Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Electus Kávéház - Page 2 Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Electus Kávéház - Page 2 Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Electus Kávéház - Page 2 Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Kate Wilson
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Electus Kávéház - Page 2 I_vote_lcapElectus Kávéház - Page 2 I_voting_barElectus Kávéház - Page 2 I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Electus Kávéház

Go down 
+5
Heszperída D'or
Larae Nightwine
Kate Wilson
Percy Cade
Seanachaid Ney'marath
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
sok Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
6 db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 11:56 am

First topic message reminder :

Az Electus Kávéház nem messze az Étkezőtől helyezkedik el. Ajtaja mindig nyitva áll diákok és tanárok számára egyaránt. Amint belép az ember, hangulatos fényben találja magát. Az orrát megcsapja a teafű és a kávé illatának keveredése. Sok-sok kis asztal, kényelmes szék kapott itt helyet, de vannak itt puffok, pokrócok, babzsákok az oldottabb beszélgetésekhez.
Nincs itt pincérnő, csapos, pultos, itt, ha kérni szeretnél valamit, csak ki kell mondanod hangosan, és pár pillanat, de legkésőbb pár perc múlva máris a kezedben tarthatod a hűsítő vagy épp felmelegítő italodat.
Nem csak kávék, hanem teák, koktélok, üdítők és akár még vajsör közül is válogathatsz – amihez éppen kedved van.


Az Eclectus Kávéházban a diákok este 10 óra után is találkozhatnak.

// Lynette Beawer //


A hozzászólást Seanachaid Ney'marath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 30, 2010 12:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
20db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:32 pm

- Ha! Azt lesheted, hogy legyőzöl engem! *Nevet, és a biztonság kedvéért leteszi a bögréjét az asztalra.*
- Már akinek van órája, Miss Sámántan. Én a hónap közepéig egy órára se kell, hogy menjek! *Mondaj felháborodva, és kicsit elszomorodik.*
- Mit akarsz te azzal? Nézd, nem vágyom másra, mint valami izgalomra, de ezentúl legyünk körültekintőbbek. Nem volt kellemes érzés Saron hasába lyukat beszélni. Azt mondta, nagyon megjárom, ha mégegyszer megszimatol valamit, remélem megérted, hogy nekem ez most fontos. Ha megígéred, hogy nem keveredünk *és itt szándékosan használ többesszámot* semmi bajba, minden további nélkül elmondom neked, és egy másik varázsigét is, amit a díszítésen tanultam... komolyan nem akarok nyuszinak tűnni, de ez van. *Hozzátesz a mondandójához egy gyenge mosolyt - kicsit megijeszti testvére gonosz röhögése.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:37 pm

-Akkor csak mondd el őket, majd én bajba kerülök miattuk. *Vigyorog a lány.* -Egyébiránt van gyakorlóterem, ahol jogunk van tanulni és gyakorolni. Ha megtiltja neked a tanulást, az még oké, de nekem úgysem tudja.
*harcias tűz lobban a szemében. Két kézre fogja a bögrét, és hirtelen jött higgadtsággal néz Cartinára.*
-Miattam ne aggódj Drága Tinám! Pontosan tudom, mit csinálok! Csak mondd el, vagy írd le, amit tudni szeretnék. Mert tudni szeretnék! Minél többet! És látni! És érteni!
*Egy pillanatra távolba révednek a szemei, majd sugárzó mosollyal a lista végére biggyeszti.*
-És szeretni!
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
20db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:45 pm

- De én nem akarom, hogy bármiből is kihagyj... *Szontyolodik el* - Hiszen ikrek vagyunk. *Motyogja maga elé, és két kezébe fogja a bögrét. Kicsinek és sebezhetőnek érzi magát az egyedüllét gondolatára, és kicsit szégyelli is, hogy kimutatja.*
- A gyakorlóterem mindenképp jó ötlet. El kéne mennünk megnézni, amint adódik rá lehetőség. És ha ... tudod mit, nem érdekel. Csinálj, amit akarsz. Az ige a Confirmavi. El se kell mondanod, miért kérdezted meg.
*Hirtelen elkedvtelenedik. Nincs ínyére mégegyszer végignézni, ahogy a nővére hiba nélkül kicsusszan Saron kezei közül, őt meg terrorizálja a férfi. Nincs ínyére ez az egész, csak szeretne egy jót mulatni a testvérével.*
- De ez nem azt jelenti, hogy nem tartok veled... *Teszi hozzá határozottan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:52 pm

-Én sem akarlak kihagyni, te buta! De meg kellett hoznom valahogy a kedved!
*A gyakorlóterem tökéletes hely lesz. Bábok, és egymás. Csak akkor van baj, ha valamelyikük elront valamit, de ez vele nem fordulhat elő! Ő vigyázni fog a piciny ikertestvérére, és ez az önmagába vetett hit fog neki segíteni, hogy tökéletesen elsajátítsa a varázslatot. Plusz ott a küldetés is. Megölni valami szörnyet.*
-Mit gondolsz a szörnyről? Mennyire lehet veszélyes? mennyire lehet nehéz megölni? Mi lehet a gyenge pontja? Egyáltalán mi az?
*Valami bagolyra, meg medvére emlékszik, de pontosan nem maradt meg a fejében a képe. Elég rossz állapotban volt, amikor jelentkezett rá. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem fogja végigcsinálni. Bizonyítania kell önmaga előtt és... igen. Emett előtt is. Ki akarja vívni a srác elismerését, hisz nem egy egyszerű cicababa többé. Az Electus mágusa, a nefarius árnyékszívű harcosa.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
20db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:03 pm

- A másik hasznoska az Ardor. Emlékszel arra, amit kipróbáltam az Oszlopcsarnokban? A Flamma kilövését az Ictummal? Na, az Ardor pont erre való, és még fel is gyújtja a célpontot! *Meséli belelendülve, ahogy eszébe ötlenek a teremdíszítés tragikomikus képei.*
- Remélem, hogy a gyűrűm valami klassz dolgot tud. Azt tudnánk hasznosítani a Bagolymedve ellen. Valami barlangban él a birtokon, és kezd lejárkálni Elephantba, szóval érdeklik az emberek. Röpképtelen, ha jól tudom, és görnyedten, két lábon jár. Ez egyrészt előny, mert könnyebben elveszti az egyensúlyát, másrészt nem tudhatjuk, mennyivel magasodik fölénk - de a hasa a karmos mancsoktól eltekintve védtelen, ha úgy vesszük!
*Lelkendezik a felismerésén, és mivel kifogyott a forrócsokiból, rendel magának egy ír kávét, ami a múltkor is olyan finom volt. Ismét beleönt vagy egy mázsa cukrot, hogy elnyomja a whisky ízét, és izgatottan kavargat.*
- Te mit gondolsz, mi lenne jó stratégia?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:14 pm

*Ingatag medvelábakon álló lény. Egyedül van. Nem tud repülni. Karmos mancsok, védtelen hasi rész, hegyes vidék.*
-Nos, sok ötletem van. Az egyikünk, pl te előröl lefoglalja, addig én hátulról elintézem. A legfontosabb, hogy soha ne légy egy vonalban velem, mert nem akarom, hogy bármely átkom eltaláljon, ha a medve odébbáll. Hidd el, Kevesebb, mint egy perc alatt ártalmatlanná tudom tenni. Meg sem kell ölnöm hozzá.
*Kegyetlen mosoly jelenik meg a szája sarkában. A módszerei azon, amik megkülönböztetik venatorisos ikertestvérétől. A módszerek, melyek következetesek, kegyetlenek és pusztítóak.*
-Vagyok olyan hatásos, mint Ő... *Mondja csak úgy magának.* -Almás-fahéjas tea.
*A második csészével fogyaszt a csodás nedűből. Hihetetlen boldogság és energia feszíti. Legszívesebben már holnap indulna.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
20db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:21 pm

- Azt meg hogy csinálod? *Kérdezi kíváncsian, bár sejti, hogy köze van ehhez a megdermesztő varázslatnak is.* - És ki az az Ő? Csak nem Ő-Ő? *Kérdezi játékosan, bár már tudja a választ.*
- Mesélj még, milyen ötleted van. Minden tervet át akarok rágni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:27 pm

-Elvágom az achilles-inait. Akkor esélye sem lesz védekezni. A lábán többé nem áll meg és iszonyatos kínokat él át. Ez lesokkolja, és sebezhetővé teszi. Lelökhetjük a sziklákról is, vagy levághatom a fejét. *Élesen elhatárolódik beszédében a MI és az ÉN különbsége.* -Vagy megkötözheted, de akkor a mancsait is átvágom. Nem kockáztatom meg, hogy a bál előtt heges légy. Meg kell nyerned a Hókirálynő választást az egész családunk büszkeségére! Tudod jól, Édesanyánk hányszor nyerte meg zsinórban! Szégyen lenne veszítened.
*"Ő" említésére kisit elpirul.*
-Igen. Ő-Ő. Az egyetlen Ő, aki Ő lehet számomra. Érdekes, meglepő, de mindenképpen kellemes érzés.
~Valami ilyet érezhetett Anya is...~
*Szíve nagyot dobban a gondolatra, de azonnal el is hessegeti a képet. Ez még neki is túl fájdalmas.*
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
20db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:33 pm

-Jobban teszem, ha beletörődök, hogy mindenképp te akarod megölni, igaz? *Kérdezi, ahogy észleli a sok "én"-t* - Nem kell lepleket aggatnod rá, hogy a bál így vagy úgy. Bár igaz, nem lenne jó veszíteni. *Elgondolkodik, mit is mondana rá mindenki, ha sebhelyes képpel mászna be a bálra - Ő lehet, hogy még bírná is az új imidzsét, de... de ő egy véla. Mindenki a külleme csodálatában leli örömét.*
- Ha jól emlékszem, te is jössz a bálra, nem? *teszi fel a hirtelen az eszébe ötlő kérdést*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:44 pm

-Szerinted életben lehet hagyni? Tudsz olyan begyakorolt varázslatot, ami megállítja? A mozdulatlanság nem lehet. Egyikünk sem tudja. ha elszúrjuk, megölhetjük egymást, vagy a medve öl meg minket. Inkább megölöm! Igen.
*A bál említésére megereszt egy félmosolyt.*
-Igen, természetesen én is elmegyek a bálba, és úgy néz ki, hogy táncolni is fogok, ha Jégcsapherceg megenyhül és felkér. Persze érdekes tánc lesz, hiszen megígértem neki, hogy nem érek hozzá többet. Szóval, csak figyelj.
*Elvigyorodik.*
-A Hókirálynő választásra pedig nem nevezek be. Nem akarom a te esélyeidet sem rontani, sem Drake mellett állni és mű mosolyogni. Gondolom mondanom sem kell, hogy Emett nem akar Hókirály lenni.
*Elneveti magát a gondolatra.*
-A bálba is épphogy eljön. Tőle már ez is hatalmas dolog. Ha felkér engem táncolni, én leszek a legboldogabb lány a világokon.
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
20db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:54 pm

- Meglehet... és akkor megtarthatnánk! *Csillan fel a szeme, miközben buzgón kortsol, hogy ébren maradjon* - Egyébként erre én is gondoltam... szóval gondolom köszi. Meg minden... *kis szünet, feldolgozza a hallottakat* - Megígérted neki, hogy nem érsz hozzá? Miért? Történt valami?
*Kezdi elveszteni a fonalat - a testvérével már nagyon hosszú napok óta nem beszélgettek őszintén.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 12:01 am

*Oh igen, hiszen a lány még nem is tudja. Mennyi mesélni valója lenne, ha nem kezdene ő is fáradni. Nagy levegőt vesz, belekortyol a teába, majd mosolygó szemekkel néz fel.*
-Nos, az történt, hogy a hóban ültem, mert nem akartam, hogy kényelmetlenül érezze magát. Nem akartam mellé ülni, meg szemből pont a szemébe tudtam nézni. Ő ért hozzám először.
*A szíve jól hallhatóan megdobban.*
-Megfogta a kezem és felállított a hóból. Megkért, hogy üljek mellé. Elkezdte melegíteni a nadrágom a kis kék lánggal, én pedig besegítettem neki. Az ujjaihoz érintettem ujjaimat, és egy nagyobb tűz lett kettőnk kicsi lángjából. Megrémült és felpattant. Akkor kezdett el össze-vissza habogni. Megígértem neki, hogy nem érintem meg többé. Ennyi a történet dióhéjban, és én tartani fogom magam az adott szavamhoz.
*Kuncog, ahogy elképzeli kettejüket érintések nélkül lassúzni. Kezeik között öt centis hely, egymástól egy lépésre állnak, és mélyen egymás szemébe néznek. A gondolatba is beleborzong.*
~Nem kellene ábrándokat szőnöm. Ő és én csak egy szép álom vagyunk, vagy ha nem is álom, nagyon a távoli jövőbe kell nyúlni, hogy együtt láthassam magunkat.~
Vissza az elejére Go down
Cartina Shawna
Elsőéves diák
Cartina Shawna


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozott : 2010. Dec. 04.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
- 2010 Fehér Hókirálynője
-
-


Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Sárkány nyelvek

Kristályok :
1db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
20db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Prudentia gyűrű
- Worg

Kalandlap :
Fehér kristályos Hókirálynő diadém
A Hősök Íja
Bagolymedve Bőrvért

Faj : fél véla
Tartózkodási hely : Finnország

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 12:08 am

- Látom fáradsz. Majd máskor megbeszélünk mindent, mert tudni akarok minden apró részletet! Még akkor is, ha csak a fejedből pattantak ki! *Mondja, miközben elnyom egy rosszkor jövő ásítást.* - Bocs, csak én is... fáradt vagyok. *Motyogja két ásítás közben.* - Menjünk fel a hálóba és aludjunk egy jót, aztán holnap újúlt erővel pletykálkodhatunk a gyakorlótetemben! *Mondja az ágy reményétől felgyülemlett reménységgel. Feltápászkodik, és kinyújtja a kezét, hogy segítse a lányt, majd hozzáteszi:*
- Lehet, hogy el kéne kezdened nem hozzáérni az emberekhez, hogy neked is kevésbé legyen furcsa. Bár valami van köztetek, valami furcsa dolog, leírhatatlan. Úgy érzem, nagyon is kedvel téged. Mindig zavarba hozod.
*Miután rájön, hogy a mondatai bár értelmesek, de egymáshoz nem kapcsolódnak, abbahagyja, és türelmesen vár a testvérére.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 12:22 am

-A gyakorlóterem. Igen. Nagyon várom már, hogy holnap felkeljen a nap. Vele kelek én is. Lent találkozunk álomszuszék.
*Röviden felnevet, majd szeretettel telve elmosolyodik.*
-Nem, nem félek attól, hogy reflexből megérinteném. A szívem, az eszem mindig emlékeztet rá, hogy vele különlegesen kell bánni, mert különlegesebb minden élőlénynél. Ahogyan te is. Nagyon fontos vagy nekem, ezt remélem tudod jól. Egyébként pedig legalább annyira zavarba hoz engem, mint én őt, így korrektnek érzem a dolgot.
*Feláll, felhörpinti a maradék teát, majd nyújtózkodik.*
-Induljunk. Holnap mindent megbeszélünk.

//Szép álmokat, és köszi a játékot.//
Vissza az elejére Go down
Iaszón D'or
Elsőéves diák
Iaszón D'or


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 57
Csatlakozott : 2010. Aug. 09.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Anyagtan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
nincs Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Faun háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 9:57 am

*Iaszon kissé fáradtan lép be az ajtón, haja össze vissza áll. Egy farmer, egy szürke kockás, kapucnis kardigán és egy fekete edzőcipő van rajta. Le ül a legközelebbi asztalhoz és álmosan a szék támlájának dől. Egy gyors mozdulattal beletúr szőke fürtjeibe, aztán fenhangon megszólal:
-Kérnék egy forró kávét tejjel és cukorral.-*majd becsukja szemeit és csak vár a rendelésére.*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
15db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 10:03 am

*Heszperída mosolyogva táncol be a kávézóba. Hosszú fekete haja szabadon lengedezik mögötte. Csőnadrágot, egy barna csizmát és a jól ismert levendulaszín, V-kivágású kötött pulcsit viseli. Körbenéz hova is ülhetne, amikor megpillant egy álmos, nyúzott arcot. Mosoly terül szét az arcán, és vidáman odasétál a sráchoz. Szó ékül lehuppan az asztaálnál lévő puha székre.
-Jó reggelt öcsi.-*csilingeli*- Látom nem túl sokat aludtál. Micsináltál este te?-*darálja majd csak közbeszúrja*-Kérnék egy forró fahéjas almateát cukorral és citromlével-*és már folytatja is a beszélgetést.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Iaszón D'or
Elsőéves diák
Iaszón D'or


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 57
Csatlakozott : 2010. Aug. 09.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Anyagtan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
nincs Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Faun háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 10:09 am

*Épp kezdte élvezni a lágy, halk zenét, amikor egy ismerős, túl vidám és mindig friss hang üti meg a fülét. Kelletleül nyitja ki a szemét és fáradtan az előtte ülő mosolygós, fekete hajú lányra mered. ~Hogy tud ez mindig mosolyogni? Könyörgök 11 óra van! Ez meg olyan mint a vadalma. Huhh hál az égnek, hogy ilyen nagy ez az iskola.~*morfondírozik magában, majd álmosan köszön*
-Üdv. Este? Aludtam, Csak előtte játszottam...sokat a GameBoy-on. de nem tök mindegy?-morog, és újra lecsukja a szemét. Majd csak így csukott szemmel, hátradőlve megszólal*
-És te? Mizujs, hogy vagy? És a macskád, hogy is hívják...Sodo vagy mi? Nah szal mi van vele?*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
15db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 10:19 am

*Kissé megrökönyödve tapasztalja, hogy öccse szép szóval tojik a fejére.~Mindegy, ahogy akarja. Én csak társalogni próbáltam, hisz ahhoz képest hogy ide járunk rég futottam össze vele. Mindegy.~*
-Shadow!-*kiáltja, felháborodottan.*-És jól van, kössz. Szerintem vagy a kosarában szundikál, vagy valahol játszik. Sokat kószál össze vissza.*von vállat. Aztán megérkeznek az italok. Ízlése szerint ízesíti a teát, majd lassan kavargatni kezdi, és csak néza a lassan felszálló gőzt, meg a kavargő örvényeket a bögrében. Aztán szájához emeli a bögrét és nagyot kortyol az italból. Testét átjárja a meleg és fahéjas alma finom íze. Aztán lerakja a bögrét és tesójára néz.*
-Nincs kedved egy vadászatra?-*teszi fel a költői kérdést, talán ezzel felkelti Iaszon érdeklődését és csinál is majd valamit ebben az életben. Majd csak sejtelmesen újra a teára figyel, hátha eléri a kellő hatást.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Iaszón D'or
Elsőéves diák
Iaszón D'or


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 57
Csatlakozott : 2010. Aug. 09.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Anyagtan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
nincs Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Faun háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 10:25 am

*Mikor megérkezik a kávé, lassan kinyitja a szemét, előre dől, beledob mindent amit kért és egy húzásra megissza. ~Hmmm. Ez kellet most nekem.~sóhajtja. Élvezi a kávé forróságát és ahogy a koffein szétárad a testében. Igazi reggeli ébresztő bomba. Ebből a merengésből nővére célzott megjegyzése rázza fel.
-Vadászat?-*ismétli bambán. Szeme kitágul és sejtelmesen fürkészi a lány ártatlan arcát.*-Ezzel mit akarsz elérni?-*kérdi.
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
15db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 11:00 am

*Magában elégedetten mosolyog, hisz felkeltette öccse figyelmét. Továbbra is ártatlan arcot vág, mintha ez csak egy kósza ötlet lett volna, és lassan újra kortyol a teából, majd mikor kiitta(ez is időhúzás) lassan leteszi, és a fiú szemébe néz.
-Vadászat.-*ismétli*-Semmit, se akarok ezzel, én csak kérdeztem. Egy kósza ötlet volt.-*von vállat.*-De arra gondoltam talán érdekel egy kis plussz pénz vagy meglepetés. Hallottál a karácsonyi manóvadászatról? Ha többet kapsz el annál nagyobb dolgot nyerhetsz. És nem oylan egyszerű elkapni egyet, nehogy többet. Furfangos kis lények. És egy oylan erős és ravasz srácnak mint te ez nem lehet nehéz.-*hízeleg öccsének, de magában nagyokat kacarászik, és várja a reakciókat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Iaszón D'or
Elsőéves diák
Iaszón D'or


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 57
Csatlakozott : 2010. Aug. 09.
A karakter kora : 28
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Anyagtan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
nincs Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Faun háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 11:08 am

-Manóvadászat? Azt akarod mondani, hogy kis zöld gnómokra kéne vadászni? Nah ne nevettes. És mi ez a nyalizás? Egyedül nem tudsz elkapni egy 10 centis kisfickót?-*morog, mikor rájön, nővére kissé ki akarná hazsnálni. De mégis mit lehet nyerni. A nyeremény és a jutalom édes mámora kissé kíváncsivé tette. Percek telnek el csöndben, csak a halk zene hallatszik.
-Jól van segítek.-*sóhajtja.*-Mégis mikor és hol?*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
15db Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 11:12 am

-Jiiii!!Köszi Iaszon! Nem tudom, majd megkereslek és megbeszéljük.-*mosolyog, hisz terve bevált, öccsét rábírta arra, hogy csináljon is valamit, és még talán kap is valamit karácsonykor ami feldobja a kedvét. Sőt még hasznot is húz belőle, hisz nem oylan egyszerű elkapni egy cserfes manót. Így csak vidáman felpattan és kitáncol a kávézóból. Az ajtóban még megfordul és visszaint öccsének és már el is tűnik vidám, kecses alakja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Percy Cade
Elsőéves diák
Percy Cade


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 78
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Electus Kávéház - Page 2 Ametis12
nincs Electus Kávéház - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
Az Őrzők Pajzsa

Tartózkodási hely : Nagyvárad

Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 3:46 pm

*Lépesek halatszanak a folyosón. Egy hosszú barana hajú fiú tünik elő. Egy fekete hosszujút visel egy fekete farmerrel. Éppen azon gondolkodik, hogy vajon hova is menjen. Hisz a szobályában nem akar maradni, mert ott nagyon is unatkozik. Végül is úgy dönt, hogy a kavéházba megy. Belépve hamar megcsapja a kávé illata és a teafűjé. Kres magának egy helyett ahova lehülhet, majd rendel magának egy jó forró kávét. Rögtön meg is jelenik neki a gőölgő meleg fekete folyadék.* - Na eszt szeretem én. * Mondja csak úgy magának. Hátradöll és kortyol egyet a kávéjából. Közben a szabadon lévő kezével elővesz egy bör tokot. Igaz, hogy itt nem volna szabad rágyújtania. Főleg nem szivarra. De ezt valahogy őtet nem érdekli. Szív két nagy sukkot majd szétnéz. Lassan érzi ahogy a jó minőségő Kubai elkezdi a dolgát végezi, a fiú elkezd szédülni egy kicsit. Ez a kedvenc érzése az egészben mikor szivja. Nyugodtan hátradölve figyeli a többi diákot, hogy azok mit csinálnak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 4:01 pm

*Hangosan nyílik a kávéház ajtaja.Az ajtóban megjelenik egy magas srác.Az öltözéke egyszerű egy fekete farmer és egy fekete felső.Körül néz és egyből előveszi a cigijét és rágyújt.Látja hogy van itt még egy valaki aki füstöl és ha jól látja akkor nem is ócska hanem igazi kubai.Gondolja magában*~Hát azzal a sráccal azt hiszem jóba leszek.*Odamegy hozzá és hozzá szól.*-Helló mi a neved az enyém Sheldon látom te se vagy kispályás.Remélem megfogjuk érteni egymást.Bocs amúgy leülhetek?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 4:10 pm

*Szinte még be sem csukódik az ajtó, amikor egy sugárzó szépség lép be rajta. Olyan, akár egy márványból kifaragott, életre kelt angyal. Kecses léptekkel a fiúk asztalához sétál, hosszú szőke haja játékosan libegi körbe törékeny testét, íves vállait, hófehér bőrét. A kastélyban uralkodó hideg ellenére rajta rövid, tépett szárú farmersort és tappancs mintás sötétzöld top van, vállán egy hófehér macska fekszik, aki játékosan kapkod a lány egy aranyló színben pompázó tincse után. Ahogy asztalukhoz ér kedves mosolyra húzódik ajka, s lágy, varázslatosan csilingelő hangján megszólal.*
-Sziasztok! Ugye nem zavarlak titeket, ha leülök hozzátok?
*Ha senki sem ellenkezik leül, és rendel magának egy fahéjas almateát, élvezettel belekortyol, majd csevegést kezdeményez.*
-Én Elizabeth Shawna vagyok. Ti melyik házat képviselitek?
*Élvezettel szippant bele a füstös levegőbe, s közben halkan kuncog valamin, amit csak ő és a macska érthetnek. Ezt onnan láthatják, hogy a cica is kuncogó, már-már emberi hangokat hallat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Electus Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Electus Kávéház   Electus Kávéház - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Electus Kávéház
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Electus Hitvilága
» Electus Csevegő
» Electus Fürdőző
» Electus Klubhelyiség
» Electus Kilátó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Földszint-
Ugrás: