű
Védelmező vállkendő


Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:01 pm

- Terem... terem... tererererererereeeeeeeeeem. terererem.
*Dúdolgatja magában a Rózsaszín párduc dallamát. Végül is... ez tök normális. Mármint majdnem két órával a kijárási tilalom után, a folyosón sétálgat, egy héliummal töltött nyúl alakú lufival a kezében Rózsaszín párducot dúdol. Akinek nem tetszik, szóljon be! És általában be is szólnak. Az kellemetlen tud lenni, főleg ha a legfrappánsabb visszavágás másnap reggel pattan elő az agyából, amolyan "Heuréka!" módon. S akkor már bizony elég késő. Habár ilyenkor legalább érdekes dolog elképzelni, a "mi lett volna, ha" eseteket. Általában az a HA mindig jól sül el a végén. Persze csak képzeletben. És ez nem jó. Mondták már neki, hogy túl élénk a fantáziája... Ahogy jár végig a folyosón, kék papucsa csattog utána, mintha minden egyes lépéssel lesózna valakinek egy pofont. Érdekes látvány nyújthat; a lufi, a papucs, egy farmernadrág, (oldalán fekete, szőrös bilinccsel) a zsebéből kilógó buborékfújó. És ez még mind semmi! Egy fekete, fodros trikót visel, a derekán övvel, s beledugva egy vízipisztollyal. Mint valami fakabát. Lépteket hall a háta mögül. Hoppácska! Papucsból ki, s lábujjhegyre fel! Eliszkol balra, megáll egy szobor rejtekében - de a léptek csak közelednek és közelednek. Vele szemben egy tölgyfa ajtó, ahonnan hangok szűrödnek ki. Az ajtó felett piros betűs szavak hirdetik: Electus kávéház. Várjunk csak! Piros betűk?! Ollé! Kijárási tilalom nélkül. Na de meg merje kockáztatni? Meg bizony. Papuccsal-lufival-pisztollyal és buborékfújóval ugrik az ajtóhoz, feltépi, és már bent is van. Kihúzza övéből a pisztolyt, és felemeli. Halkan dúdolja hozzá a "terereremm"-et, és lassan visszalopózik az ajtóhoz. Ekkor veszi észre Kate-et és Percyt. Na király. Megint beégette magát. Nem baj, mint már mondta volt: INFANTILIZMUS FOR EVER! Lassan, félve fordul meg.*
- Szééép estét nektek diáktársaim. Kit-mit kerestek errefele?
*Megvonogatja a szemöldökét, és a két társa felé igyekszik. A lufi idegesítően pattog mögötte. Mikor végre odaér, pisztolyát ismét az övébe dugja, és lehuppan egy közeli párnára.*
- Úúúúúúgy szeretnék most egy vajsöööört!
*Mondja fennhangon, és az ital meg is jelenik.*
- Köszönöm szépen!
*Mondja az ismeretlen felszolgálónak, majd figyelmét ismét a többiekre irányítja.*
- Szóval mi van itt, kérem? Csak nem tömegnyomor?
*Hangjában talán egy cseppnyi gúny is érződik, de arca továbbra is derüs marad, égszínkék szemei vidáman csillognak.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:19 pm

* Kate szinte csüng a fiú ajkain.(Képletesen kell érteni!!) Figyelemmel hallgatja végig a beszámolót, egyszer sem szól közbe, hagyva, hogy Per nyugodtan és átéléssel meséljen. Mikor a végéhez ér a lány halványan elmosolyodik.*
- Nem, egyáltalán nem untam magam.* Biztosítja a fiút és hangja komolyan cseng.*
- De mi lett a bandával? Szét mentetek? És a lány? Tartod még vele a kapcsolatot?* teszi fel az őt foglalkoztató kérdéseket. Kezeit az asztalon összekülcsolva tartva figyeli a fiút a kiváncsiságtól élénken csillogó kék szemeivel. Nagyon aranyos látványt nyújt a lány. Mint egy kislány akinek most mesélik Hófehérke történetét és a tekintetéből azt lehet kiolvasni:" Anyúúúúú! De mi lett utána a lánnyal? És a szőke bácsi?". Ám ez a bájos lány tud néha nagyon undok és pöfeszkedő is lenni. De ezt az énjét amióta az iskolában van, még talán egyszer sem kellet megmutatnia. De ami késik nem múlik... sajnos.
Ekkor kivágódik a kávéház ajtaja és egy Liloo jelenik meg benne. Kate oda kapja a fejét és... és úgy néz rá mint aki most lát életében elősször embert. Még a száját is kitátja a vizipisztojjal a kezében érkező szobatársára. Majd meglepődötségéből felocsúdva nevet fel mikor annak öltözékét is észreveszi. Hát biztos nem kell attól tartania, hogy valaki ugyan olyan ruhát vett mint ő.
Mikor a lány a "terereremm"re is rákezd már folynak a könnyei a röhögéstől és az asztalra téve fejét nevet. Nem rossz szándékból nevet Liloon, csak egyszerüen olyan hírtelen érte annak vicces viselkedése és még elég szeleburdi is ezen a napon, hogy nem bírja megállni. Könnyes arcal tekint fel a melléjük csücssenő lányra és még kissé küszködve a nevetéstől köszönti.*
- Szi..sziiaaa!*vigyorog rá, mint a vadalma. *
- Én szerintem az eszemet keresem ami nem rég elszaladt.* feleli már nyugodtabban és hálát ad az égnek, hogy most rajtuk kívül nem tartózkodik itt senki. Jól leégette volna magát a röhőgő görcsével.*
- És te mit keresel erre? Ugye nem fogsz lelőnni a pisztojoddal?* kérdi pánikba esett hangon, aztán ismét elneveti magát. De most tartja magát, inkább csak kuncogásnak tűnik és egy hatalmas vigyor marad utánna. Meg jött a jó kedve. Ami mondjuk már eddig is megvolt..*
Vissza az elejére Go down
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:33 pm

* Percy ép válaszra nyitná a száját mikor az ajtón belép Lilo és Katet elkapja a röhögő görcs. Ő is elkezd röhögni de nem annyira mint a lány. De ahogy látja a lányt olyan isten igazéból és őszintén nevetni ő is egyre hangosabban kezd nevetni. Mikor a lány csatlakozik hozzájuk és a "tömegnyomor" szót ki ejti Percy egyből abbahagyja a nevetést. Arcizmai megfeszülnek és egy hideg mosoly váltja fel az eddigi vidámat. Nem szereti ezt a szót. Lehet, hogy Lilo nem akar mondani vele semi különöst de ától még rühelli ezt a szót.*
-Szia Lilo. * köszön csendesen a fiú. Hirtelen gondol egyet és megissza egy szuszra a maradék kávéját majd a csészét lerakva figyeli a két lányt*
Vissza az elejére Go down
Larae Nightwine
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Larae Nightwine


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2010. May. 12.
Titulusok :
- Custodis Prefektus
-
-

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap : A Tudás hatalom gyűrű
Védelmező vállkendő


Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:49 pm

- És aztán azt hol hagytad? Segítsek megkeresni?
*Mered egy darabig Katere, aztán elmosolyodik. Nagyot kortyol az italából, és előhalászik egy zsebkendőt a zsebéből... a többi kincs mellől. Van itt hajtű, rágós tetkó, gitárpengető, körömreszelő, fülbevaló, de még fogpiszkáló is. Hogy minek? Ezen ő is elgondolkodott már. És nem képes rájönni. No mindegy, lényeg, hogy előveszi a zsebkendőt, és Kate felé nyújtja.*
- Jajj, ne sírj már, ennyire nem lehet rossz, ha elhagyod az eszed. Bár nekem meg sem volt sohasem, szóval nem tudom.
*Mondja egy kicsit lenézően (magára nézve).*
- Lelőni?! Ugyan! Csak ha hajat szeretnél mosni.
*Persze, két megszólalás közben még mindig megy a "terereremm". Egyszerűen nem bírja kiverni a fejéből. Már reggel óta zaklatja a dallam, de most tört ki belőle csak igazán. Bár, jobb, mint a tegnapi Hupikék Törtpikék... na tessék, megint kezdődik.*
- Mi vagyunk az icikék, mi vagyunk a picikék... *Dúdolgatja halkan.*
- A hupikék törpikéééék....
*Elmosolyodik magában, aztán felnéz a sör habjáról.*
- Nem szeretem a Nefariust.
*Kiölti a nyelvét, és Percyre néz.*
- Te is Custodisos vagy, ugye?
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 11:14 pm

* Mosolyogva veszi el Lilootól a zsepit és megtörli vele könnyes arcát. *
- Pedig szörnyű érzés..* mondja kissé tuljátszottan majd csak felemeli csészéjét és belekortyol az áfonya ízű teába, ami mostanra igen csak kihűltt. Már épp készülne hátradőlni, mikor félúton érzékeli, hogy még semminek nem ütközött neki és ekkor jut eszébe, hogy nem széken üll. Riadtan dől előrébb és néz háta mögé.*
- Hogy Merlin vágná a nyuszi bojtos papucsát ehez a sz*arhoz!* káromkodja el magát és felpattan a puffról, hogy átüljön egy székre. Persze, hogy magára önti a fél csésze teát amit eddig jobb kezében tartott.*
- Pff! Jellemző!* néz végig magán és megcsóválva fejét leül egy SZÉKRE. Csakis ő lehet ilyen béna, hogy másodszorra is majdnem elterül a padlón. A maradék teát az asztalra teszi és kissé idegesen kap fel a tányérkáról egy szalvétát és nyúlna a ruhához, hogy megtörölje, de félúton meggondolja magát és nemtörődötten az asztalra hajítja, mondván:Ennek már úgyis mindegy.*
- Kééérek egy.... forró csokit.* mondja a levegőbe és nem sokára fel is tűnik a rendelés. Nem volt kedve a kihúl áfonyás lötyihez, aminek nagy része már amúgyis rajta van, így hát iszik valmi mást. Belekortyol az édes, meleg italba és kihasználva, hogy most nem kell attól tartania, hogy az ő puffanásátol fog zengeni a kávézó hátradől a székben. *
- Hmm...csodás.* hunja be szemeit. Mostanra jókedve eléggé elszált, de azért még mindig maradt belőlle egy kicsi. Liloo dúdolgatásán már meg sem lepődik.*
- Én se vagyok épp oda érte, bár még egy Nefarius diákkal sem találkoztam. De egyébként ez most, hogy jön ide?* pillant kérdőn a vidámságtól majd kicsattanó lányra.*

// Csokifagyiii^^ //
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
nincs Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 9:43 pm

[Töklámpás keresés]

*Egy vörös csajszi lép be a kávézóba, arca teljesen ki van pirosodva. Szép, mintás, kötött sapkája rá van húzva a fülére, a fehér kis bojt csak úgy virít rajta. Miközben tudatos, határozott léptekkel halad előre, egy félreeső asztal felé, melyet körbe vesznek a puhábbnál puhább, színes babzsákok, zöld szemeivel alaposan végig néz a helyiségben. Megdöbbenve torpan meg a kávézó közepén, nem foglalkozva azzal, hogy esetleg valaki hátulról belemegy. Leesett állá nézi a rengeteg embert, aki a mai este összegyűlt.*
- Mi ez nagy tömeg? Buli van és engem meg se hívtak?? *Kérdi felháborodottan -hogy kitől azt még ő sem tudja-, de hogy csak tetteti vagy tényleg így gondolja-e, azt mindenki döntse el maga. Mindenesetre csak nagyokat pislogva folytatja útját az előre kiszemelt asztlahoz, majd fáradtan ledobja magát az egyik világoskék babzsákba.* ~Hm... mit is kérek...~ *Töpreng miközben agyában gyorsan átfutja az esetleges választékot.*
- Áhh... egy színes koktélt, citromkarikával és rengeteg sok jéggel. *Kéri a rendelést és felsóhajt.* - Hú... de meleg van itt. *Mondja és lekapja fejéről a füles sapkát, majd a szürke tréning felsőjéből is elkezdi kihámozni magát. Csak a szokásos esti futásról jött, mely most valahogy fárasztóbb volt mint általában. Talán csak a sár az oka, mely miatt majdnem dobott egy hanyast a lucskos avarban. Közben az itala is megérkezik épp úgy ahogy kérte és ő jólesően kortyol bele. Újból és újból, mígnem már a fél pohárnyit megissza. Elégedetten dől hátra és néz végig a társaságon. Vannak páran...
Aztán csak váratlanul felkapja a fejét, mint aki megvilágosodott. Arcán egy sejtelmes mosoly terül szét, majd csak megigazítja vörös haját és feláll a babzsákból.*
- Itt az ideje, hogy hülyét csináljak magamból. *Suttogja az orra alatt és elszánt tekintettel elindul az egyik asztal felé, melynél egy nála valamivel fiatalabb lány csoport ül és vidáman nevetgélnek valamin. Felölti legszebb mosolyát és bájosan néz rájuk.*
- Bocsi, megengeditek, hogy megnézzek valamit? *A lányok csak értetlenül néznek rá, de végül is bólintanak, mire ő lehajol és az terítőt felemelve- ha van- be kukkant az asztal alá. Majd sorban a székek alá. Semmi... Hát jó. Akkor menjünk tovább. Szó nélkül megy oda egy másik társasághoz, viszont az ő engedélyüket már nem kéri ki, nemes egyszerűséggel néz be a székek és asztalok alá. Az diákok megrökönyödve bámulnak rá, egyesek összesúgnak, mások még fel is nevetnek amint a vörös hajú lányt figyelik. De Katet ez most a legkevésbé sem foglalkoztatja, tovább keresgél. És, hogy mit is keres? Halloweenről megmaradt töklámpásokat. Az előbb a finom koktélját kortyolgatva jutott eszébe, hogy említette valaki, hogy az iskola területén el van rejtve pár lámpás, melyek ajándékokat rejtenek magukba. Hát kell ennél több?? Nem... ez pont jó alkalom arra, hogy kicsit szórakozzon. Az már más kérdés, hogy közben idiótának nézik, de a poén kedvéért... na meg persze az ajándékért. Körbenéz mindenhol mindent, még a függönyök mögé is beles, de semmi.* ~Hm... lehet, hogy mégsem volt a legjobb ötlet itt elkezdeni a keresést..~ *Gondolja fanyarul, mikor észreveszi, hogy az itt lévők nagy része őt bámulja, amint az egyik asztalnál térdelve kutat a lámpás után.*

- Bocsi, keresel valamit? *Hallatszik háta mögül egy mély hang... Nagyot nyelve fordul meg, és szembe találja magát egy sötétbarna hajú, magas, jóképű sráccal, mely most szórakozott félmosollyal vizslatja őt.*
- Őőő..izéé. *Jön rögtön zavarba és gyorsan felpattan a földről.* - Nem! Vagyis igen... de, de már mindegy. *Hadarja egy szuszra és azt se tudja, hogy hogy forduljon, hogy eltakarja egyre csak vörösödő arcát.*
- Ha gondolod segíthetek... *Vigyorog rá a fiú, láthatóan nagyon jól szórakozik a dolgon. Kate csak hevesen megrázza a fejét, majd még elhadar ott valamit.* - Nem, nem... már megyek is. Izéé.. azér köszi. *Mondja és már el is slisszan az ismeretlen mellet, felkapja sapkáját és kabátját, majd kisiet a kávézóból.*
- Asszem megártott az a koktél... *Suttogja maga elé, és a szobája felé veszi az irányt, miközben magában eldönti, hogy máskor kevésbé zsúfolt helyen próbálkozik a keresgéléssel. És egy ideig nem iszik koktélt...*


// Izéé... bocsi, kicsit elragadtattam magam xD //
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Electus Kávéház Ametis12
15db Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 1:22 pm

*A folyosóról ide érkezik be a hosszú éjfekete hajú lány és holló szín cicája, Shadow. Kissé idegesen tekergeti a fejét, hisz itt vannak egy páran, de aztán mégis csak bemegy, hátha itt lesz a lámpás. Keresi, de nem találja és cicája is szimatolva követi őt, mintha ő is a lámpást keresné, ami meg is lehet, hisz okos jószág ez. Aztán a lány úgy dönt, egy forró tea nem árt, így lehuppan az egyik közeli puffra, cicája rögtön az ölébe ugrik, és dorombolva kuporodik az ölébe. Mosolyogva cirógatni kezdi az állatot, és fennhangon megszólal:
-Egy trópusi teát kérnék!-kurjantja és vár. A puff amin ül, kényelmes, kissé el is álmosodik rajta, amikor egyszer csak megjelenik előtte a gőzölgő tea, egy kis tálcán mellette citrom, cukor és műanyag kiskanál a kevergetéshez. elmosolyodik, hisz még most is furcsa neki ez az egész, pedig egy ideje már ide jár.Ízlés szerint önti a teába, cukrot, citromlevet és fáradtan kavargatni kezdi az italt.~Hova is menjek...talán a következő emeletre, ott lehet hogy több sikerrel járok, és megtalálom az egyik töklámpást, bár az is elképzelhető, hogy a lámpásnak lába kélt, de szó szerint, hisze egy elvarázsolt iskolában ahol a tea szolgál ki engem, ez se kizárt.~morfondírozik, majd csak nagyot kortyol a meleg teából. Aztán szeme a bekötött tenyerére csúszik, és lassan ki be nyitogatja azt. Kissé fáj neki, hisz tegnap volt az általános varázstan órája, és egy érdekes kis kiképzése is. Az a lény nem volt túl barátságos, szerencse, hogy ő ennyivel megúszta, nem úgy mint szegény Percy. Jól felhasította a vállát az a fenevad. Gyorsan megissza a maradék teát és már megy is tovább, Shadow pedig álmosan követi, közben pedig tiltakozva nyivákol, hisz gazdája ölében olyan kényelmesen szundikált.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
20db Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 8:42 pm

*A Kávéházba betérve megcsapja a kellemes és egzotikus illatok kavalkádja, és rögtön felvidul. Lehuppan egy félreeső puffra, és kis gondolkodás után így szól:*
- Egy ír kávét kérek. *mondja félhangosan, és megvárja, amíg a whiskyvel megvadított koffeinbomba az asztalára kerül. A cukortatróból jó sok cukrot kanalaz bele, majd lassan, nyugodtan kavargatva a folyadékot, fokozatosan ellazítja a testét. Lassan kortyolgat, és szinte nem is érzi az idő múlását, de nem is számít igazán, hisz addig marad itt, ameddig neki jól esik. Kicsit el is szunyókál a kényelmes sarokban, de mikor felébred, még mindig a helyén várja a bögréje. Ráérősen kiüríti, majd visszateszi az asztalra, és célbaveszi a hálókörletet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 9:46 pm

*Ahogy visszasétálnak Kate-el, kétfelé válik az útjuk. A lány képtelen lenne még aludni, hát a Kávézó felé veszi az irányt. Belépve az ajtón kellemes illatok emléke kúszik az orrába. Leül egy babzsákfotelbe, és rendel egy almás-fahéjas teát. Amióta Xenophillius megkínálta vele, szinte nem is ivott mást. Annyira csodás érzés keríti hatalmába már a puszta illatától is. Remény illata van.*
~Igen! Végre készen állok, hogy bejárjam az utam!~
*Kicsinyt kortyol a teába, s hátradőlve gondolataiba merül.*
~Hogy is volt az a mozdulatlanság varázslat? Biztos vagyok benne, hogy le tudnám utánozni...~
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
20db Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 9:53 pm

*Amikor hosszas könyvtárazás után megpihent egy kicsit a hálóban, úgy dönt, ideje teáznia egyet. Nagyon megkedvelte a helyet, még ha csak egyszer járt is itt. Ahogy belép az ajtón, megérzi a különleges illatokat, és meglátja ikertestvérét. Elővigyázatosan odasétál, és egy másodpercnyi habozás után leül.*
~ Remélem most nem fog elmenekülni előlem
- Szia... régen láttalak, és... hiányzol. Csak... szeretném tudni, mi van veled. Nem foglak faggatni, ha nem akarsz beszélni. *mondja tétován, majd rendel magának egy forrócsokit, és hátradől a kényelmes ülőalkalmatossában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 9:59 pm

-Sziaaa! *Kitörő lelkesedésében felpattan, és megölelgeti a lányt.*
*Látszik rajta, hogy a tegnaphoz képest teljesen rendbe jött. Haja fényes loknikba csavarva veszi körbe bájos arcát, íves vállait és bordáit. Ruházata gondosan összeválogatott darabok együttese. A fekete farmerhez sötétzöld topán és sötétzöld alapon fekete macskatappancsokkal díszített top. Egész lényéből árad a vidámság és az energia.*
-Gyere, csüccs. Te is nagyon hiányoztál! Sokkal, de sokkal jobban érzem magam! Képzeld, Kate-el csevegtünk eddig kint a parkban. Igazán imádni való csaj! Te hogy vagy? Rájöttél már a gyűrű titkára?
*Belekortyol a teába, s bár úgy tűnhetett első pillanatra, hogy le sem lehet lőni, elhallgat, és figyelmes tekintettel várja ikertestvére válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
20db Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:04 pm

*Hatalmas öröm látnia, hogy nem veszítette el a testvérét. Boldogan öleli át Liz-t*
- Kate jó csaj, ez így van. Örülök, hogy jobban vagy! Mit iszol? *Kérdezi, majd rátér a válaszokra*
- A gyűrűről még semmi, de küzdünk a könyvtárosnővel együtt! *Felkacag, nagyot kortyol a bögre tartalmába, majd folytatja.* - Én nagyon jól vagyok, attól eltekintve, hogy hulla fáradt - bár egész nap aludtam...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:10 pm

-Nagyonis! Tudtad, hogy ő futott a szabad ég alatt is? Bámulatos! Mi ezt soha nem engedhettük volna meg magunknak.
*Kortyol egyet, majd Cartina orra alá dugja a csészét.*
-Almás-fahéjas tea. Xenophillius professzor kínált először meg belőle, és mondhatom, mágikus egy ital!
*Persze, ő még nem látja át, mekkora hatalma is van az agykontrollnak, s hogy amit ő a teának tulajdonít, az valójában a saját belső lelkiereje. Ámbár, még csupán 15 éves. Még van ideje erre rájönni.*
-Egész nap aludtál? *Igazán csodálkozik.* -Én egész nap kint voltam! Ki kellene mozdulnunk valamikor. Képzeld! Ha még egy hó leesik, tartunk egy nagy Venatoris-Nefarius hóháborút! Izgalmasan hangzik nem? Végre megmérkőzhetek veled! *Felkacag.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház Ametis12
20db Electus Kávéház Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:15 pm

- Egy kis szabadlevegő nem is hangzik rosszul. És örülök, hogy végre belátod, van értelme az olyan játékoknak is, amik tönkreteszik a ruhádat, kedves Nefariusos nővérkém! Előnyödre változtál, csak így tovább!
*Nevet, de közben ügyel, hogy ne öntse ki a forró csokit. A tea, amit az ikertestvére iszik, igen ígéretes illatokat áraszt, így megjegyzi magának.*
- Egyébként kikkel fogok háborúzni az oldalamon, és kik ellen? Ki vele, hány szövetségest szereztél? *csipkelődik felszabadultan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:20 pm

-Kell szövetségest is szereznem? *Csodálkozik.* -Hmm... Nem tudnék olyat mondani a Nefariusból, aki eljönne hógolyó csatázni. Sajnos.
*Emettre gondol, és arra az ártatlan hógolyóra. Majdnem rossz vége lett. Nem! Ezt nem engedheti meg.*
-Úgy vélem egyedül is legyőzlek mind a kettőtöket! *Mondja fölényesen.* -Még ha többen is vagytok, akkor is! Mert én vagyok a ravasz trükkök és gonosz csínyek mestere.
*Gonoszul nevet, s közben összedörzsöli a tenyerét. Igazán ördögi.*
-Mit tervezel még ma estére? Annyira nincs kedvem lefeküdni... Sem házink nincs, sem feladatunk, és óra is csak vasárnap lesz. Kész unalom itt az este.
*nagyot kortyol a teájából.*
-Te emlékszel még arra a megbénító varázslatra? Én a kézmozdulatokra emlékszem, de a varázsszó valahogy nem ragadt meg. Hát neked?
*fejében gonosz ki terv kezd körvonalazódni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Electus Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Electus Kávéház
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Electus Hitvilága
» Electus Csevegő
» Electus Fürdőző
» Electus Klubhelyiség
» Electus Kilátó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Földszint-
Ugrás: