Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Kate Wilson
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_lcapNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_voting_barNagyterem és Ebédlő - Page 2 I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Nagyterem és Ebédlő

Go down 
+9
Veronica Fitzpatrick
Benjamin Grey
Sharon op Owen
Larae Nightwine
Heszperída D'or
Rena Nightwine
Nirvana Heavenly
Nathaniel Jacob Kingston
Seanachaid Ney'marath
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
sok Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
6 db Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 11:58 am

First topic message reminder :

A Nagyterem és Ebédlő a Földszinten kapott helyet, ide könnyen el lehet jutni az iskola bármely pontjáról. Kövezett, fekete padlója, és szépen megmunkált, egyszerűen díszített falai vannak.
Hosszúkás asztalok várják a diákokat, mellettük egyszerű padokkal. Mindenki kényelmesen elfér, hisz ha plusz egy fő csatlakozna a csoportokhoz, természetes az asztal is megnagyobbodik.
A házimanók színpompás, tápláló, de mindenekelőtt finom étkeket szoktak a gyerekek elé tenni, akiknek egy szava sem lehet a kiszolgálást illetően.
A Nagyteremben jelentik be a nagyobb eseményeket, közleményeket, híreket, amikor mindenki itt van. Ha esetleg valaki mégsem tud részt venni a bejelentéseken, a diákok között oly gyorsan terjednek a hírek, hogy szinte azonnal megtudja a távollévő is.


Reggeli: 7-10 óra között
Ebéd: 12-14 óra között
Vacsora: 19-21 óra között.

A Nagyterem csak kivételes esetekben van nyitva az étkezéseken kívül!

// Sienna Evangelin //
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 8:43 pm

*Amikor meginvitálják, tündéri-kedves mosolyával, hajában némi párolt zöldség kísérettel átcuccol a felnőtthöz, és a nővérével egyidősnek rémlő Lynette nevű lányhoz.*
-Köszi az invitálást! Endritnek hívnak. *Mosolyog továbbra is a lányra, majd hatalmas-kíváncsi szemekkel néz Robertre.* -És az éneklő bácsi kicsoda? ... *Összeráncolja a szemöldökét, és összegyőri a homlokát, ahogy leesik neki az éneklő egyén kiléte, majd gyorsan módosít.* ... O-Ó... Tudom már tudom! A bájitaltan professzor ugye? *Majdnem elbotlik és beesik az asztal alá, amikor beakad a lába a lócába, és eléggé mogorván morog maga elé egy sort arról, hogy az ilyetén megalázó ülőalkalmatosságokat már rég a kínzópadok kategóriájába sorolják, ... aztán megenyhül, és visszatér a mosolya, és hatalmasra nyílt, csillogó tekintete.*
-Elnézést! Kicsit késő van már tudom, de most jöttem a kertből vagy honnan, és aaaaannyi érdekes dolgot láttam, és van odakint egy olyan növény, ami rám támadt, és én alig győztem kigubancolni magam abból az indás zöldségből, és annyira de annyira megijedtem akkor, de remélem nem okoztam kárt benne, mert akkor meg a gyógynövényes tanár haragudni fog rám, és én ... *Aztán leesik neki, hogy kihül a kajája, hát újból betömi a száját mindenféle növénnyel, meg a végén leenged két gyömilekváros palacsintát is, majd mint a minihurrikán fölpattan, és "köszönök mindent!" felkiáltással kiszökell az ajtón, maga mögött hagyva Lynettet és a tanárt, remélve, hogy nem volt sokkoló hatással a két emberre.*


// Köszi a játékot! Nagyon tetszett! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 8:59 pm

-Kedves Lynette! Sikerült megjegyeznem életemben először egy nevet. Manó! Gyorsan hoz vizet jéggel ezt megünneplem! Na, szóval gondolkoztam és a tanterv szerint az ötödik órán az éh elixírt fogjuk csinálni.*mondja a lánynak, örömmel, hogy ilyen kis idő alatt kidolgozott egy éves tanmenetet.*
-Az éneklő bácsi, Robert! Kis kedves Csingilingim! Örülök, hogy nem esett semmi bajod a növény támadás után és még nagyobb öröm számomra, hogy tudsz járni Bájitaltan órákra.*kacsint a lányra. Közben meghozták a kért vizet jéggel és most az iszogatja, de két kortyolás közben elköszön az ifjú erdész lánytól is.*
-Szervusz, erdő manó! Vigyázz magadra, és órán találkozunk! És veled mizujs? Megkajcsiztad már a palacsintát? Honnan jöttél a suliba, tündérmanóm?*kérdezi kiváncsian Lynettet közben megissza a vizet is.*
Vissza az elejére Go down
Rena Nightwine
Elsőéves diák



Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2010. May. 03.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
Elementál mágia

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
nincs Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs


Kalandlap :
üres


Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 9:24 pm

*Lynette kedves vigyorral hallgatja a gyermeteg Endrit.*
- Hát ha kiáltottál volna, biztos megmentettünk volna.
~Ha meghalljuk. Ha nem... az aztán nagyon nagy szívás.~
*Teszi még hozzá gondolatban, de azért biztatóan mosolyog. Aranyos kislány, ő is ilyen volt, és mára már... hát, egészen megváltozott. Mondhatni gyökeresen. Már rá sem ismerne egy két-három évvel ezelőtti ismerős. Nem külsőre váltott persze, inkább belsőre. Na mindegy, az ember élete végéig változik, rossz esetben élete után is, már ha itt marad a földön. "A halálban csak az a rossz, hogy borzasztóan érzed magad másnap..." Mondotta volt Armand nagybácsi. Hát, igen, rosszul is fest átlátszóan, egyik szeme hiányzik, a keze félig le van szakadva, a nyakából pedig egy kocsi lökhárítójának darabja áll ki... Nem lenne a helyében.*
- Szia, Endrit, aludj jól.
*Kiált még a távolodó lányka után, aztán visszafordul a tanárhoz.*
- Kanadából jöttem. Torontóból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 9:39 pm

-Na, jól van mókuspuszedli! Én megyek aludni, és szerintem te is menjél, mert ha valaki elkap, hogy ilyen későn még itt vagy akkor nagy bajba kerülhetsz!*mondja a lánynak, majd feláll a székéből.*
-Na, szia! Jó éjszakát! Puszikázlak és órán talizunk!*mondja a lánynak, majd a manóhoz fordul.*
-Hát szijjóka, te kis aranybögyörőm! Vigyázz magadra, mert akkor ki hozná nekem legközelebb a vizecskét, te kis kuglesz. Na, hellóka!*majd megfordul és elmegy a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 09, 2010 6:06 pm

*Robert jön vacsorázni, egy farmernadrágban és egy fehér pólóban, egyáltalán nem nézz ki úgy mint egy szigort megkövetelő tanár,m hanem mint egy tízszeresen bukott diák, aki még mindig az iskolában próbálja élesíteni poros agyát. Leül az asztalhoz, és mivel már a manók körében jól ismert a tanár, ezért a kedvenc kajáját hozzák, a kedvenc italával. Megköszönni a kiszolgálást, majd belekezd az evésbe. Egyedül van az étkező teremben.*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
15db Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 09, 2010 7:01 pm

*Heszperída az utolsó pillanatban ront be az ebédlőbe. Lihegve rogy le az egyik székre és csak mosolyog a többiekre. Aztán az asztalra néz és majd el ájul. Az asztalok rogyásig rakva étellel. ~Ez maga a menyország...vagy a terülj terülj asztalkám!~gondolja, majd bőszen nekiáll falatozni az aranybarnára sült csirkéből.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
15db Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 7:33 am

*A nagy faajtó előt lelassít. Nem ronthat be csak úgy mint egy idióta(vagy mint tegnap). Lihegve megáll, kifújja a levegőt és megpróbál megnyugodni. Szíve csak úgy kalapál, majd' ki esik a helyéről.~Egyszer biztosan elhagyom a szavem~gondolja~Biztosan kijukasztja az oldalam és elhagyom.~morfondíroz.Utoljára vesz egy nagy levegőt, és nekitámaszkodik a hatalmas ajtónak ami-meglepetésére- nagyon könnyen kinyílt előtte. Az ebédlőben alig voltak.~Úgy látszik csak én vagyok az egyetlen, aki a reggelire lohol.~szégyenkezik. A legközelebbi asztalhoz ballag, leül, és nekilát a reggelinek. Egy kifli és egy doboz kefír meg is teszi.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 7:41 am

*Robert egy farmernadrágban és egy fehér pólóban lép be reggelizni, szét se nézz, csak leül az egyik üres asztalhoz és belekezd a reggelizésbe, közben egy újságot olvass. Nem szokása reggelizni, de ma reggel nem tudott sokáig aludni, ezért jött ide, megnézi, hogy mit adnak itt reggeli gyanánt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 8:02 am

*A fiatal tanárnő meglepő frissességgel siet le az Étkezőbe, hiszen tudja, reggeli idő van. Még épp látja az ajtó belépő kollégáját, így megbizonyosodik róla: legalább lesz társasága. Bár az utolsó utáni pillanat az, amikor belép, a nagyterem ajtaja így még sem záródik be; elvégre tartózkodnak odabent. Heszperídának - ha még bent van - vidáman "jó reggelt" rikkant, majd rögtön leül a férfi mellé.*
- Szebb-jobb reggelt, Robert! *Köszönti, majd kitölt magának egy csésze kávét (amire mondjuk nem igazán lenne szüksége) és elkezd falatozni a már előre elkészített sonkás szendvicsek egyikéből.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 8:11 am

*Robert meglepődik, hogy hirtelen társasága is akad, de természetesen örül a kolléganőjének, aki szintúgy reggelizni jött az ebédlőbe.*
-Jó reggelt, Sienna! Hogy érzi magát, ezen a friss reggelen?*kérdezi vidáman a tanárnőtől.*
-Nem sokára érkeznek, az újabb elsőéves lurkók hadserege. És ez azt jelenti, hogy nem sokára évnyitó.*mondja komolyan a hölgynek, majd tovább olvassa az újságot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:54 am

- Köszönöm, egészen vidám a hangulatom! *Mondja két harapás között. Úgy tűnik, ma nem csak neki van jó kedve.*
- De úgy látom, magának sem akadnak problémái e téren. *Mosolyodik el, majd hevesen bólogat.*
- Igen-igen, bár, hogy ki lesz a beosztójuk, azt még nem tudom. Személy szerint szívesen elvállalnám, ha Seanachaid megkérne rá, de persze nem feltétlenül kell nekem csinálni most is. *Látszik rajta, hogy azért mégiscsak jól esne neki a dolog. Nem tudja, miért, de nagyon megtetszett neki az újdonsült nebulók beosztása. Sőt. Viszont a tanévnyitóról egyelőre még hallani sem akar, pedig vészesen közeledik az időpont... És még mindig van, aki nem adta le a tanmenetet! A fiatal tanárnő biztosan nem, ezt tudja.*
- Apropó. Tanmenet elkészült már? *Kérdezi kíváncsian, hiszen ha a férfi ilyen komolyan veszi a dolgot, biztosan megírta már azt is. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 11:23 am

-Én legtöbbször jó kedvű vagyok, de Ön még nálam is jobb kedvű. Hát lehet, hogy nem Ön lesz a beosztójuk, de ahogy látom, nagyon élvezte a beosztást, és általában a diákok azokat a tanárokat kedvelik meg legelőször akik beosztják őket és segítenek nekik az iskola bemutatásában. A tanmenetet akkor megcsináltam mikor idejöttem az iskolába, de sajnos a varázs világ hozott egy olyan törvényt, hogy a bájitaltan szertárban minden bájitalnak meg kell lennie, ami a tanórához szükséges és azt a tanmenet végén utóiratként említeni kell és csak akkor adható le a tanmenet, de mivel én tegnap átnéztem és sajnos hiányzik 1-2 bájital ezért meg kell csinálnom a bájitalokat és csak akkor adhatom le a tanmenetet. Ez elég jó kis szabály, mert így tanóra előtt nem kell kapkodni, hogy meglegyen a bájital és tanórán sem kell csinálnom, hanem akkor csak a diákokra kell koncentrálnom, de másrészről elég butaság, mert így minden veszélyes és egyéb bájital megtalálható a szertárban és bárki elemelheti őket, de hát a szabály az szabály és be kell tartanom. És Önnek már elkészült a tanmenete?*kérdezi a kolléganőjét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 3:54 pm

*Robert érkezik a nagyterembe, fekete talárban, fehér ingben és fekete nadrágban. Mikor belép, látja, hogy nincs senki még itt, arra gondol, hogy még készülődnek, de reméli, hogy sokan eljönnek majd. Beljebb lép, leül az egyik üres székre és vár.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 3:58 pm

*A fiatal tanárnő, vagyis inkább szakvezető-professzor asszony léptei sietősen kopognak a padlón, lehet rajta látni, hogy kissé késésben érzi magát. Világos haja utána szálldos, úgy, ahogyan fekete, egyszerű ruhája is. Amikor végre belép a hatalmas ajtón, egyenesen a tanárok számára fenntartott pódiumhoz siet, és elfoglalja a helyét, az igazgató helye mellett, mint szakvezető. Kissé még liheg, de vesz néhány nagy levegőt, és hamar újra nyeregben tudja magát. Arca sugárzik az örömtől, nem titkolja, hogy mennyire várta már, hogy újra taníthasson. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 4:02 pm

*S nem hiába vár a professzor.Bár elsőként érkezett,nem marad sokáig magányos!
Pár másodperc elteltével maga az igazgatónő érkezik,majd utána sorjában masírozik be jó pár tanár,természetesen a házvezetőkkel az élen.A professzorok közt van Nirvana Heavenly,a pengemágia professzor,valamint Alec K. Croxford,az általános varázstan tanár,Electra Emeryl,a gyom és gyógynövénytan szakértő és egyben javasasszony,s végül,de nem utolsó sorban az újonnan érkezett Kanako Io Akane,a grafológiát oktató könyvtáros kisasszony.A teremben hirtelen hatalmasra lobbannak a gyertyák,s mindent fényesség tölt be,valamint az asztalok hosszú sorokba rendeződnek,s a rajtuk lévő teríték a szakjuknak megfelelő színt ölt.5 asztalsor alakul ki: egy kék,egy zöld,egy piros,és egy ezüstös szürke,valamint a többi asztalra merőlegesen álló,arany terítékű tanári részleg.Egy pillanat alatt össze olvadnak a 4-6 személyes kisasztalok,s a végén minden nyugodtan,békésen csillog villog,mintha mindig is így festett volna.
Seanachaid pedig mosolyogva fordul a professzorhoz.*
-Maga aztán tényleg pontos Saron professzor.Pedig azt hittem nem tud megjelenni az ünnepségen. *mosolyog,ám amint végig mondja a mondatot,máris,akár ha ágyú dörrenne,ellepi a csacsogó diáksereg a Nagytermet!*
Vissza az elejére Go down
Larae Nightwine
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Larae Nightwine


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2010. May. 12.
Titulusok :
- Custodis Prefektus
-
-

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
nincs Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap : A Tudás hatalom gyűrű
Védelmező vállkendő


Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 4:06 pm

*Fehér kis ruhácskában futkorászik a folyosón, keresi az kedvenc szandálja párját, de úgy tűnik, a fiúk végelegesen eldugták. Hiába néz be mindenhova, az összes zeg-zugba, bárhol keresheti, nem találja... egészen addig, amíg a lábbeli vékony szárnyacskákkal az oldalán el nem repül egyenesen az orra előtt. Utána veti magát, és egyenesen az egyik tanár lábai elé kerül... Hamar feltápászkodik, és zavartan enézést kér, majd elszalad a Nagyterem felé. Meg sem áll, amíg le nem ül szakja asztalához. Belebújik a fekete szandálba, és figyelmesen várja a történéseket.*
Vissza az elejére Go down
Sharon op Owen
Professzor
Professzor
Sharon op Owen


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2010. Jun. 29.
Titulusok :
- Megidézés professzor
-
-

Beszélt nyelvek :
Pokoli nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
nincs
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
nincs Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 4:18 pm

*Op Owen lépdel ráérősen a Nagyterem felé. Őt ugyan a legkevésbé sem izgatja, ha késik... lehet, hogy Ney'Marath tanárnő rosszul döntött, amikor őt választotta a Megidézés tanítójának? Talán. Mindenesetre azt meg kell hagyni, hogy tud a lány valamit, csupán a hozzáállása.. azzal van baj. Belép a terembe, rikító szőke haja szinte már bántja a szemet,főleg, hogy mostanság a fekete csíkokon kívül pirosak is kerültek bele. Még az ünneplésnek sem nagyon adja meg a módját, egy fekete miniszoknya, neccharisnya meg bakancs van rajta, mit sem törődik mások elegáns kinézetével. Leül a legszélső helyre, a tanároknak fen tartott asztalhoz, és unott bambulásba kezd.*
Vissza az elejére Go down
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
sok Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
6 db Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 4:19 pm

*Mikor mindenki helyet foglalt,az igazgatónő int kezével,s mint egy varázsütés lett volna,elhallgatnak a diákok a teremben.
Ney'marath csak mosolyog ezen,s máris belekezd mondandójába.*
-Szeretettel köszöntök mindenkit az Electusban!Kitörő örömmel fogadom az újakat,s nem kisebbel a régi arcokat.Sokan vártátok már ezt a percet,hogy beléphessetek végre eme különleges,és nemes,nagymúltú iskola kapuján..... és sokan szerettetek volna inkább otthon lustálkodni,mint egész nyáron. *tréfálkozik kicsit.*
-Na de félre a tréfát!Szeretném bemutatni a házvezetőket azok számára,akik még nem ismerik mentorukat!Sienna Evangelin,a Custodis szakvezetője! *mutat a tanárnő felé.*-Airie von Nandori,a Nefarius vezetője! *teszi meg ismét a mozdulatot,de ezúttal más irányba. * - Javier Godrick,a Venatoris fő harcosa,és végül,de nem utolsó sorban Morth Wimador,a Visus professzora!
*Miután végzett a szakvezetők bemutatásával elindul kicsit előre a diákok felé,és úgy fojtatja a beszédet.*
-Egy kis váltásra is sor került a tanári karban.Electra Emeryl professzorunk ismételten visszatért hozzánk hosszadalmas kalandozásaiból,és elvállalta a Gyógynövénytant.Alec Kendall Croxford professzor... *mutat a tanár felé.*-... volt olyan kedves,hogy egy ideig tanítsa nektek az általános varázstant.Sharon Op Owen,az ifjú m,egidézés professzor is megtisztelt minket,csak úgy mint Robert Saron,a bájitalok mestere!Valamint a kedves Kanako Io Akane professzorasszony,aki pár éve még hozzánk járt iskolába,s most itt folytatja tanulmányait,nem csak a könyvtárunk birtoklásával büszkélkedhet,de a felvehető,levelezős grafológia tantárgy oktatásával is.Jelentkezni a vacsora után és a bál előtt lehet nála.Vagy a későbbiekben levélben! ( PÜ-ben Kanakonak )
-Az elsőévesek számára mondanám,hogy este 10 óra után csak a pirossal kijelölt helyeken,valamint a hálókörletekben és a szakok klubhelyiségeiben lehet tartózkodni!Szeretném ha a tanórákon mindenki megjelenne,és nem csak az elsőévesek számára említeném meg,hogy azok a helyek,amiknél fel van tüntetve a TILTOTT szócska,nem tréfából vannak így megjelölve,ezért nyomatékosan megkérnék mindenkit,hogy ezeket a helyeket messziről kerüljék el!S még annyit szeretnék megjegyezni,hogy a varázs valamint a varázsmentes falukba egyaránt hétvégenként lehet lejárni!Nos,amennyiben senkinek nincs egyéb mondandója.... *fordul a tanári kar felé.*-.... azt hiszem kezdődhet is a lakoma!
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 4:51 pm

*Robert meglepődik, hogy hirtelen mennyi tanár és diák özömlött be az évnyitóra. A kollégáknak köszön, és a diákoknak csak mikor kimondják a nevét akkor köszön. Ezt nem bunkóságból teszi, csak a tanárok közelebb, a diákok messzebb ülnek tőle. Mikor megszólítja az igazgatónő, végighallgatja és csak utána kezd el beszélni mosollyal az arcán.*
-Hát igen megpróbáltam pontos lenni. Sajnos a másik programomat el kellett halasztanom, mert rossz az idő, és ezért úgy döntöttem, hogy itt nagyobb szükség van rám.*mondja, majd mikor az igazgatónő elkezdi az ünnepi tanévnyitást, a diákokkal együtt ő is elhallgat, majd a parancsra ő is elkezd falatozni.*
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
15db Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 5:03 pm

Heszperída egy fekete hosszú szoknyában egy kék lenge blúzban és egy kopogóscipőben ront be a nagyterembe. Ahogy meglátja, hogy már midnenki ott van, elpirul és a legközelebbi székre leül. Kissé szégyenli, hogy elkésett. Az igazgatónő hangosan bezsél és a teremben síri csönd lessz. A lány csöndesen fiygel, és kipirulva kukucskál ide, oda, ki fiygeli őt. Majd fiygelmét leköti a tanárnő hangja.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 5:59 pm

*Amikor az igazgatónő szólítja, egy pillanatra feláll, és megköszörüli a torkát: szólni kíván.*
- Nos, üdvözlök mindenkit, aki ezen az estén itt van velünk a Nagyteremben! Mint azt tudjátok, ma nyitjuk meg az új tanévet. Új barátságok, szerelem, ellenség, pletykák. *Sorolja el a saját kollégista éveiben tapasztaltakat. arca sugárzik az örömtől, ahogy végigpillant a diákokon, főleg a Custodis hallgatókon. Megáll, hatásszünetet tart.* - Még annyit mondanék el, mielőtt visszaadnám a szót tisztelt és szeretett igazgatónőnknek... *Bájos, meleg mosolyát Seanachaidra villantja.* - ...Hogy remélem, minél többen meg fogtok jelenni a tanóráimon - és nem utolsó sorban: jó szórakozást erre a tanévre! *Rikkantja el magát végül, majd helyet foglal. Ha valaki még felszólalni kívánna, érdeklődve hallgatja végig, meg persze az igazgató beszédét is, és miután végeztek a szónoklattal, vidáman falatozni kezd, és rövid csevegésekbe bonyolódik kollégáival. Tekintete meg-megállapodik egy-egy diák arcán, majd továbbvándorol. Ha mindenki befejezte, ismét feláll.*
- Nos, akkor mindenki fáradjon át szépen a Rendezvényterembe! *Mosolyodik el.* - Aki akar, ma akár hajnalig is táncolhat! *Hangja oly' derűs, mint a nap sugara, és a diákok szépen lassan átszállingóznak a másik terembe, a tanárok természetesen a nyomukban. Van itt most büfé, táncparkett, zene... mint egy igazi bulin!*

//Szóval ma ott is lehet játszani.(://
Vissza az elejére Go down
Heszperída D'or
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Heszperída D'or


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozott : 2010. Jun. 25.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Visus Prefektus
-
-

Rangok :
- Szeptember Electus Művésze
- 2010 Hóudvarhölgye
-

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív varázstan
2) Sámántan

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
Erdei nyelvek
Sárkány nyelvek


Kristályok :
2db
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
15db Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Árnyék macska
- Teleport medál
- Altató bájital

Kalandlap : Százfűlé főzet
Segítséghívó fénypászma

Faj : fél elf
Tartózkodási hely : Cryonath - Tengerföld - Hullám-szirt//Szfinx háló

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 1:02 pm

*Heszperída, halkan lépked az ebédlőbe. Cicája vidáman üget mögötte, lába között tekereg. ~Valahol lennie kell egy töklámpáskosárnak...~*morfondírozik magában a lány. Benéz a székek és asztalok alá, bekukkant az ajtó mögé, sőt még viccből egy lábasba is belekukkant, de semmi. Shadow se unatkozik, gazdáját érdeklődve figyeli, nem érti mi történik.~A töklámpáskosarakat keresem te butus~mosolyog a lány és válaszol az állat ki nem mondott kérdésére, hisze egy árnyékmacskával van dolga. ~Ha megtalálok egyet, akkor abban sok apróság és finom falat lesz. talán még te is kaphatsz valamit.~guggol le a cicához és megvakargatja a nyaka tövét, mire az állat hangosan elkezd dorombolni, és Heszperída kezének dől. De a kosár nincs itt, még gyorsan körbekémleli a termet, hátha mégis, de semmi.
-Hát folytathatom még a keresést...-*sóhajt egyet, majd kisétál az ajtón, Shadow pedig utána.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/fogatlan-hablaty
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 11:05 am

*Robert az ifjúságot otthagyva lép be az Ebédlőbe. Leül az egyik székre és egy kis várakozás után meg is kapja az ebédjét. Sajnos, olyan jól elvolt az oszlopcsarnokba, hogy a reggeliről már lekésett. Nos neki mindegy az ebéd elfogyasztásába is belekezd.*
Vissza az elejére Go down
Sharon op Owen
Professzor
Professzor
Sharon op Owen


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2010. Jun. 29.
Titulusok :
- Megidézés professzor
-
-

Beszélt nyelvek :
Pokoli nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
nincs
Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Ametis12
nincs Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Kvarcg11

Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 2:46 pm

*Fiatal nő előtt tárul fel a Nagyterem ajtaja, a sötétnek tűnő alak pedig nem más, mint a megidézés tanárnő, Sharon op Owen. Hátán, mint mindig, most is szablyája, és természetesen földig érő bőrdzsekit visel. Egyenesen a tanári asztalhoz lépdel, bakancsa kappan a fekete kőpadlón. Leveszi a kabátját, előtűnik szűk, latexszerű "kezeslábasa", és leteszi maga mellé a szablyával együtt. Na igen, látszik rajta, hogy fejvadászból készült. Leül a székére, és rögtön néhány házimanó siet elő, de amikor elé hoznának vagy háromféle levest, ötféle húst, és sokszor ennyi köretet, csak leinti őket. Egyszerű csirkét kér, rizzsel, egy pohár jéghideg vízzel, és neki is lát a falatozásnak. Hiszen nem eheti magát degeszre kiküldetés előtt...!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 3:14 pm

*Lenge, játékos léptekkel billeg az ebédlőbe. Ujjai Nathaniel, élete szerelme köré fonódnak. Aki igazán jól ismeri, tudja, hogy ebben a pillanatban halálosan retteg. Nathaniel hírforrásai szerint az élveholt nekromanta nem lesz jelen a csodálatos ebéden, lévén soha nem vesz magához emberi étket, de azért jobb az óvatosság. Nyakában minden harmadik lépésnél felizzik az Arcidiastól kapott medalion, mely megóvja a nap fényének pusztító erejétől. Ahogy végigtekint a termen, megnyugszik. A hatysa mindig halálosan pontos, tehát valóban nem lesz jelen. Ujjai szorítása elernyed, s bájos, igazán vonzó mosollyal ráköszön Sharonra. Nem bízza az első pillanatot a véletlenre, halovány vonzalom aurát is kiereszt, mely talán jobb színben tünteti fel a nagyon fiatal, szinte leánynak tűnő nőt.*
-Csodálatos napot és jó étvágyat! Arnaelle Leroux vagyok, az új elementálmágia professzor!
*Kezet nyújt a nőnek, aki ha elfogadja, érezheti, mennyire kellemesen meleg is a nő bőre. Ez szintén a nyaklánc hatása.*
~Egész kellemes kis darab. Talán rávehetném a Nagyurat, hogy megtartsam.~
*Biztatóan mosolyog párjára és a fejvadászra is. Annyira tökéletesen játssza a szelíd nőt, hogy akkor sem torzul undorodó fintorba az arca, amikor a manók eléjük sietnek.*
-Kagylólevest és kaviárt kérek, pirítóssal.
*Mondja a legbájosabb mosolyával, majd leteszi formás popóját a Sharon melletti székre.*
-Hogy van kedves kolléga? Látom készül valahová. *Céloz a szablyára.* -Merre tart, ha szabad megkérdeznem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem és Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem és Ebédlő   Nagyterem és Ebédlő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem és Ebédlő
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia :: Földszint-
Ugrás: