Electus Academia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy mágus akadémia a legendák világában
 
KezdőlapÓrarendLegutóbbi képekHírlapRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Obeliszkek Ligete
Nimfa háló I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:33 pm by William Wine

» Antrum Vasútállomás
Nimfa háló I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:22 pm by Harador Dentali

» Hírverő - az oldal legfrissebb hírei
Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:48 am by Electra Emeryl

» Oszlopcsarnok
Nimfa háló I_icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:02 pm by Aysha Darkblood

» Játékostárs kereső :))))
Nimfa háló I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:08 pm by Katherin Alcorn

» Vöröskanyon
Nimfa háló I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:29 am by Lev Silver

» Temető és annak környéke
Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:02 pm by Katherin Alcorn

» Kripta - Airie von Nandori rezidenciája
Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:46 pm by Beluramor Mortes Fellina

» Első emeleti folyosók
Nimfa háló I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 10:29 am by Emett Remus Bacan

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 1:16 am-kor volt itt.
Vezetőség

Nimfa háló Belurframe

Beluramor Mortes
Fellina

Igazgatónő

 

 /></a>

 Victor
Fable

Visus szakvezető

 

Nimfa háló Siennaframe

 Sienna
Evangelin

Custodis szakvezető

 

 /></a>

 Javier
Godric

Venatoris szakvezető

 

Nimfa háló Airieframe

Airie von

Nandori

Nefarius szakvezető



SZABÁLYZAT

1.) Minden hozzászólás legkevesebb négy sorból álljon!

2.) Ügyeljetek a helyesírásra!

3.) A hozzászólásoknál a következő jeleket kell alkalmazni:
Leíró résznél: *
Párbeszédnél: -
Gondolatnál: ~

4.) Ne használjatok trágár kifejezéseket!
5.) Az erotikus tartalmú játékokat a Privát Topicban játsszátok le!
6.) Színezzétek a hozzászólás betűjét!Mindenki válasszon magának egy színt!
7.) Olvassátok el az Electus Világa Topicot!
Top posters
Seanachaid Ney'marath
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Kate Wilson
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Heszperída D'or
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Cartina Shawna
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Beluramor Mortes Fellina
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Benjamin Grey
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Samara Greenwood
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Narcissus Wilhelm Decart
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Emett Remus Bacan
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Airie von Nandori
Nimfa háló I_vote_lcapNimfa háló I_voting_barNimfa háló I_vote_rcap 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Nimfa háló

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Seanachaid Ney'marath
Vendégtanár
Seanachaid Ney'marath


Évfolyam/Poszt :
Volt Igazgató

Hozzászólások száma : 1113
Csatlakozott : 2010. Apr. 30.
A karakter kora : 498
Titulusok :
- Energiatan professzor
-
-


Rangok :
- Arany Amazondíjas Őrző
- A Bölcsek Tanácsának tagja

Beszélt nyelvek :
Aquan nyelvek
Mélységi nyelvek
Mennyei nyelvek
Pokoli nyelvek
Erdei nyelvek
Ork nyelvezetek
Sárkány nyelvek
Bestia nyelvek
Mocsári nyelvek
Havasi nyelvek

Kristályok :
sok
Nimfa háló Ametis12
sok Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
1 db
Nimfa háló Ametis12
6 db Nimfa háló Kvarcg11
Kalandlap : üres
Faj : ember

Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 11:08 pm

A szoba lakói:

1. Larae Nightwine
2. Kate Wilson
3. Radoszka Vasilovij
4. Ana Lucia Moncada


A szobában négy, jól felosztott rész van, egy-egy ággyal, éjjeliszekrénnyel, ruhásszekrénnyel, meg persze az íróasztalokkal. A falak kellemes világosrózsaszín színben pompáznak, az ajtóval szemben hatalmas ablak található, egy bemélyedéssel, ahol kényelmes bőrfotel van. A szoba közepét fekete padlószőnyeg borítja, kellemes és puha, jó rá leülni és esetleg azon írni a leckét. Az éjjeliszekrényhez apró kulcs jár, a lányok itt őrizhetik a titkaikat...


by Sienna Evangelin
Vissza az elejére Go down
https://electusacademia.hungarianforum.com
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:30 pm

* Miután Nathaniel megmutatta Percynek a szobáját és Lynette is megkapta a sajátját, Katnek és a másik két lánynak is megmutatják lakrészüket. A vörösesbarna hajú lány amint belép a szobába körül sem nézve az ablak melleti ágyhoz megy és levágja magát rá.*- Nos, ez már foglalt.* jelenti ki nemes egyszerűséggel . Nem különösebben izgatja az a tény, hogy nem kérdezte meg szobatársaitól, hogy melyik ágyat szeretnék. Esetleg kinézte-e már valaki magának. Aki kapja, marja elven elfoglalta. Fészkelődik kicsit, majd felül az ágyon és körülnéz. *
- Nem rossz... tetszenek a szinek, bááár....*itt összeráncolt homlokkal figyeli a falat* lehetne kissé szinesebb is. Ez a fehér...olyan ..lapos! Na, de sebaj! Majd később...* mondja és csak meghúzza a vállát, az abalak felé fordul ültében és a kinti tájat pásztázza szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Larae Nightwine
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Larae Nightwine


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2010. May. 12.
Titulusok :
- Custodis Prefektus
-
-

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap : A Tudás hatalom gyűrű
Védelmező vállkendő


Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:43 pm

*Liloo élénken követi a professzort, majd mikor megmutatja a szobájukat, vidáman beszalad, ledobja magát a bal oldali ágyra, és leveszi a cipőjét. Hátradől, és vidáman néz Katre, aki szintén elfoglalta már a helyét.*
- Te mit csinálsz itt?
*Őszinte kíváncsiság tükröződik a nagy, zöldeskék szemekben. Pilláit megrebegteti, és miközben a lány válaszát hallgatja, magához cibálja az előre felkerült utazóládáját, felpattintja a tetejét, és kivesz belőle egy csomag pattogatott kukoricát, meg egy doboz cigit. Rágyújt, a többiek felé tartja a dobozt, ha valaki kér, annak ad, aztán felbontja a rágcsát is. Egy slukk cigi, egy szem kuki. De szép is az élet... Közben meg lebontja magáról a három sálat, a napszemüveget, és a körülbelül harminc darab karkötőt.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:52 pm

* Felvont szemöldökkel fordul Liloo felé*
-Nos, elsősorban űlök, másodsorban épp a kinti tájat néztem egészen mostanáig, mivel most épp veled komunikálok.* mondja olyan hangnemben mintha egy dedóshoz beszélne. Aztán csak elmosolyodik. *
-Egyébként apám küldött ebbe a suliba, hogy gyarapítsam tudásomat és az ő véleménye szerint ez az intézmény a legmegfelelőbb.* forgatja meg szemeit* De eddig tetszik a hely. És szerintem jól fogunk szórakozni.* vigyorog el a mondat végére, majd csak nemet int fejével a figire. Egy napra egy szál épp elég volt neki. Török űlésbe rendezi lábait és úgy nézi a másik lányt. *
-És te mit csinálsz itt?* kérdi "vissza dobva a lánynak a labdát".*
Vissza az elejére Go down
Larae Nightwine
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Larae Nightwine


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2010. May. 12.
Titulusok :
- Custodis Prefektus
-
-

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap : A Tudás hatalom gyűrű
Védelmező vállkendő


Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:02 pm

- Aha. Nos, ha nem látszik, csendesen megjegyzem, hogy nem vagyok értelmi fogyatékos.
*Mivel senki nem vett tőle spanglit, kihúzza az éjjeliszekrénye fiókját, beledobja, és kulcsra zárja. A kulcsot ott feküdt a szekrény tetején, mint mindenkié. Elgondolkodik, mit is csinál itt, aztán, mikor végre arra jut, hogy igazából semmit, kimondja azt a néhány dolgot, ami a fejében van.*
- Hátizé. Igazából csak unaloműzőnek jó ez nekem, szerintem. Persze azért jó, hogy itt tanulok, mert jó a híre, de nem vagyok benne biztos, hogy itt a helyem.
*A nyitott ajtón át hirtelen egy vadászgörény szambázik a szobába, és egyenesen Lillo lábán át a lány nyaka köré tekeredik. Liloo vidáman belefúrja az orrát a szőrébe, és kedvesen suttog neki.*
- Hellóbelló. Már nem haragszol? Merre jártál?
*Most megint Katre emeli a tekintetét.*
- Mesélj magadról, légyszi.
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:19 pm

* Figyeli az állat és a lány találkozását. *~ Aranyosak..~* gondolja és halvány mosoly jelenik meg arcán. *
- Nos, mit meséljek? Egy angliai kisvárosból, Canterburryből érkeztem. Nem túl nagy, de nem is kicsi helység. Szüleimmel elég jó kapcsolatban vagyok, bár apával egyfolytában veszekszem. Nagyon szeretek bulizni, na meg a haverokkal lógni. Már többen meg is állapították rólam, hogy hülye vagyok. Néha a legfeszületebb helyzetekben csinálom a legnagyobb hülyeséget. Van mikor tök abszurdul tudok viselkedni. Makacs vagyok. Amit egyszer a fejembe veszek azt szinte mindig meg is valósítom. Zenei műfaj rock, de szinte mindent meghallgatok. Ja, és nagyon kiváncsi vagyok a társaságra.Tanulni nem szeretek, de muszáj és a tanárokat is tisztelem általában.* hát igen... a tisztelet tudás rendesen bele lett nevelve.*
-Kb. ennyit is rólam. Most te jösz. Mesélj valamit magadról.* fejezi be mondandóját, hátrébb csúszik az ágyon és hátát a falnak támasztva kényelmesen elhelyezkedve figyeli a lányt
.*
Vissza az elejére Go down
Larae Nightwine
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Larae Nightwine


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2010. May. 12.
Titulusok :
- Custodis Prefektus
-
-

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
1) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
nincs
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap : A Tudás hatalom gyűrű
Védelmező vállkendő


Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:30 pm

- Háát... én Kanadából jöttem, méghozzá Torontóból, ami egészen nagy város, sőt. Anyum már meghalt, nagyon régen... Lynetten kívül van még egy bátyám, akivel olyan jó a kapcsolatom, hogy néha a falba tudnám verni a fejét. De egyébként nem vagyok agresszív, nehogy azt hidd. Bulizni nem szeretek, csak kocsmázni, de azt nagyon. És nem vagyok alkoholista. Annyira.Engem nem szoktak hülyének nézni, én már egyenesen idióta vagyok, de már megszoktam, és ha őszinte akarok lenni, akkor elmondhatom, hogy igazuk van. Én is rockot hallgatok, meg hardtechnot, ha kedvem tartja. Társasági lény vagyok, ami néha jó, de néha egy cseppet sem, mert sokszor rámenősnek néznek. Amúgy rajzolok és festek, néha szobrászkodok, de csak agyaggal meg gipszel. És gitározom is.
*Bizony, a mágikus úton kibővített utazóládában ott pihen az akusztikus és a basszusgitár is. Ki nem bírná nélkülük, muszáj volt elhozni. Feltápászkodik az ágyról, és Katet szuggerálja a szemével.*
- Nem megyünk valahova? Felfedezni a Kastélyt.
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:40 pm

* Szónélkül hallgatja Liloo beszámolóját és mikor közli vele, hogy az anyukája meghalt , tekintete elkomorul, de nem mond semmit. Magából kiindulva nem kíván részvétet. Azoknak a személyeknek a 80%uk akik ezt teszik, mind csak formaiságból mondják. Bár ő nem csak azért tenné, de nem hiszi, hogy a lányank szüksége lenne, bárki sajnálatára is. A következő szavakra felnevet.*
-Igen, a testvéri szeretet. Bár én könnyen beszélek, nekem nincs tetstvérem. De szeretnék. Na, mindegy! Viszont majd egyszer meg kell mutasd, hogy hogyan játszol!* mondja a gitározást illetően és rákacsint a lányra. * -Ja, és kocsmázni is elvihetnél!* Mondja nevetve és felpattan az ágyról, oda sétál Liloohoz és a nepszemüveget megpillantva mosolyra húzódik szája.* -Felpróbálhatom?* kérdi és ha a lány beleegyezik felveszi és egy csábos beállást produkál, még a száját is csücsöríti mellé.*
-Na, hogy áll? Ugye milyen szexi vagyok?* kérdi vigyorogva Lilootól, majd vissza adja neki szemüvegét és az ajtó felé indul.*
-Na, akkor gyere, nézünk körül ! Ha már úgyis itt fogok szenvedni még négy évig...* invitálja a lányt és kilép az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Radoszka Vasilovij
Elsőéves diák
Radoszka Vasilovij


Évfolyam/Poszt :
Első Évfolyam

Hozzászólások száma : 80
Csatlakozott : 2010. May. 11.
A karakter kora : 30
Titulusok :
nincs

Rangok :
nincs

Felvett tantárgyak :
nincs

Szakképesítés :
nincs

Beszélt nyelvek :
nincs

Kristályok :
nincs
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
nincs

Kalandlap :
üres

Faj : ember
Tartózkodási hely : iskola

Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 4:42 pm

*Csupán csendessen vonul be a szobába a többi lánnyal, saját gondolataival és félelmeivel lelke mélyén. Érzi ahogy ráesik a sok teher, gond... melyek csak fokozódni fognak, ha nem tesz ellenük valamit. Bár ő jómaga energetikus lány, olykor hipperaktiv és régi sulijából ezért ki is dobták, de ahogy elnézi, itt nem menő annak lenni, hisz itt minden lánynak felvan vágva a nyelve, szemtelen meg olyan fura... Leüll az ágyára és figyeli őket ahogy beszélgetnek. Kicsit örül hogy pont az ablaknál van az ágya, igy tekintetét az égboltnak ajándékozza, mely melegen fogadja el, s ajándékul szép látványt nyújt a lánynak. Halkan sóhajt fel, mikor elmennek felfedezni a kastélyt, végre egyedül lehet gondjaival, melyek azonnal körbeszállják, ahogy a két lány elhadja a szobát és becsukják maguk mögött az ajtót. Mégis azért feláll, az ajtóhoz lép hogy ő maga is becsukja, vagy inkább megbizonyosodjon, hogy tényleg be van csukva. Kicsit hátával nekidőll, mostmár a padlót nézi pár pillanatig.*
- Hát ezekkel se fogok összebarátkozni. Nem baj...
*Mondja magának halkan, miközben elmélyében visszaforgatja azt a titokzatossan csodás, de mégis hátborzongató személyt. Teste megremeg, érzi ahogy szivét ismét elfogja az a rossz érzés, de gyorsan elfolytja ezeket az érzéseket. Remélli, hogy nem fogja őt tanitani, hisz ha már csak maga a megjelenése ilyen hatással van rá, mi történne ha az óráira kéne járnia? Lassan az ablakhoz lép, egyik kezét az üvegre tapassza s úgy néz ki rajta a messzeségbe.*
- Nem jó itt nekem....
*Gondolja magában, majd másik kezével kiveszi nyalókáját szájából kelletlenül, mintha undorodna tőle, s lóbálja teste mellet.*
- Nagyon hosszú lesz ez az év.
*Beszéll a horizontnak, majd szeme a bőröndjeire simul lágyan. Elmosolyodik egy kicsit, s odamegy hozzájuk. Kinyitja az egyiket, melyből kivesz egy nagyobb, teljessen hófehér plüss nyuszit. Szemeibe néz, azokba az apró kis fekete szemeibe. Kellemes baráti melegeség tölti őt el, s elmosolyodik szerelmessen, ahogy szemeibe fut a nyuszi apró mosolya, mely lágy s csodás. Karjaiba véve öleli magához, mint egy anya egyszülött gyermekét. Az ablakhoz lép, mely kellemesen nagy, s az ablakba üll. Ölébe helyezi játékát. Nézi egy kicsit, majd simogatva füleit kezd el neki halkan hümmögni.*
Vissza az elejére Go down
Kate Wilson
Elsőéves diákprefektus
Elsőéves diákprefektus
Kate Wilson


Évfolyam/Poszt :
Második Évfolyam

Hozzászólások száma : 481
Csatlakozott : 2010. May. 10.
A karakter kora : 30
Titulusok :
- Venatoris Prefektus
-
-

Rangok :
- 2010 Ezüst Hókirálynője
-
-

Felvett tantárgyak :
1) Grafológia
2) Kreatív Varázstan

Szakképesítés :
nincs

Kristályok :
1db
Nimfa háló Ametis12
nincs Nimfa háló Kvarcg11
Varázstárgyak/állatok/italok :
- Szerelmi bájital
- Villogó Kutya
- Emléktörlő bájital
- Méreg semlegesítő

Kalandlap : Ezüst kristályos Hókirálynő diadém
Láthatatlanná tévő köpeny
Az őrült látnok törött gyémántja

Faj : ember
Tartózkodási hely : Nimfa háló

Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 3:35 pm

*Kate egymagában van a szobájukban és azt csinálja, amire egész nap vágyott... csak fekszik az ágyon és unottan bámulja a plafont. Kezeiben ezúttal nem egy kis golyót, hanem a nem rég rábukkant erszény forgatja. Melyet nem tud kibontani... Mekkora pech. Egy lemondó sóhajjal fordul az éjjeliszekrény felé és leteszi kezéből a szütyőt a cukorkák mellé. Majd csak visszafordul és folytatja az előző roppantóan izgalmas tevékenységét. Ha valaki látná, rá se ismerne. Kate mindig is örökmozgó volt, állandóan csinált valamit, csak nagyon ritka esett volt az, hogy unatkozzon. Még hétköznaponta is, nem, hogy pont hétvégén, mikor az egész nap a diákok előtt áll, és azt csinálhatnak amit csak akarnak. Bizonyos kereteken belül... Valószínűleg vele ellentétben szobatársnői ki is használják ezt az alkalmat, mert egyikőjük sem tartózkodik a szobában.* ~Vajon hol lehetnek? ~ *Gondolkozik el rajta a lány, de végül csak megvonja vállát. Biztos megint csak vásárolnak, vagy szokásos csajos tevékenységüket végzik. Bambán mered a mennyezetre, ám pár pillanatal később szemei olyan nagyra tágulnak, hogy lassan már vetekedhetne egy teniszlabda méretével. Na jó, azért ez egy kicsit túlzás, de egy pin-pong labdáéval már mindenképp. Mindenesetre csak ledöbbenve bámul, és olvassa a furcsa betűkkel írott sorokat... a plafonon.
"Nálatok van ami fontos,
ezért legyél,bátor,szorgos!
Legyél tiszteletre méltó,
és meg kapod majd azt ami jó!
Ki áldozatod majd fogadja,
az az ősök istenanyja!
Oltár az,hol keresned kell
azt amit a szív rejtett el!"

- Ez meg mi a jó ég? *Szalad ki száján az első mondat az olvasott szöveg hatására, majd csak felül az ágyon és nyakát kitekerve futja át újra és újra a szöveget. Jó ideig csak nézi, miközben töri az agyát, aztán olyan hirtelen fordul az éjjeliszekrény felé, hogy abba még nyaka is belerándul.*
- Meg van! Az Oltár és az erszény. *Ugrik be neki a megoldás, és hirtelenjében mintha megjött volna az életkedve. Legalább is az, amilyen tempóban felpattan az agyról és magára veszi a kabátját, miközben belebújik szürke csizmájában arra enged következtetni. Sietős léptekkel távozik és útját Niotha oltára felé veszi...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nimfa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nimfa háló   Nimfa háló I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nimfa háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szfinx háló
» Szirén háló
» Sárkány háló
» Acromantula háló
» Unicornis háló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Electus Academia :: Electus Academia - kollégium :: Kollégiumi folyosók :: Lányok Hálókörletei-
Ugrás: